Kupujemy Chleb

Tutaj rozmawiamy o konkretnych produktach bezglutenowych i tych innych ;)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
magda_90
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 97
Rejestracja: pt 25 mar, 2016 07:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kupujemy Chleb

Post autor: magda_90 »

Ja jeszcze w żadnym sklepie nie spotkałam się ze świeżym pieczywem bezglutenowym. Raz w Tesco znalazłam chleb tostowy, wydawał mi się świeży ale w domu okazało się, że świeży nie był. I strasznie sie kruszył, skórka odeszła i w sumie połowę opakowania musiałam wyrzucić do śmieci z tego względu bo nie dało się go normalnie wziąć do ręki.
Ja ogółem sama piekę sobie chleb. Też nie mam czasu w tygodniu ale w niedzielę piekę dwa chleby i później po wystygnięciu kroję i rozdzielam sobie porcje na cały tydzień i zamrażam. Codziennie rano wyjmuje sobie taką paczkę żeby na wieczór się rozmroził i codziennie mam świeży chlebek na kolacje :) no i wychodzi też taniej niż kupny chleb :)
Na diecie bezglutenowej od 29.03.2016
Joanna Struzik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 110
Rejestracja: śr 18 sty, 2012 14:46
Lokalizacja: Pionki

Re: Kupujemy Chleb

Post autor: Joanna Struzik »

Nie wiem, gdzie Pani mieszka, ale w Warszawie jest piekarnia bezglutenowa - Margita, polecam wyroby :)
magda_90
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 97
Rejestracja: pt 25 mar, 2016 07:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kupujemy Chleb

Post autor: magda_90 »

Mieszkam w Warszawie. Słyszałam o tej piekarani ale mieszkam na drugim końcu Warszawy i jakoś nie chce mi się tam specjalnie jechać po pieczywo. Może raz się przejadę i zobaczę co mają. Ale jestem zadowolona z własnego chleba. Jest nawet lepszy niż ten, który jadłam do tej pory. No i na pewno zdrowszy :)
Na diecie bezglutenowej od 29.03.2016
lianka
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 59
Rejestracja: czw 01 mar, 2012 13:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kupujemy Chleb

Post autor: lianka »

Piekarnia Margita rozwozi chleb do wielu sklepów w różnych dzielnicach. Zwykle na zamówienie. Cena ta sama. Jest wykaz sklepów na ich stronie.
Joanna Struzik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 110
Rejestracja: śr 18 sty, 2012 14:46
Lokalizacja: Pionki

Re: Kupujemy Chleb

Post autor: Joanna Struzik »

Pierogi od nich to mistrzostwo świata!!!! :)
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8122
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Kupujemy Chleb

Post autor: Leeloo »

Przypominam, że wątek dotyczy chleba.
Awatar użytkownika
herbatnick
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czw 18 paź, 2007 22:28
Lokalizacja: Głogów/Wrocław/Opole

Re: Kupujemy Chleb

Post autor: herbatnick »

Piekarnia HERT z Jelcza-Laskowic w tym tygodniu wprowadziła do sprzedaży chleb bezglutenowy. Mają sieć sklepów na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie. Jadłem już ciemny z ziarnami i jasny z ziarnami - CUDO! MIÓD W GĘBIEI :sylwester: :gitara:
A tu info od producenta: http://piekarniahert.pl/aktualnosci/chleb-bezglutenowy/ - będą mieli oficjalnego "kłosa" :564:
gdzie-idziesz
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 55
Rejestracja: wt 07 cze, 2016 10:58

Re: Kupujemy Chleb

Post autor: gdzie-idziesz »

Potwierdzam.
Aż im wysłałam maila z podziękowaniami.
Ten chleb jest dla celiaków ok, ale nie dla osób uczulonych na pszenicę - zawiera skrobię pszenną bezglutenową
ODPOWIEDZ