Amarello, jaglanka z miodem - ostrzegam!

Tutaj rozmawiamy o konkretnych produktach bezglutenowych i tych innych ;)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
gdzie-idziesz
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 55
Rejestracja: wt 07 cze, 2016 10:58

Amarello, jaglanka z miodem - ostrzegam!

Post autor: gdzie-idziesz »

Witam wszystkich
kupiłam jakiś czas temu jaglankę z miodem firmy Amarello, po przypadkowym uważnym spojrzeniu na zawartość torebki, znalazłam w niej glutenowe ziarno. Pszenicę.
Nie wysypując zawartości torebki, przyjrzałam się jaglance uważniej i znalazłam wiele kolejnych, całych lub połamanych ziaren. W sumie kilkanaście. Nie wysypując zawartości torebki!
Oczywiście zgłosiłam sprawę do naszego stowarzyszenia, wysłałam zdjęcia ziaren, opakowania, ale ponieważ minęło kilka miesięcy i nie otrzymałam odpowiedzi, ani od firmy, ani od stowarzyszenia, ostrzegam Was tutaj. Jeśli kupujecie produkty od Amarello, przepatrzcie zawartość uważnie.
Nie chcę nikomu zaszkodzić, nie zależy mi na tym, by firma miała problemy. Na dowód mam ową, felerną paczkę. Dałam dziś glutenowej córce garstkę tych jagł, znalazła kolejne trzy ziarna! W torebce, na samej górze znalazłam jeszcze jedno.
Jeśli macie produkty amarello, sprawdźcie je i napiszcie tu, czy są czyste. Bo ja całkowicie straciłam do nich zaufanie, a są to zbyt drogie produkty, by kupować kolejne paczki tylko po to by przekonać się czy są bezpieczne.
Ogromnie wierzę, że to tylko jakaś felerna linia była, że nie trują nas tak bardzo, jak to miało miejsce w przypadku mojej paczki.
marta_g
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: ndz 11 cze, 2017 06:35
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Amarello, jaglanka z miodem - ostrzegam!

Post autor: marta_g »

Masz może zdjęcie? Akurat mam w domu dokładnie tę jaglankę, ale jeszcze jej nie otwierałam, bo na razie mam obawy o złe tolerowanie amarantusa.
gdzie-idziesz
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 55
Rejestracja: wt 07 cze, 2016 10:58

Re: Amarello, jaglanka z miodem - ostrzegam!

Post autor: gdzie-idziesz »

Mam zdjęcia. Ale umieszczanie ich tutaj chyba nie ma sensu. Jeśli masz opakowanie, otwórz je i sama się przekonaj, czy jest bezpieczne, pod kontem glutenu. Te ziarna widać było gołym okiem.
I napisz czy coś znalazłaś, bardzo proszę. Chciałabym wierzyć, że produkty Amarello są bezpieczne.
ODPOWIEDZ