Co Kupić ?

Tutaj rozmawiamy o konkretnych produktach bezglutenowych i tych innych ;)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
alva_alva
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2067
Rejestracja: czw 12 sty, 2012 14:37

Post autor: alva_alva »

Celiac pisze:Jestem właścicielem www.sklepbezglutenowy.com.pl i sama mam celiakię.

Dodatkowo za darmo prowadzę konsultację.

MGR INŻ. Nauk o Żywności Wioleta
Ceny są znacznie wyższe niż w sklepach stacjonarnych, ale chcę na coś innego zwrócić uwagę. Masz w ofercie sklepu KASZĘ JĘCZMIENNĄ i to jeszcze do wyboru: perłowa i wiejska! Powiedz mi kto chory rzeczywiście na celiakię zamieściłby w swoim sklepie kaszę jęczmienną? Mam wątpliwości, czy jesteś chora na celiakię, bo żaden z nas -chorych takiego błędu by nie popełnił. Trzeba przejrzeć dobrze inne produkty, czy nie ma innych kwiatków, bo ktoś nowy w temacie może takie kwiatki mocno "odbólić" na sedesie.

Tu link do kaszy jęczmiennej w Twoim sklepie:http://www.sklepbezglutenowy.com.pl/kas ... ze,c7.html
Jest obok napis, że zawiera gluten, ale ktoś, kto się sugeruje Twoimi wpisami na forum oraz nawet nazwą sklepu, może przeoczyć ten napis i sobie zjeść tej kaszy.

Następny kwiatek. Napój orkiszowy z dopiskiem " możliwe alergeny: gluten".... Możliwe.... Orkisz to przecież pszenica.
:http://www.sklepbezglutenowy.com.pl/nap ... d1299.html

Pytanie także z jakiego owsa jest ten obok napój owsiany, bo to tez budzi moje wątpliwości.

Po co w sklepie "bezglutenowym"z założenia zamieszczasz np. takie dwa produkty typowo glutenowe? W dodatku reklamujesz się na forum jako osoba chora na celiakię, która sama spożywa produkty ze swojego sklepu. Wybacz, ale mierzi mnie coś takiego, bo możesz komuś zaszkodzić.
Ostatnio zmieniony pt 13 wrz, 2013 21:25 przez alva_alva, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
Manga
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 264
Rejestracja: pt 11 lip, 2008 15:00
Lokalizacja: :)

Post autor: Manga »

alva_alva dobrze powiedziane ;)
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8096
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Post autor: Leeloo »

alva_alva, z tego co pamiętam ten napój owsiany jest z nieoczyszczonego owsa, patrzyłam będąc w UK.
reszty nie trzeba komentować
Kopernikus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013 09:19
Lokalizacja: Polska

Post autor: Kopernikus »

Produkty firmy GoodFood jem bardzo często, są świetne. Szczerze polecam!
Celiac
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr 19 cze, 2013 23:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Celiac »

Zapraszam na promocję mąki Bezglutenowy Mix do wypieków. Promocja trwa do 23.11.2013r.

http://www.sklepbezglutenowy.com.pl/pro ... ,id52.html. Przepisy wysyłam wraz z zamówieniem.

W poniższym linku możecie znaleźć ciasto, które wykonałam i uwieczniłam na zdjęciu. Zapraszam do polubienia strony:

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 220&type=3

Pozdrawiam,
Wioleta
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8096
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Post autor: Leeloo »

Celiac, piękne :)
Celiac
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr 19 cze, 2013 23:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Celiac »

Odwiedź: alva_alva

Droga Pani,

przykro mi, że wątpi Pani w moją chorobę, nie zamierzam w żaden sposób tego udowadniać. Należę do osób, które mówią i piszą prawdę.

Jeśli jest Pani tak bardzo poruszona tym w jaki sposób prowadzę sklep i umieszczam produkty, proszę więc nie zawracać sobie głowy moim sklepem i tam nie zaglądać. Uprzejmie informuję, że Klient który kupuje u mnie jakiekolwiek produkty jest o tym dokładnie poinformowany, jeśli produkt zawiera cokolwiek związanego z glutenem. Również podczas wysyłki produkty są tak pakowane aby nie miały styczności jedne z drugimi.

