Spotkania w Krakowie - wątek zbiorczy

Imprezy organizowane przez Stowarzyszenie.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
nula
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 164
Rejestracja: pn 23 paź, 2006 21:00
Lokalizacja: Jazgarzewszczyzna

Post autor: nula »

- o sposobach informowania wychowawców (przedszkole, szkoła), obsługi (lokale, organizatorzy wyjazdów) o wymogach diety bezglutenowej.
Mamy takie gotowe materiały w związku z programem MENU BEZ GLUTENU, wystarczy poprosić Grażynę g.koninska@celiakia.pl lub Paulinę p.sabak@celiakia.pl

czy od razu podesłać Wam na spotkanie?
Obrazek
Awatar użytkownika
rafjas
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 229
Rejestracja: czw 27 maja, 2010 16:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: rafjas »

Bardzo chętnie skorzystam na spotkaniu z materiałów Programu.

Jeżeli są to gotowe wydruki typu kolorowy folder itd. to będę wdzięczny za przesłanie a jeśli jest możliwość ich wydrukowania to poproszę Grażynę lub Paulinę o przysłanie pliku :-)
Ostatnio zmieniony ndz 17 lut, 2013 12:12 przez rafjas, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Magdalaena
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1366
Rejestracja: pt 02 sty, 2004 13:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Magdalaena »

Na prośbę rafjasa scaliłam wątki krakowskie w jeden wspólny.
Magdalaena
celiakia zdiagnozowana w sierpniu 2003 r.
Obrazek
Awatar użytkownika
rafjas
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 229
Rejestracja: czw 27 maja, 2010 16:30
Lokalizacja: Kraków

Spotkanie w Krakowie 21 kwietnia 2013r /niedziela/

Post autor: rafjas »

Dzień Dobry,

Zapraszamy na kolejne spotkanie osób z celiakią i na diecie bezglutenowej oraz zainteresowanych tą tematyką, które odbędzie się w niedzielę 21 kwietnia 2013r w godzinach 14:00 - 17:00.

Nie będą to wprawdzie warsztaty, które planowaliśmy, ale i tak będzie to sympatycznie spędzony czas.

Korzystamy z gościnności Centrum Kultury Ugorek, zlokalizowanego w budynku przy ul. Fiołkowej 15 w Krakowie /dawne Kino Ugorek/.

Obrazek

Centrum jest nowo otwartym miejscem, którego celem jest zapewnienie wypoczynku, zabawy i rozrywki. Do dyspozycji jest kawiarnia oraz bardzo duża sala. Więcej na stronie www.ckugorek.pl.
W zakładce „Kontakt” jest mapa z zaznaczonym dojściem do Centrum a także spis autobusów i tramwajów. Zmotoryzowani powinni znaleźć miejsce do zaparkowania na ul. Seniorów Lotnictwa, ul. Ugorek lub ul. Fiołkowej.

Kawiarnia oferuje napoje (kawa, herbata, soki) oraz frytki a my możemy przynieść własne słodkości /na spotkanie w lutym każdy coś przyniósł i zrobiła się wspaniała uczta/.

Spotkanie zaczniemy od prezentacji przygotowanej przez naszą koleżankę: Barcelona i Berlin Bez Glutenu. Jeżeli już planujecie wakacje - to lepiej wstrzymajcie się aż do prezentacji. Później będziemy mieli czas na rozmowy.

Dzieci będą mogły oglądać bajki i filmy oraz korzystać ze specjalnego „kącika zabaw”. Jeżeli macie do oddania jakieś niepotrzebne gry czy też książki to przynieście, inne dzieci chętnie skorzystają.

W przypadku pytań, proszę o kontakt: krakow@celiakia.pl

Pozdrawiam i do zobaczenia.
Rafał rafjas
Obrazek
elzak3
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 89
Rejestracja: ndz 02 gru, 2012 09:08
Lokalizacja: Kraków

Post autor: elzak3 »

Czy ilosc osob jest w jakis sposob ograniczona ~?
Awatar użytkownika
rafjas
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 229
Rejestracja: czw 27 maja, 2010 16:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: rafjas »

Nie ograniczamy ilości osób, zapraszam na spotkanie.
Obrazek
ganika
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: czw 01 mar, 2012 18:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spotkanie w Krakowie 21 kwietnia 2013r /niedziela/

Post autor: ganika »

rafjas pisze: Spotkanie zaczniemy od prezentacji przygotowanej przez naszą koleżankę: Barcelona i Berlin Bez Glutenu. Jeżeli już planujecie wakacje - to lepiej wstrzymajcie się aż do prezentacji.
Jaki ciekawy temat! Czy po spotkaniu podzielicie się na forum informacjami z tymi, którzy do Krakowa maja daleko?
Awatar użytkownika
rafjas
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 229
Rejestracja: czw 27 maja, 2010 16:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: rafjas »

ganika pisze: Jaki ciekawy temat! Czy po spotkaniu podzielicie się na forum informacjami z tymi, którzy do Krakowa maja daleko?
Pomyślimy co da się zrobić ...
Obrazek
ewik i roksi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wt 22 sty, 2013 13:06
Lokalizacja: małopolska

Post autor: ewik i roksi »

Mam pytanie czy trzeba się zapisać ??Jak można to zrobić i u kogo mamy się zapisać
Awatar użytkownika
rafjas
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 229
Rejestracja: czw 27 maja, 2010 16:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: rafjas »

ewik i roksi pisze:Mam pytanie czy trzeba się zapisać ??Jak można to zrobić i u kogo mamy się zapisać
Nie prowadzimy zapisów, wystarczy po prostu przyjść na spotkanie.

