Co Kupić ?

Tutaj rozmawiamy o konkretnych produktach bezglutenowych i tych innych ;)

Moderator: Moderatorzy

Ola_la
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1229
Rejestracja: pn 06 gru, 2010 15:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ola_la »

Mazona pisze:GOPLANA - znak licencjonowany*
*tylko jedna uwaga - ich znak NIE JEST licencjonowany przez nasze Stowarzyszenie - a szkoda, bo produkty są najpewniej faktycznie bezglutenowe.
To jest moje zdanie i ja się z nim zgadzam.
© Jan Tomaszewski
Awatar użytkownika
Mazona
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 99
Rejestracja: śr 05 wrz, 2012 21:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Mazona »

Ojej, możliwe. Był łudząco podobny do licencjonowanego.

Ach no i zrobię małą reklamę BISTRO FRIENDLY FOOD na Taczaka w Poznaniu (a co! pyszna tarta z łososiem to też produkt, a trzeba też pomóc ludziom którzy pomagają nam):

WSZYSTKIE PRODUKTY SĄ TAM BEZGLUTENOWE, A GLUTEN TO ICH WRÓG. NIE BYŁO GO TAM, NIE MA I NIE BĘDZIE.
W ofercie nie tylko jedzenie na miejscu, ale też chleby, batoniki, dżemy, przyprawy, ciasteczka, kawy i wiele, wiele innych.
Ostatnio zmieniony czw 27 wrz, 2012 14:51 przez Mazona, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
elevinka86
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 62
Rejestracja: śr 21 lis, 2007 16:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: elevinka86 »

Ja też polecam to Bistro:) jak na razie wleciałam tam na hot-doga, ale polecam:)
Chwytaj dzień :)))
nawet ten na diecie :P

Obrazek
Awatar użytkownika
Mazona
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 99
Rejestracja: śr 05 wrz, 2012 21:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Mazona »

SER - CHRUPIĄCE PLASTERKI - firmy Crispy natural - napis "produkt bezglutenowy" oraz że "produkt przebadany przez akredytowane labolatorium". Nie ma znaku linecjonowanego.
Do kupienia w Almie za 2,40 / 20 g.

Do wyboru:
- Ser z cebulą
- Ser z marchewką
- Ser z posypką a'la Italiana


PAŁECZKI KUKURYDZIANE - firmy "Dobra Nasza". Nielicencjonowany, napis "produkt bezglutenowy".
0,99 zł - dostępne w każdej Chacie Polskiej
Ostatnio zmieniony ndz 30 wrz, 2012 00:59 przez Mazona, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.
Awatar użytkownika
Mazona
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 99
Rejestracja: śr 05 wrz, 2012 21:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Mazona »

CHIPSY ORGANIQUE - licencjonowany znak
Do kupienia w Almie, Piotrze i Pawle oraz Ekospołem (uwaga! ten ostatni drogi, ceny różnią się o ok. 1-4 zł za produkt, który można dostać w innych sklepach. Moim zdaniem nie nadaje się na "zakupy na tydzień", tylko ewentualnie na batonika po drodze).
Cena 5,60 za 85 g

BARTLOWIZNA - wędliny - napis "produkt bezglutenowy" (uwaga! poszczególne produkty, trzeba sprawdzić jakie, jak się zamawia)
Do kupienia na www.wyroby.biebrza.com.pl (nie wiem czy na bank, bo ja kupowałam targach, znalazłam ten link jednak jako sklep internetowy).
Cena - oj, nie mała. Ale smaczne
Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.
powiewinspiracji
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt 21 gru, 2012 18:25
Lokalizacja: Szczecin

Lody Grycan

Post autor: powiewinspiracji »

Grycan/Lody czekoladowe/Napis:produkt bezglutenowy/2012
Celiac
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr 19 cze, 2013 23:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Celiac »

Witam,

zapraszamy na zakupy do nowo otwartego sklepu bezglutenowego:

SKLEP INTERNETOWY: WWW.SKLEPBEZGLUTENOWY.COM.PL
CIEKAWOSTKI MOŻNA ZNALEŹĆ NA FACEBOOK-U:
https://www.facebook.com/pages/SKLEP-BE ... 220?ref=hl
bozenaa_nn
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw 05 wrz, 2013 09:07
Lokalizacja: Łódź

Post autor: bozenaa_nn »

Świetny sklep! Duży wybór produktów i przyzwoite ceny. Już wiem, gdzie będę teraz robić zaopatrzenie :)
MAŁA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: wt 26 lut, 2013 14:21
Lokalizacja: GRUDZIADZ

Post autor: MAŁA »

Moim zdaniem,ceny w tym sklepie sa kosmiczne!!!Budyń śmietankowy -3,60 :?? :zdziw:
brygida_sz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn 09 wrz, 2013 08:56
Lokalizacja: Kielce

Post autor: brygida_sz »

Zgadzam się, te ceny trochę wysokie są. W niektórych sklepach stacjonarnych można znaleźć te same produkty za o wiele niższą cenę.
ekoaga
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt 13 wrz, 2013 12:18
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: ekoaga »

Powariowali..
Celiac
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr 19 cze, 2013 23:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Celiac »

Jestem właścicielem www.sklepbezglutenowy.com.pl i sama mam celiakię. Ustalając ceny brałam pod uwagę sklepy internetowe. Czyli badałam rynek. Jak Pani zauważy w każdym sklepie można znaleźć produkt, który jest droższy i tańszy. W sklepach stacjonarnych kupi Pani o wiele droższe produkty, u mnie natomiast w internecie i w sklepie stacjonarnym są takie same ceny. Pragnę tu również zaznaczyć, że produkty bezglutenowe są już drogie przy zakupie hurtowym, a do tego trzeba naliczyć jeszcze swoją marżę. Wcale tutaj nie narzekam ale na szczęście mogę robić to co kocham i pomagać innym.

Ja oprócz sprzedaży produktów, interesuję się moimi Klientami oraz poszukuję coraz to nowszych produktów bo sama też je spożywam. Jestem otwarta również na krytykę stąd też jestem na tym forum. Ciekawi mnie jak się rozwija rynek i jak mogę zaspokoić jeszcze niezaspokojone potrzeby innych bezglutenowców.

Dodatkowo za darmo prowadzę konsultację.

MGR INŻ. Nauk o Żywności Wioleta
Celiac
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr 19 cze, 2013 23:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Celiac »

Przykład z życia:

W swoim sklepie na początku miałam pieczywo wszystkich producentów. Byłam pewna, że pierwsze co sprzedam to produkty najtańsze i tutaj mówię o chlebach firmy Glutenex. Bardzo się myliłam. Ceny pieczywa wahały się od 4,50zł do 13,50zł. Najszybciej schodziły mi produkty najdroższe firmy Schar, dalej Bezgluten i inni.

Ciekawe doświadczenie z życia przedsiębiorcy.
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post autor: Anula80 »

Rozumiem, że ceny są różne i nikt nie będzie miał wszystkiego w najlepszej cenie, ale po przejrzeniu zawartości w/w sklepu trochę tam drogo. Szczególnie zwróciłam uwagę na budyń czekoladowy celiko, który oferuje Pani za 3,60, a ja identyczny zamówiłam za 89 groszy w innym sklepie internetowym :/
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
Celiac
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr 19 cze, 2013 23:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Celiac »

W takim razie jest to dla mnie informacja będę musiała się nad tym zastanowić.

Dziękuję.
ODPOWIEDZ