Kawa Inka jest bezglutenowa!

Tutaj rozmawiamy o konkretnych produktach bezglutenowych i tych innych ;)

Moderator: Moderatorzy

Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: Kawa Inka jest bezglutenowa!

Post autor: Justyna1982 »

Ja jak tylko ją dorwę to kupię i wypiję tylko nigdzie jej nie ma a i cykorii na mojej wsi nie uświadczysz :(
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
lianka
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 59
Rejestracja: czw 01 mar, 2012 13:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kawa Inka jest bezglutenowa!

Post autor: lianka »

Mam nadzieję, że będzie na EXPO!
Awatar użytkownika
Collin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: pt 19 wrz, 2014 10:54

Re: Kawa Inka jest bezglutenowa!

Post autor: Collin »

My już mamy :) mówię od razy:SMAK JAK NORMALNA KAWA INKA :D trochę przeraził mnie skład,ale skoro ma przekreślony kłos to odważyłam się dać mojemu małemu i...więcej nie podam,bo mały pół godz.po wypiciu dostał biegunki i bolał go brzuszek :(
Dla Ciebie wszystko <3
mJULKA
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: pn 27 wrz, 2010 12:30
Lokalizacja: podlaskie

Re: Kawa Inka jest bezglutenowa!

Post autor: mJULKA »

Ja też kupiłam tę kawę ale skład jest przerażający i nie wiem jak rozumieć bezglutenowość w tym napoju?Na razie nie miałam odwagi by dać to swemu dziecku. Moja poprzedniczka nie wyraża się optymistycznie a jakie są wasze odczucia?Pił ktoś jeszcze taką inkę? Może jej tolerancja zależy od tego jak długo przebywa się już na diecie?Przyszło mi to na myśl bo kiedyś czytałam o mące owsianej bezglutenowej której można używać po co najmniej 5 latach od przejścia na dietę bezglutenową.Czy z tą inką jest podobnie?
Awatar użytkownika
uniaczek
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 507
Rejestracja: sob 19 sty, 2013 17:25
Lokalizacja: Gniezno

Re: Kawa Inka jest bezglutenowa!

Post autor: uniaczek »

Płatki owsiane Provena wprowadzilismy do diety po ok. roku ( wynik w skali Marsha 3c) i bez sensacji. Ja czytałam o ostrożnosci w pierwszym roku diety. Syn najada się nimi do syta na sniadanie - owsianka z rodzynkami :|
Inki bg nie kupuję również ze względu na cenę ponad 12 zł, podczas gdy cykorię instant Coffee Promotion 100g kupuję za 5-6,50 zł. Jest równie smaczna a może nawet lepsza. Lubię bardzoooo ! g:P Na sniadanie i wieczorem musi być !!!!
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Kawa Inka jest bezglutenowa!

Post autor: Anula80 »

I z pewnością jest zdrowsza niż chemiczna Inka :)
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
bunkowa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015 21:04

Re: Kawa Inka jest bezglutenowa!

Post autor: bunkowa »

Moja młoda wypiła już cały słoik - smakowało, brzuch nie reagował. Kupiłam bardziej z ciekawości a teraz przerzucimy się na cykorię :)
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: Kawa Inka jest bezglutenowa!

Post autor: Justyna1982 »

Dla mnie super cena nie całe 10 zł smak jak z dzieciństwa nic mi się nie dzieje a cykria hmm ma specyficzny smak i moje dzieci jej nie tkną
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
ODPOWIEDZ