Heinz i pudliszki

Tutaj rozmawiamy o konkretnych produktach bezglutenowych i tych innych ;)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Rae
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn 14 kwie, 2014 06:33

Heinz i pudliszki

Post autor: Rae »

Witam. Przesyłam linka z listą produktów bezglutenowych od Heinz'a i Pudliszki. Sądzę, że część ludzi lubiących ich produkty się ucieszy : )

http://www.heinz.com/glutenfree/products.html
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8117
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Heinz i pudliszki

Post autor: Leeloo »

Heinz - bardzo dobra jakość. I smak. W UK to nr 1, czasem nie ma innej marki sosów i keczupów w sklepie, tylko Heinz.
Najlepsze co oferują- baked beans, fasolka w sosie pomidorowym + inne wersje smakowe np. chilli itd. MISTRZOSTWO. Jako szybki pożywny posiłek, dodatek do dań, naprawdę polecam. no i 100% bez glutenu. :)
Julenka10
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: sob 11 paź, 2014 22:01

Koncentrat Pudliszki

Post autor: Julenka10 »

Wiem, ze raczej bezglutenowy, ale po zjedzeniu z nim dania - przez 2 dni czułam sie fatalnie :( czy to możliwe, ze może jednak zawierać gluten nawet jeśli nie jest oznaczony o śladowych ilościach ?
Awatar użytkownika
Derwid
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 266
Rejestracja: pt 10 paź, 2014 17:12
Lokalizacja: Śląsk

Re: Koncentrat Pudliszki

Post autor: Derwid »

Julenka10 pisze:Wiem, ze raczej bezglutenowy, ale po zjedzeniu z nim dania - przez 2 dni czułam sie fatalnie :( czy to możliwe, ze może jednak zawierać gluten nawet jeśli nie jest oznaczony o śladowych ilościach ?
A o jakim produkcie konkretnie mówisz? Bo tylko niektóre są oznaczone jako dostępne "worldwide" lub w "Polandzie"... Chyba zostają nam tu w kraju tylko ketchupy, musztardy i część ich fasolek...
Może jesteś wrażliwa na jakiś dodatkowy składnik produktu, o którym piszesz? Zresztą są to produkty przetworzone, nawet jeśli są bg.
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8117
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Heinz i pudliszki

Post autor: Leeloo »

Julenka mówi o koncentracie Pudliszki
ODPOWIEDZ