slodycze bezglutenowe ogolno dostepne

Tutaj rozmawiamy o konkretnych produktach bezglutenowych i tych innych ;)

Moderator: Moderatorzy

sunshine
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 53
Rejestracja: czw 24 lut, 2011 21:56
Lokalizacja: Poznań

Post autor: sunshine »

Chyba te same są w Aldim. Te z Aldiego nie mają glutenu. Kiedyś kupiłam też takie w sklepie z niemieckimi produktami, również były ok.
Anna Mama Szymona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 187
Rejestracja: pt 13 lis, 2009 12:19
Lokalizacja: łódź

Post autor: Anna Mama Szymona »

Dzięki właśnie otworzyli kołomnie Aldiego to dzisiaj pójdę
SAVITOR
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw 15 sty, 2015 08:29

Re: slodycze bezglutenowe ogolno dostepne

Post autor: SAVITOR »

Serdecznie polecam krówki produkcji firmy SAVITOR :)
Mamy gamę bardzo wielu smaków - od tych najbardziej znanych - klasycznej i czekoladowej, przez maślane, espresso, likierowe, orzechowe, marcepanowe, miodowe, makowe po bardzo fantazyjne połączenie smaku lukrecji z truskawką, miętą a także śmietaną.
wszystkich zainteresowanych naszą ofertą proszę o kontakt na adres mailowy: biuro@savitor.com lub pod numerem telefonu: 61 426 37 89.
Awatar użytkownika
uniaczek
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 507
Rejestracja: sob 19 sty, 2013 17:25
Lokalizacja: Gniezno

Re: slodycze bezglutenowe ogolno dostepne

Post autor: uniaczek »

Witam Savitor! Przed świętami miesiąc temu kontaktowałam się z Wami by uzyskać potwierdzenie czy również inne krówki poza klasycznymi mogą być spożywane przez osoby na diecie bezglutenowej.
Rozmawiałam z technologiem produkcji, mówiłam że chcę się podzielić informacjami na naszym forum
viewtopic.php?f=3&t=6627 - tu mamy temat Savitoru
Powiedziano,że w takim razie szczegółowe informacje podadzą po rozmowie z szefem,który przyjeżdża do kraju przed świętami, dzwoniła jeszcze do mnie jakaś osoba: zapisała adres e-mail i nr tel, obiecała kontakt i zapadła cisza
Kupiłam dzieciakom w rodzinie puszki z przekreślonym kłosem na Mikołaja i co do tych mamy z naszymi ziomkami z Gniezna jasność,że są bg
Moje pytanie nadal brzmi: czy wszystkie krówki produkowane przez Savitor są wolne od glutenu?
ODPOWIEDZ