Spotkanie mikołajkowe we Wrocławiu

Imprezy organizowane przez Stowarzyszenie.

Moderator: Moderatorzy

Spotkanie mikołajkowe we Wrocławiu

Postprzez Leeloo » Pt 29 lis, 2019 17:41

:mikolaj: :mikolaj: :mikolaj:

Serdecznie zapraszamy wszystkie bezglutenowe dzieci z Dolnego Śląska na spotkanie mikołajkowe, które odbędzie się 14.12.2019 (sobota) we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 przy ul. Legnickiej 65, w godzinach 11.00-14.00.

W tym roku podczas wspólnej zabawy własnoręcznie wykonamy bombki na choinkę. W przypadku młodszych pociech mile widziana będzie pomoc rodziców/opiekunów. Czy w tym roku odwiedzi nas Mikołaj? Miejmy nadzieję, że tak, ponieważ nasze Stowarzyszenie na tę właśnie okazję pomagało Mikołajowi przygotować wyjątkowe prezenty.

Tradycyjnie prosimy o przyniesienie do wspólnej degustacji owoców oraz bezglutenowych ciast i ciasteczek z dokładną informacją o ich składzie.

Zgłoszenia prosimy przesłać mailem na adres: zgloszenia@celiakia.pl do 10.12.2019 r. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W tytule e-maila należy koniecznie wpisać: Mikołajki Wrocław, natomiast w treści e-maila prosimy podać imię i wiek dziecka bezglutenowego oraz imię i nazwisko rodzica/opiekuna należącego do Stowarzyszenia. W przypadku wolnych miejsc będzie możliwość zabrania rodzeństwa (nie stosującego diety bezglutenowej), więc przy zapisach prosimy zgłaszać taką chęć, podając imię i wiek rodzeństwa.

Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem.
Pierwszeństwo udziału mają członkowie Stowarzyszenia z uregulowanymi składkami członkowskimi.

:mikolaj: :mikolaj: :mikolaj:
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.

Obrazek
Avatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 7544
Dołączył(a): Pt 22 mar, 2013 19:33
Lokalizacja: Polska

Powrót do Spotkania, warsztaty, wyjazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości