Warsztaty 6 marca 2010

Imprezy organizowane przez Stowarzyszenie.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Warsztaty 6 marca 2010

Post autor: Małgorzata »

Zapraszamy członków Stowarzyszenia 6 marca na wspólne pieczenie ciast i pasztetów, wymianę przepisów świątecznych i doświadczeń przy kawie i herbacie :)

Miejsce: Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW, budynek nr 32, ul. Nowoursynowska 159c, Warszawa, Ursynów (wejście do SGGW od ul. Ciszewskiego lub Rosoła, dojazd z centrum metrem) III piętro, sala 2080 (ta sama, z której korzystaliśmy przy warsztatach w listopadzie).

Termin: 6 marca 2010, w godzinach 11.00 -14.00

Zapisy: pierwszeństwo w warsztatach mają członkowie Stowarzyszenia, prosimy o zgłaszanie się drogą mailową: info@celiakia.pl. Gdyby ktoś chciał wziąć udział w warsztatach, a nie jest członkiem Stowarzyszenia może się zapisać, także na miejscu. tutaj. Ze względów lokalowych liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!
Ostatnio zmieniony śr 17 lut, 2010 18:50 przez Małgorzata, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Róża_I
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt 19 sty, 2010 10:24
Lokalizacja: Tczew

Post autor: Róża_I »

Czy planowane są jakieś warsztty w trójmieście? Do Warszawy mam trochę za daleko, u mnie niedawno rozpoznano celiaklię i jestem, szczerze mówiąc, przerażona całą dietą, obecnością glutenu wszem i wobec, ale mam nadzieję że dzięki Wam jakoś przez to przebrnę :) . Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

W Gdańsku wkrótce planowane jest spotkanie, będą informacje na ten temat.
Mam nadzieję, że już niedługo powstanie trójmiejski oddział naszego Stowarzyszenia (podobne szykujemy w wielu miastach Polski, zapraszamy chętne osoby do współpracy!), wtedy będziemy regularnie coś organizować.

Tymczasem jeszcze o warsztatach 6 marca w Warszawie - mamy niespodzianki dla wszystkich uczestników, serdecznie zapraszamy osoby, które mają wtedy czas i chciałyby nauczyć się sztuczek przy pieczeniu pysznych bezglutenowych pasztetów (a mamy wybitną specjalistkę w tej dziedzinie :) ).

Serdecznie zapraszamy!
Obrazek
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Przypominam zainteresowanym osobom o warsztatach w sobotę.
Zapowiadają się smakowicie :D
Obrazek
Krystyna:)
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pt 15 sty, 2010 15:48
Lokalizacja: Kraków / Warszawa

Post autor: Krystyna:) »

Warsztaty były baaaaardzo udane: sernik lepszy niż glutenowy, babeczka wspaniała, mazurek cudny, a pasztety wprost idealne :D . Dziękuję za przepisy - wzięłam dwa egzemplarze: dla siebie i męża, który też interesuje się pieczeniem. Ponieważ specjalizuję się [wąsko] w sernikach, a mój ostatni był oszczędnościowo-antymiażdżycowy, teraz odłożę zasady na półkę i po powrocie do Krakowa dokonam próby generalnej, premiera zaś się odbędzie z okazji przyjazdu mojej córki [wielbicielki serników] do Krakowa.
Dziękuję również za prezenty - chlebek jest pyszny, inny, takiego jeszcze nie jadłam, herbatniczki też są świetne.
Nie wiem, jak często obywają się Warsztaty, na wszelki wypadek polecam się łaskawej pamięci :) .
Zastanawiam się też, czy byłoby możliwe zorganizowanie Warsztatów przez Oddział Krakowski, choć nie widzę warunków tak sprzyjających.
Nota bene jestem zachwycona faktem, że trafiłam na stronę CELIAKIA :) :) :)
Awatar użytkownika
Cecylia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 368
Rejestracja: czw 05 cze, 2008 10:12
Lokalizacja: Wschowa

Post autor: Cecylia »

Ja również pragnę podziękować organizatorkom (Małgosi, Grażynce,Kasi,Marysi) za poświęcenie swojego wolnego czasu dla nas. Jestem jednak przekonana, że organizatorki i tak mogą śmiało uznać za sukces warsztaty (przecież pokazały w jak łatwy i prosty sposób można zagościć w sercach nie jednej osoby- przez żołądek do .... :) ) jak można nie skorzystać z takich rad, a i tak korzyści są dwustronne. My cieszymy się, że dzięki umiejętnością kulinarnym dziewczyn i dla tych, którzy nie zawsze z chęcią przebywają w kuchni -kuchnia staje się przyjazna i miła. Dziękuję
Obrazek
Awatar użytkownika
darciak90
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 809
Rejestracja: śr 12 gru, 2007 22:31
Lokalizacja: Warszawa/Częstochowa

Post autor: darciak90 »

Ja również bardzo dziękuje. :)
Dzięki warsztatom chyba odważę się upiec w końcu ciasto. :D
Obrazek
chypre
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: śr 11 cze, 2008 09:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: chypre »

Cecylia pisze: organizatorki i tak mogą śmiało uznać za sukces
jak to "i tak"? To chyba tak niechcący waszło :) Było perfekcyjnie i jak zawsze w niezwykle życzliwej atmosferze. Za każdym razem uczę się czegoś nowego i ciekawego a ja z tych co gotować lubią, w kuchni spędzają wiele czasu i to z przyjemnością. Bardzo dziękuję :)
kinga
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: pn 14 mar, 2005 11:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kinga »

Dziewczyny-wielkie brawa za tak wspaniały pomysł warsztatów <brawo>
Szkoda mi tylko, że się rozchorowałam i nie mogłam w nich uczesniczyć :(
Awatar użytkownika
grawoj
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 85
Rejestracja: wt 17 lis, 2009 14:51
Lokalizacja: Łódź

Post autor: grawoj »

my niestety też nie mogliśmy być na warszatatach :(
ale mam nadzieje że już niedługo w Łodzi się takowe odbędą :)
Wojtek & Wiola
Wiola na diecie BG od 2009 roku...
syn Mateusz na diecie BG od 2009 roku...

www.zyciebezglutenu.pl - jak żyjemy bez glutenu

www.facebook.pl/zyciebezglutenu - Życie bez glutenu na Facebooku
aisza2266
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pt 01 sty, 2010 22:49
Lokalizacja: ŁOWICZ

Post autor: aisza2266 »

Chciałam serdecznie podziękować za warsztaty. To było moje pierwsze takie spotkanie. Bardzo dziękuje za przepisy, na pewno się przydadzą przy sporządzaniu potraw na święta.
ODPOWIEDZ