Produkty firmy Viando

Tutaj rozmawiamy o konkretnych produktach bezglutenowych i tych innych ;)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Anja
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 287
Rejestracja: czw 17 kwie, 2014 12:45
Lokalizacja: Szczecin

Produkty firmy Viando

Post autor: Anja »

W sobotę dostałam od przedstawiciela firmy Viando nowy prospekt i oto co tam dla nas producent poleca:
schab z wędzarni
żywiecka z szynki
pasztet chłopski
pasztetowa z cielęciną
wątrobianka wiejska
kiełbasa polska wędzona
kiełbasa polska ekstra
kiełbasa zwyczajna
parówkowa
parówki wiedeńskie
borlinki
biała parzona lux
biała delikatesowa parzona
biała lux
Juto podjadę pi poszukam u siebie. Jak wypróbuje, to dam znać.
Awatar użytkownika
Anja
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 287
Rejestracja: czw 17 kwie, 2014 12:45
Lokalizacja: Szczecin

Re: Produkty firmy Viando

Post autor: Anja »

Kupiłam kilka produktów. Zjadłam i na razie echo w brzuchu :) Smak hmmm... spróbujcie.
Okazało się, że natrafiłam podczas zakupów natrafiłam na przedstawiciela. Polecił jeszcze kilka innych wyrobów. Szkoda tylko, że nie mają na produktach znaczka.
kaczmi
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: pn 10 cze, 2013 14:56
Lokalizacja: Poznań

Re: Produkty firmy Viando

Post autor: kaczmi »

Słuchajcie, nie wiem, co mam w tej chwili myśleć o tej firmie, gdyż w głowie kłębią mi się same najgorsze rzeczy. Wczoraj byliśmy z żoną w ich firmowym sklepie, zakupiliśmy Szynkę Wiejską, opisaną jako bezglutenowa. Synek wczoraj dostał z nią kolację, a dziś śniadanie do szkoły. Żona dzisiaj raz jeszcze wstąpiła do owego sklepu, gdyż chciała dokupić jeszcze inną wędlinę lub kiełbasę, była inna sprzedawczyni, która powiedziała, iż nie ma żadnych szynek bezglutenowych. Małżonka zwątpiła, powiedziała, że przecież wczoraj została taka nam sprzedana, a z przodu ma opis "bezglutenowa", na co kobieta wzięła całe opakowanie, żeby pokazać skład, który jest pod spodem, a tam w alergenach wymieniony...gluten... Ręce opadają, nie wiem, co mam więcej napisać, żeby nie zacząć klnąć...
Awatar użytkownika
Anja
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 287
Rejestracja: czw 17 kwie, 2014 12:45
Lokalizacja: Szczecin

Re: Produkty firmy Viando

Post autor: Anja »

Oj też taki nieraz mam. Najlepiej powiedzieć, że nie ma jak nie wie się o co klient pyta. PS. Ja teraz trenuję znaleziony na strychu szyn-kowar. Schabik - mniam :)
ODPOWIEDZ