Kolonia i wczasy bezglutenowe 2011 !!

Imprezy organizowane przez Stowarzyszenie.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Kolonia i wczasy bezglutenowe 2011 !!

Post autor: Małgorzata »

Miło nam poinformować, że wśród wielu naszych działań w tym roku postanowiliśmy także podjąć temat bezpiecznego bezglutenowego wypoczynku. Stowarzyszenie nie jest organizatorem wyjazdów, ale wszystkim im patronuje i ściśle współpracuje z organizatorami.

Z przyjemnością zapraszamy na kolonię bezglutenową w lipcu oraz wczasy bezglutenowe w lipcu i drugie w sierpniu.

Zapraszamy Stowarzyszonych (i nie tylko) do wspólnego wypoczynku rodzinnego, a dzieci na kolonię :)

Więcej informacji: na stronie głównej

Serdecznie zapraszamy - zapisy bezpośrednio u organizatorów.
Obrazek
Awatar użytkownika
Katarzyna35
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: ndz 10 maja, 2009 18:06
Lokalizacja: Łomianki k.Warszawy

Post autor: Katarzyna35 »

<brawo> jestem pod ogromnym wrażeniem dla działań naszego Stowarzyszenia i jestem dumna że mogę do niego należeć :D
Obrazek
krystna
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 448
Rejestracja: sob 09 kwie, 2005 14:45
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Post autor: krystna »

Super, jestem pod wrażeniem.Bardzo ucieszyła mnie wiadomość o gospodarstwach agroturystycznych, tym bardziej, że ostatnio myśleliśmy właśnie o Korbielowie.Może jak finase pozwolą? Marzenia nic nie kosztują.
Obrazek

Gazeta Internetowa "Małpia Gazeta" - Serwujemy bardzo dobre wiadomości!
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Cieszę się, że temat Was zainteresował. Myślę, ze w przyszłym sezonie (może już w ferie 2012) będziemy już regularnie sami coś organizować, znacie już nas i wiecie, że podejmowanie różnorodnych wyzwań to nasza specjalność :D

Na razie zapraszamy serdecznie na wyjazdy pod patronatem Stowarzyszenia i cieszymy się, pojawiają się pierwsi chętni :)
Obrazek
wieczorynka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 432
Rejestracja: pt 25 lut, 2011 11:30
Lokalizacja: Żory

Post autor: wieczorynka »

Ja jestem bardzo zainteresowana, Chciałabym wyjechać z moją rodzinką choć tylko ja jestem na diecie bg. To jest na prawdę bardzo dobry pomysł. Czy wcześniej też były organizowane takie turnusy pod patronatem stowarzyszenia? Myślę o Lądku Zdroju fajny ośrodek i okolica :)
anetabb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: wt 15 lis, 2011 20:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: anetabb »

My jesteśmy nowi i jestem podłamana zawsze jezdziliśmy na wczasy zorganizowane nie w Polsce a teraz koniec...może ktoś się orientuje czy są takie miejsca np.w Turcji,Grecji(hotele)z taką dietą?może już ktoś się orientował?dziekuję z góry za odpowiedz
Awatar użytkownika
madzialena
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 261
Rejestracja: pt 01 lip, 2011 14:05
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: madzialena »

gluten, mój wróg g:hmm
Obrazek

Należę do Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej
Przekazuję 1% podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia
M
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 87
Rejestracja: pt 15 maja, 2009 13:04
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: M »

Wiem, że do lata jest jeszcze trochę czasu, ale bardzo mnie interesuje, czy w roku 2012 też będzie organizowana kolonia ? A jeśli tak to w jakim terminie. Może wydać Wam się to dziwne, ale w mojej firmie urlopy planuje się pod koniec roku i ciężko później zmienić termin. A chciałabym aby córka pojechała na kolonie i z nami na wyjazd.
Mama Ani zdiagnozowanej w 2008r.
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Kolonia będzie na pewno organizowana, ale absolutnie nie potrafię podać terminu, przecież to jeszcze tyle miesięcy!

Na razie mamy do zorganizowania kilka konferencji w różnych miastach Polski, spotkań, targi żywności. Niestety nie zajmujemy się tylko wyjazdami wakacyjnymi... ;)
Obrazek
anetabb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: wt 15 lis, 2011 20:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: anetabb »

super,że sa takie miejsca-jiz troszke oswoiłam się z tym wszystkim i zapoznałam z tematem.dziekuje za info:P :) :)
papisten69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: czw 28 maja, 2009 14:42
Lokalizacja: Warszawa

Kolonie dla dzieci w Burzeninie - dieta bezglutenowa

Post autor: papisten69 »

Witam,
Czy ktoś z forum może się wypowiedzieć na temat przestrzegania diety w tym ośrodku. Twierdzą że w tamtym roku mieli na kolonii dzieci bezglutenowe (kilka dzieci na diecie) ale nie jestem pewna czy podołali wyzwaniu. Będę wdzięczna za informacje.

Na forum na razie cisza jesli chodzi o wyjazdy kolonijnie, a może ktoś coś wie?
url=www.celiakia.pl]Obrazek[/url
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Nie wiemy.

Natomiast kolonie bezglutenowe pod opieką Stowarzyszenia w 2012 roku na pewno będą - proszę o chwilę cierpliwości:)
Obrazek
ODPOWIEDZ