Prosba nowej mamy

Tutaj rozmawiamy o konkretnych produktach bezglutenowych i tych innych ;)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Agnieszka1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw 25 sie, 2005 12:27
Lokalizacja: Rybnik

Prosba nowej mamy

Post autor: Agnieszka1 »

Jestem mama 15 miesiecznej Oliwki, ktora wlasnie ma przejsc na ditete bezglutenowa. Mam prosbe do osob, ktore sa z Rybnika lub okolic aby podpowiedzialy mi gdzie takie produkty dostane. Wiem, ze sa w Katowicach ale to dla mnie daleko. Do Rybnika mam najblizej. I przy okazji, wiem, ze tych produktow jest dosc duzo, jakie musze miec absolutnie niezbednie w kuchni? Polprodukty (maka) czy raczej gotowe wyroby typu chleb itd? Czekam niecierpliwie na odpowiedz.
jomate
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: ndz 26 wrz, 2004 22:27
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: jomate »

Produkty możesz kupować w sklepach ze zdrową żywnośćią beata bylina jest z Rybnika to ci podpowie. Ja jestem z Wodzisławia Śl ja kupuję za rynkiem U Nislera "Świat kawy i herbaty" lub w sklepie medycznym na ul Kubsza. Ale w tych sklepach kupuję rzadko , bo jest drogo, bardziej opłaca się zrobić zamówienie w Glutenexie lub Bezgluten przez internet , kurierem jest paczka, płacisz przelewem do 10 dni. ja zamawiam raz w miesiącu i wychodzi taniej niż w sklepie.
Awatar użytkownika
brygida
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pn 16 maja, 2005 11:07
Lokalizacja: Białystok

Post autor: brygida »

Ja od pewnego czasu też zamawiam przez internet w Glutenexie opłata kuriera to 12 zł za przesyłkę, w Bezglutenie opłata droższa- 24zł.
ODPOWIEDZ