GLUTEN FREE EXPO

Imprezy organizowane przez Stowarzyszenie.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
pawlo1404
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz 21 paź, 2007 17:33
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Post autor: pawlo1404 »

Uwaga! W związku z wizytą prezydenta USA Baracka Obamy w dniach 27-28 maja w Warszawie, trzeba spodziewać się sporych utrudnień. Polecam lekturę informacji zamieszczonych na oficjalnym portalu Miasta Stołecznego Warszawy:

Wizyta Prezydenta USA w Warszawie

Co do utrudnień w centrum mogę dodać, że prezydent Obama będzie nocował w Mariott'cie.
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Barack Obama nie będzie gościem EXPO, więc nie powinno być problemów z zablokowaniem ulic wokół miejsca targów i dotarciem na miejsce :)

Co na targach:

W sali CHOPIN swoje produkty zaprezentują firmy (alfabetycznie):

AgroNatura, Balviten, Bezgluten, Cinna Produkty Zdrowia, Eurosnack, Expres Menu, Geomax, Geovita, Glutenex, Goplana, Grupa BGK, Italmex, Piekarnia Bezglutenowa KIM, Konspol, Provena, Roleski, Rosetta, Schär, Sonko, Szarłat, Valpiform, Victualia, Żywiec Zawsze Dobre.

Zapraszamy na liczne degustacje, pokazy i częściowo możliwość zakupu niektórych produktów.

W HOLU:

10.00 - 12.45 porady lekarskie

10.00 - 17.00 porady dietetyków

10.00 - 17.00 stoliki dla dzieci – do wspólnej zabawy (będą nagrody)

13.30 - 14.30 konkurs rodzinny „Co to za zboże?”

10.00 - 17.00 minikawiarenka i czas na wspólne spotkania

Od 13.30 – stoliki regionalne – czas na rozmowy z naszymi regionalnymi liderami z poszczególnych miast (będzie szansa poznania osob ze swojego regionu - Krakowa, Szczecina, Wrocławia, Białegostoku i innych) oraz luźniejsze spotkanie w gronie osób z i spoza Stowarzyszenia.

W sali MONIUSZKO:

11.00 - 12.30 – walne zgromadzenie Stowarzyszenia – tylko dla członkow Stowarzyszenia – po walnym rozlosowanie nagród wśród Stowarzyszonych

12.45 - 13.30 – wykład dr Joanny Rachtan „Dieta bezglutenowa – bez tajemnic” i odpowiedzi na pytania uczestników.

Czekamy na Was - będzie dużo jedzenia, bezglutenowe nowości, nagrody, piękna pogoda - mamy nadzieję, że wszyscy miło spędzimy czas :D
Obrazek
krystna
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 448
Rejestracja: sob 09 kwie, 2005 14:45
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Post autor: krystna »

Już nie mogę się doczekać..Do zobaczenia.
Obrazek

Gazeta Internetowa "Małpia Gazeta" - Serwujemy bardzo dobre wiadomości!
Awatar użytkownika
rainbowka
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 68
Rejestracja: śr 06 kwie, 2011 22:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: rainbowka »

uruchamia się zastępczy przystanek SPACEROWA 54, zlokalizowany za drogą wewnętrzną w kierunku ul. Goworka, w istniejącej strefie parkowania. Przystanek obowiązuje jako stały dla autobusów linii: 119, 131, 167, 168, 422, 501 i 519 oraz jako warunkowy dla autobusów linii: N31 i N81.

czyli gdzie? już się stresuje:( Warszawę znam tyle co od Pałacu Kultury do Dworca SKM i finito:( I jaka jest nazwa przystanku, na którym mamy wysiąść z autobusu 131 by dojść na Targi? Proszę, wybaczcie mi, ale ogólnie gubię się w Warszawie, a teraz jeszcze Ci prezydenci musieli przyjechać..:/ Szukałam wszędzie jakiejkolwiek informacji, bym nie musiała Was męczyć, ale nie znalazłam. Zorientowanych bardzo proszę o wskazówkę. Dziękuję.
Ostatnio zmieniony śr 25 maja, 2011 20:37 przez rainbowka, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

Na pierwszej stronie tego tematu, gdzieś tak po środku, zamieściłam niedawno całkiem 3 pliki - mapy: początek, koniec i przebieg całej trasy autobusu 131, jadącego od Centralnego do Expo (przystanek CHEŁMSKA). Można sobie ściągnąć i obejrzeć, nie boli ;)
Przystanek spacerowa nie jest docelowy, więc można się nie przejmować. W ogóle wydaje mi się, że 131 powinno jeździć w miarę normalnie, natomiast na wszelki wypadek lepiej zarezerwować sobie więcej czasu na dojazd, bo mogą się trafić jakieś VIPowskie korki, zwłaszcza w rejonie Centralnego.
Obrazek
Awatar użytkownika
rainbowka
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 68
Rejestracja: śr 06 kwie, 2011 22:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: rainbowka »

