Warsztaty dla członków Stowarzyszenia

Imprezy organizowane przez Stowarzyszenie.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kasinka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 288
Rejestracja: wt 21 sie, 2007 22:36
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Kasinka »

Cecylia pisze: Spotkanie było przesympatyczne.
Cecylio, bo wszyscy obecni przesympatyczni :) jak zwykle o jakości spotkania stanowią ludzie :)

Na własne oczy mogłam zobaczyć że faktycznie upieczenie chleba nie jest takie skomplikowane, aczkolwiek zawsze do tematu podchodziłam jak do jeża :D Nabrałam ochoty do upieczenia czegoś z ziarenkami :)
Ostatnio zmieniony ndz 08 lis, 2009 11:58 przez Kasinka, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Cecylia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 368
Rejestracja: czw 05 cze, 2008 10:12
Lokalizacja: Wschowa

Post autor: Cecylia »

Do tego właśnie zmierzam, że mimo odległości jeżdżę na spotkania aby poczuć się jak w jednej wielkiej rodzinie, czy nie super mieć taaaaką rodzinkę :D ;)
Też jednak muszę przeprosić Małgorzatę, że nie mogła przez takich jak ja zamknąć auli :oops: Małgosiu to dowód, że poświęcenie nie idzie na marne....musiałyśmy mając okazję wyciągnąć jak najwięcej informacji na temat błędów popełnianych w naszym jadłospisie :)
Obrazek
Danuta Wojciechowska
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: śr 14 paź, 2009 21:55
Lokalizacja: Dęblin

Przyjaciela poznaje się w biedzie.

Post autor: Danuta Wojciechowska »

Znalazłam wspaniałych Przyjaciół, dzięki Stowarzyszeniu.Dziękuje bardzo za takie zaangażowanie.Warsztaty były bardzo wartościowe.Bardzo dziękuję organizatorom.
Zdaję sobie sprawę ile to trzeba włożyc wysiłku.Cóż się nie robi dla zdrowia.Zyczę więc wszystkim dużo zdrówka..... <brawo>
Awatar użytkownika
darciak90
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 809
Rejestracja: śr 12 gru, 2007 22:31
Lokalizacja: Warszawa/Częstochowa

Post autor: darciak90 »

A ja jeszcze raz chciałam podziękować za pokaz pieczenia chleba.
Jak pisałam wyżej, robiłam dzisiaj swój pierwszy w życiu chlebek i wyszedł! :D
Jest przepyszny, chrupiący i mięciutki! :) :D
Ostatnio zmieniony ndz 08 lis, 2009 15:17 przez darciak90, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
kinga
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: pn 14 mar, 2005 11:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kinga »

Ja też chciałam serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyjechali specjalnie na Walne, abyśmy mogli wspólnie uchwalić nowy statut oraz naszym wspaniałym dziewczynom-Małgorzacie,Ani,Grażynie,Kasince-które były organizatorkami tych warszatów.
Dla Was dziewczyny wielkie brawa <brawo>
Awatar użytkownika
Kasinka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 288
Rejestracja: wt 21 sie, 2007 22:36
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Kasinka »

:) Moja była jedynie niewielka cegiełka :) ale dziękuję :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

A ja gwoli podsumowania:

Szczególnie dziękuję Ani i Grażynie, które zajęły się stroną praktyczną warsztatów oraz wszystkim tym, którzy aktywnie pomagali w taki czy inny sposób - byli w recepcji (Kasinka, też Ewa), robili zdjęcia (Piotrek) itd.

Chleb wyszedł dziewczynom wyśmienity :), znikał w tempie ekspresowym :burger: , analizy diety, badania składu ciała oraz rozmowy z naszymi dietetyczkami wielu osobom bardzo pomogły. Dziękujemy za współpracę warszawskiemu oddziałowi Polskiego Towarzystwa Dietetyki, dr Annie Stolarczyk, dr Grażynie Rowickiej oraz Ali Kamińskiej za ciekawe wykłady.
Część z tych informacji umieścimy na stronie Stowarzyszenia.
Wiemy po reakcjach uczestników, że warsztaty tego typu są bardzo potrzebne i z pewnością będziemy ten temat w przyszłości kontynuować. Dziękuję bardzo wszystkim osobom uczestniczącym w warsztatach, szczególnie tym przybyłym z daleka.

