Syrop multi-sanostol(czy go podajecie dzieciom?)

Tutaj rozmawiamy o konkretnych produktach bezglutenowych i tych innych ;)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
uniaczek
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 507
Rejestracja: sob 19 sty, 2013 17:25
Lokalizacja: Gniezno

Re: Syrop multi-sanostol(czy go podajecie dzieciom?)

Post autor: uniaczek »

basiag pisze: biorąc pod uwagę także dawkowanie MultiSanostolu.
też mnie to uchachało
penie rozmiar butelki też ma znaczenie? g:D
basiag
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 379
Rejestracja: śr 22 sty, 2014 18:59
Lokalizacja: Polkowice

Re: Syrop multi-sanostol(czy go podajecie dzieciom?)

Post autor: basiag »

albo ile ml wypijesz dziennie ;) ja go kupilam ale nie pasuje mi on jak juz wczesniej pisalam, taki sam smak maja cukierki nimm2 i one tez mi nie pasuja,chociaz sa bezglutenowe podobno ;)
.... żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi bo nie jesteś sam... Jak na deszczu łza cały ten świat nie znaczy nic a nic... Chwila, która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...
mir
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz 22 lut, 2015 08:33

Re: Syrop multi-sanostol(czy go podajecie dzieciom?)

Post autor: mir »

Witam :)
Do producenta nie zadzwoniłam, z postu Takeda Polska wynika tyle, że troche może tam być glutenu ale w sumie to go nie ma ( postaraj się Szanowny Producencie o dopisek "prodekt bezglutenowy" i będzie po klopocie) a z informacji uzyskanej w aptece, ten syrop jest na liście produktow mogacych zawierać sladowe ilości glutenu. Znalazłyśmy z pania aptekarką witaminki z kangurkiem( sorki za infantylny opis ;) ), bez glutenu i dla tak małych dzieci. Nazwy nie pamiętam ale jak potrzeba moge podac.
A u mnie temat podawania dodatkowych witamin wynikl stąd, iż moja mała zamiast nabierac energii na diecie bg to ciągle lapała od starszego brata jakieś infekcje przyniesione z przedszkola. Babcia koniecznie chce podawac witaminy, bo tak pediatra postawil na nogi jej syna. Nie szukając dziury w całym poszukałam po prostu odpowiednich witamin i juz. Myslę, że nie zaszkodzą a jak pomogą to wszyscy bedą zadowoleni.
Też uważam, że witaminy i mikroelementy powinny pochodzic ze zdrowej diety a nie z syropów witaminowych :)
pozdrawiam
ODPOWIEDZ