Jeszcze jedna ANKIETA...

Tutaj rozmawiamy o konkretnych produktach bezglutenowych i tych innych ;)

Moderator: Moderatorzy

mewa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw 14 lut, 2008 22:16
Lokalizacja: warszawa

Jeszcze jedna ANKIETA...

Post autor: mewa »

Witam Wszystkich,
Zdaję sobie sprawę, że wypełnianie kolejnych ankiet nie jest najmilszym zajęciem na świecie. Mimo tego, chciałabym prosić o wypełnienie jeszcze jednej...
Reprezentuję grupę zapaleńców, którzy chcą wprowadzić na polski rynek nowe produkty bezglutenowe. Mamy nadzieję, że wprowadzone produkty urozmaicą i ułatwią Państwu życie.
Pomysł na taką działalność został zaczerpnięty z życia - siostra na diecie bezglutenowej i brak wielu produktów na naszym rynku. Chcemy podejść do tego tematu s sposób profesjonalny: najpierw poznać Państwa opinie, a następnie przygotować plan działania.

Serdecznie zapraszam do wypełnienia ankiety! Załączam ją do nieniejszego posta. Jest ona również dostępna na naszej stronie www.freefrom.pl

Pozdrawiam,
Ewa Mazurek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Magdalaena
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1366
Rejestracja: pt 02 sty, 2004 13:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Magdalaena »

Wiem, że jestem naczelnym krytykantem ankiet, ale nie mogę się powstrzymać

1. Nie podoba mi się brak anonimowości. W ankiecie są pytania wprost o to, ile wydaję na poszczególne produkty i mam to wysłać ze swojego aktywnego konta e-mail.

2. strona techniczna - nie udało mi się pozaznaczać odpowiednich kwadracików. Ankiety w zamieszczane na stronie www są wygodniejsze.

3. Strona merytoryczna Pytanie "Ile miesięcznie wydajesz na produkty bezglutenowe? " jest niejasne, bo nie wiem, czy mam wpisać ogólną sumę moich wydatków na jedzenie (przecież nie kupuję nic glutenowego), czy tylko to co płacę za produkty z przekreślonym kłosem ? jak wtedy liczyć np. popping z amarantusa, który jest produktem ogólnie dostępnym, ale nie jadłabym go, gdybym mogła jeść kaszkę mannę.

4. strona handlowa pytania 1.Jaką kwotę miesięcznie jesteś gotowy wydać na gotowe dania bezglutenowe? i Jaką kwotę miesięcznie jesteś gotowy wydać na piwo bezglutenowe? są mylące, bo nie mam określonego budżetu akurat na te produkty. Mam raczej budżet na konkretny obiad i jeśli danie gotowe będzie kosztowało 5 zł (i będzie dobre) to kupię 10 szt na miesiąc i wydam 50 zł a jeśli 20 zł, to kupię jedno na spróbowanie , a tak będę jeść dania domowe.
Magdalaena
celiakia zdiagnozowana w sierpniu 2003 r.
Obrazek
Tas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw 06 gru, 2007 21:56
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Tas »

eee, a mi się podoba sam pomysł i że coś się dzieje w kraju nad Wisłą.. może będzie do czego wracać ;)

co do anonimowości to myślę, że większość ludzi posiada "konta spamowe" czyli typu "biedroneczka_w_kropeczki27@gdzieś.tam.pl", z których można coś takiego wysłać ;)

natomiast fakt, wolę ankiety, w których wystarczy kliknąć kwadracik albo ankiety online - są wygodniejsze - w tej po prostu wpisywałam X przy odpowiedzi (wyobraziłam sobie, że nadal siedzę w Warszawie :D )

aaa, a przez termin "wydaję na produkty bezglutenowe" to ja rozumiem te konkretne z przekreślonym kłosem, ale fakt, może być to trochę dezorientujące...

ale i tak się cieszę, że przynajmniej jest co wypełniać i że komuś się chce :D

pozdrawiam :)
katarzynak81
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: wt 15 maja, 2007 13:54
Lokalizacja: sosnowiec

Post autor: katarzynak81 »

Dobrze powiedziane, "przynajmniej ktoś się interesuje."
mewa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw 14 lut, 2008 22:16
Lokalizacja: warszawa

Post autor: mewa »

Witam ponownie,
Dziękuję wszystkim za uwagi, a pani Magdalaenie za konstruktywną krytykę. Rzeczywiście, przyznaję, ankieta nie jest idealna. Następnym razem będziemy się bardziej starać :)

Bardzo dziękuję tym, którzy pomimo wszystko ją wypełnili.

