Przedstaw się :)

Jesteś nowy na forum?
Przedstaw siebie innym użytkownikom, zapoznaj się z instrukcją funkcji Szukaj.

Moderator: Moderatorzy

Re: Przedstaw się :)

Postprzez Daniel Vapros » Pn 11 wrz, 2017 02:11

Strzałka wszystkim!!
Mam na imię Daniel i zarejestrowałem się na tym forum, bo byliście jednym z moich pierwszych źródeł, dzięki którym dowiedziałem się o przyczynie moich dolegliwości. Po wizycie u dermatologa, który stwierdził dermatitis herpetiformis, jeszcze tego samego dnia zawędrowałem tutaj szukać wiedzy. Na diecie bezglutenowej od 1. sierpnia tego roku i notuję znaczną poprawę. Przeciwciała wykonałem w lipcu i wyszły negatywnie, więc raczej nadwrażliwość na gluten. Czekam jeszcze na dniach na gastroskopię. Zanim przeszedłem na tę dietę, to sporo godzin tu spędziłem czytając i dojrzewając do wniosku, że gluten jest moim głównym winowajcą. Notabene dermatolog, który stwierdził, co napisałem, na drugiej wizycie nie zalecił diety bg, tylko dalsze smarowanie sterydami (co czyniłem od paru lat), a na stany lękowe, depresyjne, brain fog i zaburzenia postrzegania polecił wizytę u psychiatry i neurologa. Na szczęście ja już wtedy byłem "mądrzejszy" i zrobiłem po swojemu i to był strzał w dziesiątkę. Mi niestety lekarze konwencjonalni nie pomogli w diagnozie, Wasze wpisy natomiast i ogólnie informacje na stronie celiakia.pl jak najbardziej ;)
Przeżywam teraz dietowy renesans, oczywiście na plus. Chłonę wiedzę jak gąbka. To forum było pierwsze, później zacząłem szukać po angielsku i natrafiłem rzecz jasna na wypowiedzi dr Toma O'Bryana, który jest światowym specjalistą w tej materii (polecam wszystkim z angielskim posłuchać na youtube, jak ktoś go nie zna).
Chylę czoła twórcom i działaczom stowarzyszenia, jak też tego forum za wniesiony wkład w szerzenie wiedzy, edukacji i rozbudzania świadomości, dzięki czemu m.in. pomogliście mi w diagnozie;)
Pozdrówka!!
Daniel Vapros
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez wicherek1989 » Wt 12 wrz, 2017 18:26

Cześć wszystkim,
Nowa na forum nie jestem, raczej wielki come back.
Nie wiem czy ktoś pamięta ale byłam na diecie bg ze względów trądzikowych. Zabrzmi to śmiesznie ale pojechałam do byłej chirurg która przeżyła śmierć kliniczną i po niej zaczęła diagnozować ludzi z samego na nich patrzenia. Byłam sceptyczna, ale oprócz tego "wykryła" mi parę dolegliwości które potwierdziłam już tradycyjną diagnozą.

Nie jedząc glutenu nie mam trądziku, nie puchnę, nie jest mi niedobrze, nie zatrzymuję wody w organizmie, zero problemów z trawieniem, bólów głowy. Ogólnie super. Teraz długo jadłam bo postanowiłam się zdiagnozować, kupiłam to:
https://sklep.alablaboratoria.pl/pakiet ... y?new=true
Czekam na wyniki, wkleję tu na pewno. Oczywiście w celu interpretacji wyników i diagnozy szukam warszawskiego gastrologa.

Ktoś, coś?
wicherek1989
Forumowicz
Forumowicz

Postprzez JagaAga » So 16 wrz, 2017 23:50

Witam. Mam na imie Agnieszka jestem w trakcie diagnozy, Pozdrawiam
JagaAga
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Leeloo » Pn 18 wrz, 2017 22:41

witamy serdecznie g:)
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.

Obrazek
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez keraj83 » Wt 19 wrz, 2017 12:10

Witam wszystkich. Jarek
keraj83
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia strona

Powrót do Na dobry początek