Jogurty

Tutaj rozmawiamy o konkretnych produktach bezglutenowych i tych innych ;)

Moderator: Moderatorzy

Magda79
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 527
Rejestracja: pn 17 cze, 2013 15:12

Re: Jogurty

Post autor: Magda79 »

basiag pisze:
Magda79 pisze:ja wiem że można samemu sobie zmiksować to i owo, tylko ja nie do końca ufam tym mleczarzom co robią wszystko - i jogurty naturalne i owocowe i z musli, serki deserki itd, dlatego też nie jadam danona, bakomy itp, im więcej rzeczy one produkują tym bardziej są dla mnie mało wiarygodni. Może niepotrzebnie ;) bo czasem mam wrażenie że popadam w jakąś bezglutenową paranoję :053:

A w ogóle to ja nie lubię jogurtów :oops:

Należy tylko uświadamiać ludzi że nie wszystko co wyprodukuje mleczarnia jest jogurtem, a niestety zauważyłam już dawno że słowem jogurt ludzie określają wszystko co jest w małym pudełeczku z krową :/ .
nie lubisz jogurtow a pytasz sie o jogurty :okulary2:
Zdrowszy jest kefir, maslanka ja kupuje z mlekovity info od producenta ,ze nie zawieraja glutenu ;)

bardziej chodzi mi o sytuację - ktoś pyta o bezglutenowy jogurt a dostaje odpowiedź że może sobie kupić monte albo inny deserek ;), widzę człowieka jak opycha się jakimś deserem z bitą śmietaną czy innym syfem a on mi mówi że to jogurt na zaparcia :okulary2:

to tak jakby jeść margarynę a mówić o maśle ;)

ja w ogóle nie przepadam za nabiałem, najlepiej wchodzi mi zwykły biały ser wymieszany ze szczypiorkiem, póki biały ser robiła moja mama było ok, innym ludziom nie wierzę niestety :okulary2: , kupuję czasami naturalnego Bielucha jedynie.

Kaczmi Olma na pewno ma, tyko kupić trudniej, ja widywałam je jedynie w marketach,
Paulinaaa
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 87
Rejestracja: ndz 01 cze, 2014 22:48

Re: Jogurty

Post autor: Paulinaaa »

Wiecie, że wycofali te oto jogurty Fruit Jumbo z Lidla? Oznajmił mi to parę dni temu pracownik, gdy kolejny raz nie mogłam znaleźć tych jogurtów na półkach... :(
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
uniaczek
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 507
Rejestracja: sob 19 sty, 2013 17:25
Lokalizacja: Gniezno

Re: Jogurty

Post autor: uniaczek »

U nas też nie ma. Może pracownik nie ma racji. One tak już któryś raz pojawiają się i znikają.......
ODPOWIEDZ