Nadzwyczajne walne też się odbyło, nowa uchwała przegłosowana.

SZCZEGÓLNE podziękowania należą się osobom, które podchodzą poważnie do tego o co zwykle przy imprezach prosimy - potwierdzają swój udział, odwołują jeśli nie mogą przybyć, słowem widać, że im zależy i że szanują nas - organizatorów. Na apel o przybycie na bardzo ważne Nadzwyczajne walne także CZĘŚĆ osób odpowiedziała - dzięki nim było możliwe przegłosowanie istotnych zmian w statucie. Wszystkim tym osobom, często przyjeżdżającym z wielkim poświeceniem z drugiego końca Polski, serdecznie dziękuję.
To szczególnie dla Was chce się takie imprezy organizować....
...........

Wkrótce na stronie podsumowanie imprezy i trochę zdjęć.

A tak BTW - mamy jako organizatorki takie ciche, nieśmiałe marzenie, żeby kiedyś przyjść na tego typu imprezę jako uczestnik. Czy kiedykolwiek ktoś nam/za nas coś zorganizuje.....? :D ;)
Obrazek
chypre
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: śr 11 cze, 2008 09:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: chypre »

Ja to ledwie tam coś palcem tknęłam, zawsze czuję, że za mało się przyłożyłam :oops: a za pokaz pieczenia też bardzo dziewczynom dziękuję, piekę chleb od prawie dwóch lat i jeszcze się dowiedziałam paru ciekawych i praktycznych rzeczy, i na wykładach też, super było
-ania-
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 428
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 21:25
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: -ania- »

Serdeczna prośba do uczestników warsztatów - mógłby się któryś podzielić zdobytą wiedzą dotyczącą pieczenia chleba?:)
Obrazek
Pobierz Deklarację Członkowską i przyłącz się do nas!
chypre
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: śr 11 cze, 2008 09:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: chypre »

a co chcesz wiedzieć bo dużo tego jest
-ania-
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 428
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 21:25
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: -ania- »

Wszystko chcę wiedzieć :D Nie wiem o czym byla mowa, więc jeśli np. ogólne wskazówki, to o nie proszę, a jeśli jakieś szczegółowe przepisy, to podzielcie się nimi proszę.
Obrazek
Pobierz Deklarację Członkowską i przyłącz się do nas!
Awatar użytkownika
Milonia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: śr 23 lip, 2008 22:45
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Milonia »

Podziękowania dla wszystkich organizatorów!!!!Było super.
Obrazek
Pobierz Deklarację Członkowską i przyłącz się do nas!
Accipiter
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: wt 15 mar, 2005 15:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Accipiter »

Tak tak, brawa dla Organizatorów <brawo> - naprawdę było wspaniale, kto nie był, niech żałuje...
Z niecierpliwością czekam na następne warsztaty

A jeśli chodzi o chleb... Kiedyś piekłam, potem mi było wygodniej kupować. Ale jak mi przypomnieliście ten smak, to... Mmmm... Dwa bochenki już upieczone (szybko schodzi, bo kto może to mi podjada, podobno lepszy od glutenowego) ;)

Jeszcze raz wielkie gratulacje i podziękowania dla Małgosi i Organizatorek <roza>
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Ja również dziękuję organizatorom.. Było wspaniale!!!! <brawo>
dorota krypa
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 227
Rejestracja: wt 04 paź, 2005 12:15

Post autor: dorota krypa »

Bardzo żałuję, ale miałam zapalenie gardła i nie mogłam przyjechać.
ODPOWIEDZ