Bezglutenowe kiełbaski Degustino dla dzieci

Tutaj rozmawiamy o konkretnych produktach bezglutenowych i tych innych ;)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8117
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Bezglutenowe kiełbaski Degustino dla dzieci

Post autor: Leeloo »

Chrzanowska Manufaktura Wędlin wprowadziła na rynek nową linię bezglutenowych kiełbasek DEGUSTINO dedykowaną dzieciom. Kiełbaski DEGUSTINO KIDS z licencjonowanym znakiem Przekreślonego Kłosa dostępne są w dwóch wersjach: z szynki wieprzowej i z filetem z kurczaka. Mają delikatny smak, zawierają 93% mięsa i nie znajdziemy w nich nie tylko glutenu ale także fosforanów czy glutaminianu sodu. Dla wygody rodziców i dzieci kiełbaski pozbawione są osłonki. Bez obierania można je serwować tak jak dziecko lubi najbardziej – w wersji gotowanej, pieczonej, czy smażonej. Świetnie smakują także na zimno, więc paczuszkę kiełbasek DEGUSTINO KIDS z powodzeniem możemy zabrać na spacer, wycieczkę, czy spakować uczniowi, jako zdrową przekąskę do szkoły.
Jedno, szczelnie zamknięte opakowanie stanowi optymalną porcję dla dziecka. Zawiera cztery pożywne kiełbaski (120 gram) i kosztuje ok. 2,99 zł. Można je kupić w dobrych sklepach spożywczych. Więcej informacji: Patrycja Sawicka – Sikora, e-mail: patrycja@bwpr.pl, tel.: 506 181 076

http://www.celiakia.pl/bezglutenowe-kie ... la-dzieci/
Kasia7874
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 58
Rejestracja: śr 14 mar, 2012 14:43
Lokalizacja: Poznań

Re: Bezglutenowe kiełbaski Degustino dla dzieci

Post autor: Kasia7874 »

Kiełbaski u nas pojawiły się już jakiś czas temu (ok. 1,5 miesiąca) i wtedy, na promocji były rzeczywiście w cenie 2,99. Teraz ich koszt ok. 4,90. Porcja mała, ale w smaku wyśmienite. Bardzo szybko "zniknęły" z lodówki ;-) Ja kupuję w Stokrotce (Poznań-Antoninek), ale nie na stoisku mięsnym, lecz w lodówkach z gotowymi produktami. Polecam.
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bezglutenowe kiełbaski Degustino dla dzieci

Post autor: Adrian »

Czy ktoś wie gdzie te kiełbaski można kupić w Warszawie :?: Ja je kupiłem na Dniach Alergii i Nietolerancji Pokarmowej i mi bardzo zasmakowały :D
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8117
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Bezglutenowe kiełbaski Degustino dla dzieci

Post autor: Leeloo »

Chrzanowska Manufaktura Wędlin wprowadza trzy nowe smaki kiełbasek z serii DEGUSTINO. DEGUSTINO PIWNE, BAWARSKIE i MEKSYKAŃSKIE TEX MEX przypadną do gustu smakoszom pikantnych przekąsek.logo degustino Przyprawione na ostro, bez dodatku glutenu, fosforanów i glutaminianu sodu. Kiełbaski Degustino wyrabiane są z wyselekcjonowanego mięsa i pasteryzowane jak domowe przetwory. Kiełbaski objęte są licencją na znak Przekreślonego Kłosa. Charakteryzują się dużą mięsnością i wyjątkowym, niepowtarzalnym smakiem.
Degustino piwne są średnio pikantne, będą więc znakomitą propozycją dania lub przekąski nie tylko w trakcie biesiad przy złocistym trunku. Nieco mocniej przyprawione są Degustino bawarskie, smakiem nawiązujące do wędlin serwowanych w górskich landach naszych zachodnich sąsiadów. Natomiast wielbiciele naprawdę ostrych potraw na pewno zasmakują w mocno przyprawionych kiełbaskach o meksykańskich korzeniach TEX MEX.
Nowe kiełbaski Degustino świetnie smakują zarówno na zimo, jak i na ciepło, w wersji gotowanej, pieczonej czy grillowanej. Są pozbawione osłonki i zapakowane tak, że można je podgrzać w wodzie bez konieczności wyciągania ich z opakowania. Każda paczuszka zawiera 4 pyszne kiełbaski (120 g) i kosztuje ok. 2,99 zł. Wszystkie smaki Degustino można kupić w dobrych sklepach spożywczych.
Więcej informacji:
Patrycja Sawicka – Sikora – patrycja@bwpr.pl tel. 506 181 076


http://www.celiakia.pl/nowe-smaki-kielb ... -na-ostro/
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bezglutenowe kiełbaski Degustino dla dzieci

Post autor: Adrian »

Czy ktoś wie gdzie można te kiełbaski kupić w Warszawie :?:
Awatar użytkownika
pleomorfa
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3797
Rejestracja: wt 29 paź, 2013 06:56
Lokalizacja: Polska

Re: Bezglutenowe kiełbaski Degustino dla dzieci

Post autor: pleomorfa »

Adrian nie wiem, gdzie w Warszawie, ale tata mi ostatnio znalazł je w Selgrosie (3 rodzaje), może byś tam je znalazł ?
Jeśli tra­cisz pieniądze, nic nie tra­cisz. Jeśli tra­cisz zdro­wie, coś tra­cisz. Jeśli tra­cisz spokój, tra­cisz wszystko. - Bruce Lee
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bezglutenowe kiełbaski Degustino dla dzieci

Post autor: Adrian »

Ja nie mam karty do Selgrosa...może będą dostępne w sklepach typu Tesco, Real, Auchan, Carrefour...
ODPOWIEDZ