Szyneczka...mniam mniam

Tutaj rozmawiamy o konkretnych produktach bezglutenowych i tych innych ;)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
miszczPZ
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: śr 07 sty, 2004 16:27
Lokalizacja: Poznań

Szyneczka...mniam mniam

Post autor: miszczPZ »

Mam dobrą wiadomość - tak mi się przynajmniej wydaje:) Ostatnio znalazłem w sklepie "Szyneczkę Sokolik". Na opakowaniu jest napisane, że jest to produkt bezglutenowy i w dodatku nie zawiera laktozy(dla mnie to również jest ważne, bo np. w produktach bezglutenowych Morlin była zawarta laktoza i ich już spożywać nie mogłem - uczulenie). Tak więc życzę smacznego :D
wszędzie w domu, ale dobrze najlepiej!
nelly23
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 81
Rejestracja: wt 10 lut, 2004 11:35

Morliny

Post autor: nelly23 »

A jakie produkty Morlin sa bezglutenowe?
Chcialabym zbogacic jakos sniadanka Huberta,a wiem tylko ze parowki morlinki sa bezglutenowe,czy pozostale produkty w zoltych opakowaniach sa ok dla bezglutenowcow?
Niestety sokolow u mnie jest nieosiagalny :cry:
Nelly i synek bez diety:)
Teresa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr 24 mar, 2004 10:05

Post autor: Teresa »

Polecam produkty z serii SOKOLIK - szynka, pasztecik drobiowy i z królika. Są bezglutenowe i smaczne. Niestety raczej trudno dostępne, duże supermarkety np. Real, Leclerck nie prowadzą ich sprzedaży/.
Awatar użytkownika
miszczPZ
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: śr 07 sty, 2004 16:27
Lokalizacja: Poznań

Re: Morliny

Post autor: miszczPZ »

[quote="nelly23"]A jakie produkty Morlin sa bezglutenowe?
Chcialabym zbogacic jakos sniadanka Huberta,a wiem tylko ze parowki morlinki sa bezglutenowe,czy pozostale produkty w zoltych opakowaniach sa ok dla bezglutenowcow?

Właśnie kilka dni temu dzwoniłem do Morlin bo na moje mail`e mi nie odpowiadali. Postraszyłem panią, że Sokołów na na opakowaniach informacje o "bezglutenowości:)" i że nie dbają o swoich klientów i takie tam jeszcze inne rzeczy:) i pani postanowiła naprawić błąd swojej firmy. powiedziała, że natychmiast wszystko sprawdzi i oddzwoni do mnie. Po 5 minutach telefon i wiadomość."..wszystkie produkty są na pewno bezglutenowe("Berlinki" także-co jest dla mnie najważniejsze:) ). Berlinki nie zawierają też laktozy-to jeśli chodzi o uczulenie na mleko. Pozdrawiam gorąco panią z Morlin:D
wszędzie w domu, ale dobrze najlepiej!
Awatar użytkownika
Jolka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 12:45
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Jolka »

Znaczek i jego przyklejenie do czegos zobowiązuje a poza tym to kosztuje .A co do parówek z morlin to ich nie kupuję bo na parówkach przez nich robionych i zapakowanych jest wypisany skład i napisane jest że maja kasze manną .
Awatar użytkownika
pawel_tak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: ndz 06 cze, 2004 17:24
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: pawel_tak »

Ja do chlepka kukurydzianego chcialbym sobie zjesc taka kielbaske albo paroweczke. Jaka bedzie dla mnei dobra? Jakie jecie?
ODPOWIEDZ