Spotkanie celiaków we Wrocławiu

Imprezy organizowane przez Stowarzyszenie.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
mr.kwiatek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 142
Rejestracja: czw 18 sty, 2007 23:54
Lokalizacja: Opole/Wrocław

Post autor: mr.kwiatek »

Troche offtopic więc z góry przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać ;) Na mnie też często patrzą jak na dziwoląga... i nie tylko w polsce ale też za granicą. Pracuje w firmie niemieckiej i często mam służbowe wyjazdy za granicę i tam spotykam się z różnymi ludźmi w kantynie, w hotelach albo na szkoleniach i w 99% przypadków zupełnie nie potrafią zrozumieć czemu "gardzę takimi pysznościami". Generalnie to nie chodze o kulach, nie wyglądam też na zabiedzonego więc na pierwszy rzut oka poprostu grymaszę. I wcale nie uważam, że świadomość społeczna (czy jak to tam ładnie nazwać) o Celiakii za granicą jest większa niż u nas... Może jedynie mają lepiej zaopatrzone sklepy ;)
Awatar użytkownika
widzialem_jeza_cien
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 70
Rejestracja: śr 09 lip, 2008 20:35
Lokalizacja: Polska

Post autor: widzialem_jeza_cien »

o kurde blaszka... żal ... że mnie tam nie było ... aż sam jestem zły na siebie .... jedyne 100 km no i .... :( zapomniałem ..... wstyd po trymilion :( pozdrówka dla tych co byli :):):) następnym razem i ja tez będę :):):):):):):):):):):):)...
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Sądząc po zainteresowaniu uczestników potrzeba spotkań jest ogromna. Z pewnością wkrótce zorganizujemy następne. ;)

Mile widziane pomysły na spotkania w innych miastach Polski :)
Obrazek
Awatar użytkownika
smerfetka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 227
Rejestracja: ndz 02 lip, 2006 13:44
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: smerfetka »

oo tak , gdzies na slasku np :P
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

Dnia 14-go marca o godz. 15.00 we Wrocławiu odbędzie się spotkanie osób należących do naszego Stowarzyszenia. Zapraszamy również wszystkich tych, którzy chcą wstąpić w nasze szeregi.
Na spotkaniu porozmawiamy o bezglutenowych problemach dnia codziennego tradycyjnie już przy kawie, herbacie i ciachu oczywiście bezglutenowym :-)
Zainteresowanych proszę o kontakt na pw, udzielę tam dokładnych informacji związanych ze spotkaniem.
Zapraszamy.
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Mam nadzieję, że zainteresowani już się do GosiM odezwali?
Zapraszamy także agędenver :D

We Wrocławiu jest naprawdę sporo osób zainteresowanych tematem, jestem pewna, że szykuje się tam prężnie działający ośrodek :)
Obrazek
Awatar użytkownika
agadenver
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: pn 19 maja, 2008 19:47
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: agadenver »

Małgorzato, Gosiu M i cała reszto. ja bym bardzo chetnie sie pojawiła i moze mi się to jakims dziwnym cudem uda. Pracuje i niestety w sob, 14.3 idę do pracy na 15.00, ale mozwe coś mi sie uda z nimi dogadać... A nóż, bo nadgodziny były w poprzednim tyg.
Postaram sie być, ale nie obiecuje na 100 % - wszystko zależy od przełożonych.
Jeśli bym sie nie pojawiła - teraz pragnę poinformować osoby z wrocławia, o nieofocjalnym spotkaniu we wrocławiu - na luzie, aby iśc jakąś grupka na kawę, do jakiejść knajpki, gdzie możnaby cos zjeść bezglutenowego (np. KEBAB, frytki i surówka). temat poruszony w dziale wydarzenia.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

To spotkanie w sobotę też będzie takie na luzie i nieoficjalne z tego co wiem :D
Może niekoniecznie z kebabem, ale żadnego sztywniactwa GosiaM nie planuje ;)
I nie trzeba będzie płacić za przyjemność spotkania się :D
Obrazek
Awatar użytkownika
agadenver
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: pn 19 maja, 2008 19:47
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: agadenver »

wiem wiem Małgorzato.
Niestety nie udało mi się wziąć wolnego - życie
Ostatnio zmieniony pt 13 mar, 2009 09:54 przez agadenver, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