Wakacje 2012 trwają...

Imprezy organizowane przez Stowarzyszenie.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wieczorynka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 432
Rejestracja: pt 25 lut, 2011 11:30
Lokalizacja: Żory

Wakacje 2012 trwają...

Post autor: wieczorynka »

Chcę w 2 połowie sierpnia pojechać gdzieś z rodzinką na tydzień. Czy sprawdziliście już jakieś hotele, ośrodki z tych podanych na stronie stoważyszenia? jakie macie doświadczenia i opinie.
http://www.celiakia.pl/agroturystyka-be ... /#more-367. Dodam, że w zeszłym roku byłam w Geovicie w Lądku i było super (nawet gdzieś to opisałam)
:)
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

Ja w tym roku byłam w Geovicie w Złockiem k Muszyny - superrrr. Jedzenia tyle, że nie potrafiłam ogarnąć, dwa rodzaje chlebka do wyboru, synek jak widział, że inne dzieci jedzą płatki i też chciał na drugi dzień były bg dla niego :) Zawsze jakieś słodkości bg.
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
wieczorynka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 432
Rejestracja: pt 25 lut, 2011 11:30
Lokalizacja: Żory

Post autor: wieczorynka »

Justyna a było więcej bezglutenowców? bo w Lądku była nas garstka ale i tak miło wspominam
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

Ja byłam na turnusie z synkiem, który organizowano dla dzieci z wadami serca. My byliśmy sami bezglutenowi w tej grupie. Zawsze dopieszczeni ja wręcz przejedzona bo kolacje to były jak kolejny obiad do tego zimna płyta, zarówno do obiadu jak i kolacji dodatek słodki dobrze, że był basen to można było spalić kalorie :) Fajna okolica, nie ma czasu nudę. Blisko do Krynicy, na Słowację, dużo szlaków sporo atrakcji
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
ODPOWIEDZ