Sheep pisze:Na pierwszej stronie tego tematu, gdzieś tak po środku, zamieściłam niedawno całkiem 3 pliki - mapy: początek, koniec i przebieg całej trasy autobusu 131, jadącego od Centralnego do Expo (przystanek CHEŁMSKA). Można sobie ściągnąć i obejrzeć, nie boli ;)
codziennie śpię po 4h (w pracy dużo się dzieje) i przeglądając wszystkie mapki itd. przeoczyłam wpisany przez Ciebie docelowy przystanek. A tak poza tym wybacz, ale myślę, że Twój komentarz był raczej zbędny.. dziękuję za informację.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

Nie chcialam nikogo urazic! To nie mialo byc w zadnym stopniu uszczypliwe ani nic. Przepraszam, jesli sie tak poczulas.
Obrazek
occinella
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: śr 20 kwie, 2011 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post autor: occinella »

Mam nadzieję, że w związku z wizytą Obamy w Warszawie targi nie zostały odwołane? Zastanawiam się, bo wiem, że wiele imprez (w tym konferencji naukowych) przesunięto w czasie właśnie z powodu szczytu. A że przed nami 180 km drogi do Warszawy, to wolę się upewnić ;)
Obrazek
krystna
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 448
Rejestracja: sob 09 kwie, 2005 14:45
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Post autor: krystna »

Pewnie, że są :!: Ty masz 180, a my 300km i jedziemy bez żadnych wątpliwości.
Do zobaczenia. :hi-ya:
Ostatnio zmieniony pt 27 maja, 2011 17:38 przez krystna, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Gazeta Internetowa "Małpia Gazeta" - Serwujemy bardzo dobre wiadomości!
Awatar użytkownika
nula
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 164
Rejestracja: pn 23 paź, 2006 21:00
Lokalizacja: Jazgarzewszczyzna

Post autor: nula »

Spokojnie, targi są w innej części Warszawy, nie ma powodu by je odwoływać. Zapraszamy :)
Obrazek
occinella
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: śr 20 kwie, 2011 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post autor: occinella »

Wobec tego do jutra <jupi> <jupi> <jupi>
Obrazek
occinella
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: śr 20 kwie, 2011 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post autor: occinella »

No i wszystko się super udało! Targi oraz zgromadzenie bardzo fajnie zorganizowane. Brawa dla organizatorów i jeszcze raz serdeczne podziękowania za wszystko!
Obrazek
Żulietka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob 23 cze, 2007 21:53
Lokalizacja: Stargard Szczec.

Post autor: Żulietka »

Tak, było super :) Wielu wystawców, wiele produktów, serdeczne podzękowania za zorganizowanie tych targów. Mam nadzieję, że za rok będą kolejne :)
Warto było spędzić kilkanaście godzin w samochodzie żeby się na nich znaleźć :)
Obrazek
Awatar użytkownika
rainbowka
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 68
Rejestracja: śr 06 kwie, 2011 22:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: rainbowka »

ja również chciałabym się dołączyć do podziękowań za wspaniałą organizację! A także cieszę się, że mogłam poznać głównie Gosię, Paulę i Elę - jesteście niesamowite! Dziękuję za cenne wskazówki odnośnie organizowania konferencji. Mam nadzieję, że wkrótce spotkamy się również w Olsztynie:) pozdrawiam!
Obrazek
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Tutaj znajdziecie podsumowanie Gluten Free EXPO oraz zdjęcia z imprezy:

Gluten Free EXPO

A teraz podziękowania :D

Boję się, że mogę kogoś pominąć, za co z góry przepraszam :)
Przygotowanie tak dużej imprezy jak MDC i EXPO (oczywiście jednocześnie robi się kilka innych rzeczy :) ) to gigantyczna robota - dziękuję za udział w niej przede wszystkim Ani i Paulinie oraz choć kontuzjowanej, ale wspierającej nas także bardzo Grażynie :)

A poza tym - Rafałowi, Ewie, Ani, Ali, Sylwii, Kasi, Piotrkowi, a także wszystkim innym osobom, które w jakikolwiek sposób nam pomogli - życzliwym dziennikarzom oraz osobom wspierającym Stowarzyszenie medialnie.
Bo artykuły na temat EXPO pojawiły się w wielu mediach, portalach internetowych i pojawiają się nadal :)

Ogólnie ostatnio znów robi się coraz głośniej na temat celiakii, glutenu i naszego Stowarzyszenia, trzymajcie kciuki, oby tak dalej ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