Pozdrawiam i do zobaczenia
Rafał
Obrazek
Awatar użytkownika
misia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 110
Rejestracja: ndz 03 paź, 2004 14:26
Lokalizacja: Zawiercie/Kraków

Post autor: misia »

Podsumowując ostatnie spotkanie, chciałam tylko powiedzieć, że było bardzo fajnie oraz bardzo słodko i smacznie! Dziewczyny pieką fantastyczne pyszności, mini pączki to po prostu rewelacja! Mam nadzieję, że wkrótce ktoś zdradzi przepis :)

Jak obiecałam, załączam prezentację, jaka odbyła się na temat wyjazdów zagranicznych i miejsc przyjaznych bezglutkom w Barcelonie i Berlinie. Co prawda prezentacja jest przystosowana do bardziej "mówionej" formy, ale jednak w jej treści mam nadzieję znajdziecie parę przydatnych informacji. Na końcu znajdziecie podsumowanie linków do stron internetowych znajdujących się w prezentacji. Miłej lektury!

ps. dla tych, którzy planują wakacje w Barcelonie szczególnie polecam link do przewodnika po restauracjach w tym mieście!

pozdrawiam :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
rafjas
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 229
Rejestracja: czw 27 maja, 2010 16:30
Lokalizacja: Kraków

Bezglutenowy Dzień Dziecka w Krakowie - niedziela 2 czerwca

Post autor: rafjas »

Stowarzyszenie serdecznie zaprasza dzieci na bezglutenowy Dzień Dziecka, który odbędzie się 2 czerwca 2013 r. /niedziela/ w godzinach 16:30 – 19:00.
Mamy możliwość uczestniczenia w wielkiej imprezie zorganizowanej przez Krainę Zabaw Dziecięcych Anikino przy ul. Niedużej 4 w Krakowie.
Planowane jest malowanie buziek dzieci, stroje do przebrania dla każdego, tańce, zabawa z Animatorami Anikino – czyli świętowanie Dnia Dziecka :)
W zarezerwowanej dla nas sali będzie czekał na dzieci bezglutenowy poczęstunek.

Koszt: dzieci członków Stowarzyszenia z opłaconymi składkami – bezpłatnie, pozostali – 23 zł / dziecko.
Zapisy internetowe przyjmujemy do dnia 26 maja 2013r. na adres e-mail: krakow@celiakia.pl
W zgłoszeniu prosimy podać: imię, nazwisko i wiek dziecka, dane rodzica będącego członkiem Stowarzyszenia.
Rezerwację miejsca potwierdzimy zwrotnym mailem.
Uwaga: Ilość miejsc ograniczona, pierwszeństwo dla członków Stowarzyszenia !
Obrazek
Megan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt 21 maja, 2013 18:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Megan »

misia pisze:Podsumowując ostatnie spotkanie, chciałam tylko powiedzieć, że było bardzo fajnie oraz bardzo słodko i smacznie! Dziewczyny pieką fantastyczne pyszności, mini pączki to po prostu rewelacja! Mam nadzieję, że wkrótce ktoś zdradzi przepis :)

Jak obiecałam, załączam prezentację, jaka odbyła się na temat wyjazdów zagranicznych i miejsc przyjaznych bezglutkom w Barcelonie i Berlinie. Co prawda prezentacja jest przystosowana do bardziej "mówionej" formy, ale jednak w jej treści mam nadzieję znajdziecie parę przydatnych informacji. Na końcu znajdziecie podsumowanie linków do stron internetowych znajdujących się w prezentacji. Miłej lektury!

ps. dla tych, którzy planują wakacje w Barcelonie szczególnie polecam link do przewodnika po restauracjach w tym mieście!

pozdrawiam :)
Przepraszam ale nie bardzo widzę tę prezentację a bardzo mnie interesuje. Prośba o pomoc w jej lokalizacji. Dziekuję
Awatar użytkownika
rafjas
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 229
Rejestracja: czw 27 maja, 2010 16:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: rafjas »

Megan pisze: Przepraszam ale nie bardzo widzę tę prezentację a bardzo mnie interesuje. Prośba o pomoc w jej lokalizacji. Dziekuję
Trzeba być zalogowanym na forum, żeby zobaczyć i ściągnąć plik z prezentacją.
Obrazek
Kosa150
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 22 maja, 2013 08:30
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post autor: Kosa150 »

Bardzo przydatna prezentacja, w wakacje wybieram się do Hiszpanii i na pewno skorzystam z porad. Dziękuję :)
Ostatnio zmieniony śr 22 maja, 2013 09:17 przez Kosa150, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