Czekolady Torras

Tutaj rozmawiamy o konkretnych produktach bezglutenowych i tych innych ;)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Anika78
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 222
Rejestracja: śr 19 mar, 2014 23:47
Lokalizacja: świętokrzyskie

Czekolady Torras

Post autor: Anika78 »

W moich niewielkich Delikatesach Centrum, znalazłam hiszpańską,gorzką czekoladę z pomarańczą: bez glutenu i cukru,a widzę,że producent ma też inne smaki,możecie poszukać i u Was

http://www.nokaut.pl/czekolady-i-bombon ... 02013.html
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czekolady Torras

Post autor: Adrian »

Są dostępne w Tesco po 6.99 zł w smaku rewelacja.
Awatar użytkownika
pleomorfa
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3797
Rejestracja: wt 29 paź, 2013 06:56
Lokalizacja: Polska

Re: Czekolady Torras

Post autor: pleomorfa »

Też je bardzo lubię. Czasami ta niska zawartość kakao (i czasami dodatków) bodzie, ale w smaku są genialne.
Ta firma jeszcze ma kremy czekoladowo-orzechowe bez cukru i glutenu :)

Można je też znaleźć w sklepach Organic, Natura w Krakowie (ale w tych dwóch drożej), Market Point po 6,99zł jakoś (Kraków i okolice). No i w internecie :)
Jeśli tra­cisz pieniądze, nic nie tra­cisz. Jeśli tra­cisz zdro­wie, coś tra­cisz. Jeśli tra­cisz spokój, tra­cisz wszystko. - Bruce Lee
Awatar użytkownika
Anika78
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 222
Rejestracja: śr 19 mar, 2014 23:47
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Czekolady Torras

Post autor: Anika78 »

Potwierdzam,że pyszne,a jak wypatrzy się takie cudo w niedużym sklepie na wsi,to smakuje jeszcze bardziej :)
magda_90
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 97
Rejestracja: pt 25 mar, 2016 07:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czekolady Torras

Post autor: magda_90 »

Właśnie zastanawiałam się nad kupnem tej czekolady ale trochę odstraszyła mnie cena. Ale skoro polecacie :) Ile można jeść samą gorzką Goplany...
A tak w ogóle to śmieszna sprawa, przed przejściem na dietę nie przepadałam za czekoladą a teraz jak wiem, że jestem chora to nagle na wszystko mam ochotę - oczywiście większość tych rzeczy zawiera gluten :P
Na diecie bezglutenowej od 29.03.2016
Awatar użytkownika
pleomorfa
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3797
Rejestracja: wt 29 paź, 2013 06:56
Lokalizacja: Polska

Re: Czekolady Torras

Post autor: pleomorfa »

Z tego samego założenia wyszłam, więc zaczęłam szukać innych czekolad. A brak cukru to był dla mnie wtedy przymus. :D
Jeśli tra­cisz pieniądze, nic nie tra­cisz. Jeśli tra­cisz zdro­wie, coś tra­cisz. Jeśli tra­cisz spokój, tra­cisz wszystko. - Bruce Lee
bunkowa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015 21:04

Re: Czekolady Torras

Post autor: bunkowa »

magda_90 pisze:Właśnie zastanawiałam się nad kupnem tej czekolady ale trochę odstraszyła mnie cena. Ale skoro polecacie :) Ile można jeść samą gorzką Goplany...
A tak w ogóle to śmieszna sprawa, przed przejściem na dietę nie przepadałam za czekoladą a teraz jak wiem, że jestem chora to nagle na wszystko mam ochotę - oczywiście większość tych rzeczy zawiera gluten :P
g:D ja mam tak z piwem :galy: normalne mi tak nie smakowało.
ODPOWIEDZ