warsztaty kulinarne "Al dente bez glutenu"

Imprezy organizowane przez Stowarzyszenie.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

warsztaty kulinarne "Al dente bez glutenu"

Post autor: Małgorzata »

Serdecznie zapraszamy na warsztaty 5 marca 2011:

informacje o warsztatach
Ostatnio zmieniony pn 07 lut, 2011 12:27 przez Małgorzata, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
BeataS
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 152
Rejestracja: czw 30 gru, 2010 13:15
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: BeataS »

A może jakieś warsztaty w Katowicach, albo okolicy... Do Stolicy trochę daleko :(
Beata
___________
Colitis Ulcerosa, Celiakia, PSC
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

To zależy od aktywności członków, którzy mieszkają w danym mieście. W jaki sposób osoby z Warszawy mają zorganizować warsztaty w Katowicach?
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

No właśnie :)
Nie chcę być złośliwa, ale tak jest bez przerwy - ludzie piszą do nas, czasem niestety z pretensjami, że nic się nie dzieje w mieście takim czy innym. Każdy chętnie weźmie udział, ale jak inni coś zorganizują ;)

Pewna pani napisała nam kiedyś w deklaracji członkowskiej w rubryce: Jakimi działaniami możesz wspomóc Stowarzyszenie: "Mogę przychodzić na spotkania organizowane przez Stowarzyszenie"

:D

Weźcie pod uwagę, że jeszcze kilka lat temu na skalę ogólnopolską nic się w temacie celiakii w nie działo. Jeśli znajdą się osoby, którym chce się robić coś dla siebie i innych to wszędzie można coś zrobić, np. zorganizować takie warsztaty. Zobaczcie w ilu miastach już aktywne osoby są (oprócz Warszawy):
miasta w których działamy

Jeśli sami się nie weźmiemy do pracy nikt za nas tego nie zrobi niestety. Zapraszam do aktywności, ZAWSZE pomożemy.

A tak by the way - w Katowicach pojawiła się osoba, która myśli o zorganizowaniu warsztatów, jeśli ktoś chciałby jej pomóc niech napisze do mnie na pw. :)
Obrazek
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

To chyba nawet o mnie. W czwartek jadę omówić termin i szczegóły odnośnie sali. Tak więc proszę o ciutkę cierpliwości i ... na początek upieczemy chlebek a później kto wie może i za ciasta, makarony ... ech można gotować i piec. Boję się tylko, że frekwencja nie dopisze :/ Na pewno będę śledzić też wydarzenia z innych warsztatów aby mieć inspirację do naszych spotkań. Tak więc warszawiakom udanych warsztatów. Beatko jak masz ochotę pomóc to odezwij się na priw :)
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
Awatar użytkownika
BeataS
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 152
Rejestracja: czw 30 gru, 2010 13:15
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: BeataS »

:053:
Bardzo się cieszę, że ktoś z Katowic ma czas i chęci do zorganizowania warsztatów!
Ja niestety z racji pracy zawodowej i domowej ie mogę pomóc fizycznie, ale jakby trzeba było gdzieś napisać, czy zadzwonić to służę pomocą.
Beata
___________
Colitis Ulcerosa, Celiakia, PSC
Awatar użytkownika
grawoj
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 85
Rejestracja: wt 17 lis, 2009 14:51
Lokalizacja: Łódź

Post autor: grawoj »

zapraszam na krótką relację z warsztatów na naszym blogu www.zyciebezglutenu.pl oraz do obejrzenia krótkiego filmu

pozdrawiamy
Wojtek & Wiola
Wiola na diecie BG od 2009 roku...
syn Mateusz na diecie BG od 2009 roku...

www.zyciebezglutenu.pl - jak żyjemy bez glutenu

www.facebook.pl/zyciebezglutenu - Życie bez glutenu na Facebooku
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Relacja także jest na stronie głównej Stowarzyszenia:
http://celiakia.pl/index.php?option=com ... Itemid=122

Już teraz zapraszamy na nasze kolejne warsztaty :)
Obrazek
ODPOWIEDZ