Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia oraz Konferencja!

Imprezy organizowane przez Stowarzyszenie.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia oraz Konferencja!

Post autor: Małgorzata »

Zapraszamy 20 października, w sobotę do Warszawy, wstępnie około 13.00 w auli SGGW.
Ponieważ szczegóły jeszcze nie są dopracowane napiszę o nich już wkrótce, poza tym każdy zrzeszony dostanie indywidualną informację na ten temat.

Oczywiście zapraszamy też tych wszystkich, którzy chcą się do nas zapisać, a z jakichś powodów jeszcze tego nie zrobili. :D

Wszystkim zainteresowanym możemy zapewnić niedrogi nocleg.
Ostatnio zmieniony sob 29 wrz, 2007 19:33 przez Małgorzata, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
krystna
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 448
Rejestracja: sob 09 kwie, 2005 14:45
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Post autor: krystna »

Jeżeli nic się u mnie nie wydarzy tzn w walce o nasz szpital nie wykluczamy strajku,to na pewno się zjawię . potrzebny będzie też nocleg, ale o tym bliżej 20 października .
Obrazek

Gazeta Internetowa "Małpia Gazeta" - Serwujemy bardzo dobre wiadomości!
Maja113
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: sob 16 cze, 2007 18:49
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Maja113 »

Chętnie wezme udział w zgromadzeniu, jako celiaik i z sentymentu, jako absolwent SGGW (obroniłam mgr w tym roku :D
dopiero od 3 miesięcy jestem zdiagnozowanym celiaikiem, nigdy jeszcze nawet nie spotkałam celiaika i bardzo potrzebuje wiedzy na temat bezglutenowości! juz nie moge się doczekać! :sylwester:
ola26
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: śr 25 lip, 2007 09:43
Lokalizacja: kutno

Post autor: ola26 »

Ja również chciałabym wziąśc udziałw tym spotkaniu. Nie jestem członkiem stowarzyszenia, ale mam nadzieję, że na tym spotkaniu będe miała okazję nim zostać
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Szczegóły nt. Walnego i Konferencji

Post autor: Małgorzata »

Bardzo się cieszę i wszystkich serdecznie zapraszam. W tym tygodniu postaramy się podać szczegóły spotkania.
:)

[ Dodano: Pon 24 Wrz, 2007 23:27 ]
Miło mi zaprosić wszystkich zainteresowanych w sobotę 20 października na godz. 13.00 do Auli 2 Wydziału Żywienia SGGW (mapkę dojazdu podamy wkrótce) przy ul. Nowoursynowskiej na Ursynowie w Warszawie na Konferencję na temat celiakii, pod tytułem: Celiakia - fakty i mity, podczas której:

-odbędą się ciekawe wykłady znanych specjalistów (lista nazwisk wkrótce) na temat choroby i diety, w tym szczególnie sporo miejsca zajmie temat dorosłych celiaków i tego jak żyć zdrowo z dietą (po wykładach dyskusja)
-zaprezentujemy literaturę dotyczącą celiakii dostępną w Polsce
-pokazana zostanie najnowsza metoda bezbolesnej gastroskopii wykonywanej za pomocą minikamery w kapsułce
-zaprezentujemy nasze Stowarzyszenie - będzie to wyjątkowa okazja aby spotkać się w gronie życzliwych sobie ludzi, zapisać do Stowarzyszenia, podyskutować o naszych wspólnych problemach itp.

Konferencja jest przewidziana w godzinach 13.00-16.00

O godz. 16.00 rozpoczniemy Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia, na które zapraszamy zrzeszonych oraz wszystkich tych, którzy chcą się do nas zapisać - liczba miejsc nieograniczona :D

W pobliżu Auli w budynku uczelni znajduje się bar, w którym będzie można posilić się bezglutenowo :D
Jak nadmieniałam wcześniej dla przyjezdnych istnieje możliwość zarezerwowania niedrogiego noclegu - proszę o indywidualne info na pw.

Serdecznie zapraszamy!

[ Dodano: Pon 15 Paź, 2007 08:45 ]
Po więcej informacji na temat Konferencji zapraszam tutaj
Ostatnio zmieniony sob 29 wrz, 2007 19:36 przez Małgorzata, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
asiaros
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz 14 paź, 2007 20:16
Lokalizacja: poznan

Post autor: asiaros »

niestety dziś nie mogłam być na konferencji w Warszawie( dopiero w tym tygodniu weszłam po raz pierwszy na forum), ale mam pytanie czy będzie coś takiego jeszcze zorganizowane chętnie spotkałabym się z ludżmi - celiakami
Awatar użytkownika
Joanna
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 62
Rejestracja: pt 16 sty, 2004 11:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Joanna »

Z całą pewnością okazji będzie wiele - choćby III Międzynarodowy Dzień Celiakii, pewnie w okolicach maja :)
asiaros
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz 14 paź, 2007 20:16
Lokalizacja: poznan

Post autor: asiaros »

dziękuje za informacje ;)
ODPOWIEDZ