Idąc za wskazówkami zawartymi w komentarzach pozwoliłam sobie przygotować ankietę w wersji formularza dostępnego na stronie http://www.ankietka.pl/ankieta/pokaz/id ... owych.html
Może taka forma będzie choć trochę dla Państwa wygodniejsza.

Jeśli chodzi o pytanie "Ile miesięcznie wydajesz na produkty bezglutenowe", to chodzi w nim o produkty ze znakiem przekreślonego kłosa lub zawierające informację "produkt nie zawiera glutenu".

Niezdecydowanych lub powątpiewających ;) gorąco namawiam na wypełnienie ankiety. Jest to dla nas jedyna możliwość na oszacowanie czy wprowadzenie gotowych posiłków bezglutenowych w Polsce jest możliwe. A wiedząc jak wygląda dostępność takich towarów np. w Anglii, sądzimy, że jest o co walczyć.

Pozdrawiam,
Ewa Mazurek
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Bardzo zachęcam wszystkich do wypełnienia ankiety on-line. Zajmie to Wam dwie minuty i jest całkowicie anonimowe, a zrobicie coś pożytecznego dla nas wszystkich. Czyż nie powinniśmy wspierać wszelkich inicjatyw, które mogą nam poszerzyć rynek produktów bezglutenowych? Moim zdaniem każdy taki pomysł jest godny poparcia ;)
Obrazek
-ania-
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 428
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 21:25
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: -ania- »

Mam nadzieję, że Ankieterka zapozna nas z wynikami:)
Obrazek
Pobierz Deklarację Członkowską i przyłącz się do nas!
Awatar użytkownika
Magdalaena
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1366
Rejestracja: pt 02 sty, 2004 13:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Magdalaena »

już dawno wypełniłam
Magdalaena
celiakia zdiagnozowana w sierpniu 2003 r.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Wypełniłem dopiero teraz, bo po 1. ostatnio mało mam czasu na forum, po 2. pracuję na Macu, wcześniej cos mi ta ankieta nie działała... ale już jest ok.
Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agniesia »

Ja też już zrobiłam :P
Obrazek
BuenaDzidzia
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 86
Rejestracja: czw 12 lip, 2007 22:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BuenaDzidzia »

poszło... :) -ania-,
-ania- pisze:Mam nadzieję, że Ankieterka zapozna nas z wynikami:)
wyniki można przejrzeć po wypełnieniu ankiety ;)
Miłośnicy kuchni i przyrody łączcie się
-ania-
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 428
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 21:25
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: -ania- »

Już się zapoznałam:) Dzięki BuenaDzidzia:) Wcześniej nie zauważyłam tej opcji :D
Obrazek
Pobierz Deklarację Członkowską i przyłącz się do nas!
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

Ankietę już dawno wypełniłam, teraz sobie spojrzałam na wyniki i chyba zaraz znów mnie coś trafi :|

Ile osób wypełniło ankietę? 16...
A była anonimowa i krótka i nie bardzo kłopotliwa, wyniki moim zdaniem ciekawe nie tylko dla osoby, która tę ankietę zamieściła.

Może trzeba przenieść temat o ankiecie do działu poza Stowarzyszeniem?
Obrazek
krystna
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 448
Rejestracja: sob 09 kwie, 2005 14:45
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Post autor: krystna »

Też wydaje mi się, że trzeba bardziej ją bardziej udostępnić
Obrazek

Gazeta Internetowa "Małpia Gazeta" - Serwujemy bardzo dobre wiadomości!
Awatar użytkownika
kfiatek
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 824
Rejestracja: czw 22 lip, 2004 11:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kfiatek »

Sheep pisze:teraz sobie spojrzałam na wyniki i chyba zaraz znów mnie coś trafi :|
Ile osób wypełniło ankietę? 16...
Wypełniłam, ale moje odpowiedzi nie pokazały się w wynikach ani nie wzrosła liczba osób które wypełniły ankietę. Albo wyniki pokazują się z opóźnieniem, albo jakiś bład w działaniu strony...
"Denerwować się - to karać własne ciało za głupotę innych"
ODPOWIEDZ