Pozdrawiam,
Celiac
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr 19 cze, 2013 23:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Celiac »

Leeloo DZIĘKUJĘ :)
Celiac
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr 19 cze, 2013 23:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Celiac »

Zapraszam też na bloga. To jest mój pierwszy blog w życiu więc może nie jest idealny ale staram się umieszczać w nim informacje o produktach i nowościach. Można tam znaleźć rozporządzenia i dyrektywy. :)

Zapraszam:

http://dietabezglutenowa1.blogspot.com/
Celiac
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr 19 cze, 2013 23:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Celiac »

Zapraszam na promocję do sklepu:

Zapraszam do wzięcia udziału w promocji
PROMOCJA!
BEZGLUTENOWY MIX DO WYPIEKÓW drugi mix gratis, promocja do wyczerpania zapasów.

http://www.sklepbezglutenowy.com.pl/pro ... ,id52.html

--------------------------------------------------------

Na blogu w najbliższym czasie zostanie opublikowana skład kosmetyków w którym można znaleźć gluten.

Serdecznie zapraszam,
Wioleta
Angie_L
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czw 07 mar, 2013 21:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Co Kupić ?

Post autor: Angie_L »

glutato pisze:
Kategoria
Producent/Produkt/Napis czy Klos/Sklep/Data odkrycia
Dla kawoszy:
1)
FABBRI/Syrop do kawy Fabbri : Cynamonowy, Waniliowy lub Czekowaladowy/http://www.kawywloskie.pl/product-pol-1 ... html/napis - certyfikat wloskiej firmy/pazdziernik 2013

2)Little's Ltd/kawa rozpuszczalna (różne aromaty)/klos/Lidl/19.11.2013

Pozdrawiam
Martuśka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pn 06 sty, 2014 13:14
Lokalizacja: dolnyśląsk

Re: Co Kupić ?

Post autor: Martuśka »

Majonez i musztarda "Roleski" -Kaufland
agnisia7
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 149
Rejestracja: pn 10 lut, 2014 20:36

Re: Co Kupić ?

Post autor: agnisia7 »

Witam:) dzisiaj nasz pierwszy dzień na diecie mojej 4 - letniej córki. Mam spory mętlik w głowie:( zrobiłam zakupy, ale mam jeszcze sporo pytań. Z dietetyczką jestem umówiona dopiero za tydzień:( Może ktoś mi pomoże i odpowie na parę pytań:
1. jak to jest z przyprawami? mogę używać normalnego oregano, papryki słodkiej, bazylii itp. np firmy Kamis?
2. czy naprawdę można spożywać te produkty, które nie mają znaczka, ale firmy twierdzą, że ich produkty nie zawierają glutenu? (kinderki, toffifi, merci, kinder niespodzianka, żelki harribo, nimm2)
3. Czy można jeść popcorn ze zwykłego sklepu?
4. a co z żelatyną?

POzdrawiam i z góry dziękuję:)
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8096
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Co Kupić ?

Post autor: Leeloo »

1. Dary Natury gwarantują bezglutenowość. jest na forum wątek przypraw i tam sobie zajrzyj co piszą inni użytownicy
2. tak, nie dajmy sie zwariować.
3. musisz zawsze sprawdzać skład i dodatkowe informacje na opakowaniu. jeśli nie ma żadnej wzmianki o glutenie to jest ok. aczkolwiek najlepiej i najzdrowiej robić sobie samemu w domu
4. nie ma z nią problemu, na pewno na forum znajdziesz więcej odpowiedzi w jej kwestii. na górze masz wyszukiwarkę słowną. zanim zadasz pytanie, sprawdź czy juz go ktoś wcześniej nie napisał.
agnisia7
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 149
Rejestracja: pn 10 lut, 2014 20:36

Re: Co Kupić ?

Post autor: agnisia7 »

dziękuję Ci bardzo:) Chodziło mi właśnie o taki popcorn do zrobienia w domu:) Panie sklepie z żywnością bezglutenową zaproponowała mi nawet pieprz bezglutenowy i powiedziała, że z normalnych sklepów nie mogę używać. Fajnie że będę mogła małej kupować kinder niespodziankę:)

Jeszcze raz dziękuję:)
ODPOWIEDZ