Jakie czekolady

Tutaj rozmawiamy o konkretnych produktach bezglutenowych i tych innych ;)

Moderator: Moderatorzy

huana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: pn 07 cze, 2010 12:08
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: huana »

Hej! Uwielbiam te czekolady (również Kaffee Sahne i inne z serii) i też nie widzę w nich nic podejrzanego dla bezglutków. Ale czy my możemy być w 100% pewni? Dziękuję za podjęcie tego tematu
Ostatnio zmieniony śr 08 gru, 2010 08:40 przez huana, łącznie zmieniany 1 raz.
flops
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pt 16 gru, 2016 09:28

Re: Jakie czekolady

Post autor: flops »

Odświeżam

W Biedronce widziałam jakieś długie opakowanie Goplany z toffi chyba, i na nim jest informacja że może zawierać śladowe ilości m.in. glutenu. W sieci widziałam wpisy że trochę ograniczyli linię bg... Jak jest teraz w 2017?
Jakie są dobre czekolady bg dostępne w Polsce? Warto jest sprowadzać takie z zagranicy lub sobie coś przywozić?
Widziałam jakieś bg rzeczy w Aldi w Wa-wie, mają też czekolady?
Zaraz mi język ucieknie wiecie gdzie
flops
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pt 16 gru, 2016 09:28

Re: Jakie czekolady

Post autor: flops »

Podbijam znów. Nadal szukam gdzie mogę kupić 'naszą' Goplanę fioletową. W jakich sieciach ją widzieliście? Lokalnie w Zielonce brak jej w Żabce obok mnie, Biedronka też jej nie ma (nie wiem, może w innych jest)... Jest może w sieciach takich jak Tesco, Piotr i Paweł, Carrefour, Kaufland, Lidl? Bo te jeszcze mam tutaj
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie czekolady

Post autor: Adrian »

Czekolady Goplany z przekreślonym kłosem są m.in. w Carrefour i Auchan.
lianka
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 59
Rejestracja: czw 01 mar, 2012 13:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie czekolady

Post autor: lianka »

Ostatnio były w Piotrze i Pawle w Zielonce.
flops
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pt 16 gru, 2016 09:28

Re: Jakie czekolady

Post autor: flops »

PiP obczaję następnym razem ;) Dzisiaj w Auchan znalazłam Gopcię :D ze śliwką nałęczowską. Jest bez certyfikatu ale w składzie nie widzę glutenu nigdzie. Jest że może zawierać orzechy i jaja. Zjadłam pół godzinę temu i nic mi nie jest. A pyszna jest :D
bezobjawowa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pn 14 kwie, 2014 13:43

Re: Jakie czekolady

Post autor: bezobjawowa »

Hmm, serio, gdzie Wy kupujecie czekolady (jakie sklepy)? Dziś to się zapłakałam prawie. Nie kupuję często czekolady. Kiedyś to w Biedronce było coś tam do wyboru, obserwowałam z przestrachem jak pomału znika. W Carrefourze dziś obczytałam całą półkę! Co do sztuki. Jedyne co znalazłam, to gorzka Goplana :'( I wiecie co, były też inne czekolady Goplany - z jakimiś głupimi ciastkami. Naprawdę, ze wszystkich dziwnych smaków musieli wybrać sobie do oferty sklepu akurat te napchane glutem..?? :<
flops
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pt 16 gru, 2016 09:28

Re: Jakie czekolady

Post autor: flops »

Auchan chyba każde (znam M1 w Markach i Wola Park), Piotr i Paweł. Poza tym jeszcze w żabce w okolicy się pojawiły, nie wiem czy zmiany gazetkowe czy lokalnie.
ODPOWIEDZ