Przedstaw się :)

Jesteś nowy na forum?
Przedstaw siebie innym użytkownikom, zapoznaj się z instrukcją funkcji Szukaj.

Moderator: Moderatorzy

Aleksandra1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt 24 mar, 2015 11:05

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Aleksandra1 »

Hej jestem Aleksandra, dopiero zaczynam przygodę z dietą bezglutenową :)
justi2001
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt 27 mar, 2015 23:02

Re: Przedstaw się :)

Post autor: justi2001 »

Hej. Witam wszystkich celiaków i dołączam do Was. Mam III stopień zaniku kosmków w skali Marsch, przeciwciała ujemne, dla formalności celiakię będę potwierdzać testami genetycznymi. Ktoś tu potrzebował Dapson, mogę odstąpić 50 tabletek, ważne do końca czerwca, gdyż nie mam choroby Durhinga. Od dzisiaj jestem na diecie bezglutenowej, wczoraj standardowo zaliczyłam podiagnozową depresję, ale od dzisiaj walczę :okulary2:
miłosz41
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob 28 mar, 2015 15:33

Re: Przedstaw się :)

Post autor: miłosz41 »

Witam wszystkich serdecznie jestem Miłosz, jestem nowy a więc jeszcze nie obczaiłem mam nadzieje, że szybko się z tym problemem uporam pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8122
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Leeloo »

Cześć i czołem g:)
pinezka79
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 25 lut, 2015 07:01

Re: Przedstaw się :)

Post autor: pinezka79 »

Witam jestem Nowa i jestem mamą 3 letniej celiaczki wiemy o tym od jakiś 2 miesięcy więc dieta wprowadzona ogólnie wszystko idzie ok mamy problem tylko z mlekiem powinna pić bez laktozy ale niestety ani sojowe ani ryżowe nawet kokosowe jej nie podchodzą a bardzo lubiła mleko może ktoś podpowie jakie można jeszcze inne jej dac z góry dziękuję
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8122
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Leeloo »

witamy i zapraszamy do lektury innych wątków :)
Awatar użytkownika
osaka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr 01 kwie, 2015 12:01

Re: Przedstaw się :)

Post autor: osaka »

Witam serdecznie!
Mam na imię Anna i pochodzę z Łodzi. Na forum zapisałam się, aby mieć stały dostęp do wiedzy - mój mąż choruje. Ja jestem zielona, ale chcę to zmienić. Także czeka mnie długa lektura tutejszych wątków ;)
Amy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 01 kwie, 2015 08:11

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Amy »

Hej. Mam na imię Amanda. W przyszłym tyg skończę 23 lata. Na diecie bezglutenowej, bezmlecznej jestem od połowy marca tego roku. Dopiero zaczynam i uczę się jeść na nowo.:)
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8122
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Leeloo »

Hejho!
kasia_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt 03 kwie, 2015 10:05

Re: Przedstaw się :)

Post autor: kasia_k »

Witam wszystkich! Mam 9 letnia corke, u ktorej pol roku temu zdiagnozowano celiekie. Poszukuje kontaktow, zwlaszcza osob z Trojmiasta, ktore maja podobny problem. Chodzi mi o wymiane inf. gdzie co kupujecie, gdzie chodzicie jesc itp. Czy Wasze dzieci jedza obiady w szkole?
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8122
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Leeloo »

Witaj Kasiu :)
Tu się tylko przedstawiamy.
Odpowiedzi szukaj w innych wątkach. W prawym górnym rogu masz wyszukiwarkę słowną- wpisujesz wyrazy, zagadnienia, które Cię interesują, klikasz enter i wyświetlą się wątki,w których je poruszono.
Jeśli nie znajdziesz satysfakcjunącej informacji, zadajesz pytanie w podobnym wątku lub zakładasz nowy.
Owocnego forumowania :bunny:
arome
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt 03 kwie, 2015 07:09

Re: Przedstaw się :)

Post autor: arome »

Witam,
Jestem Damian, problem może nie dotyka mnie bezpośrednio, aczkolwiek wydaje mi się, że zasada lepiej zapobiegać niż leczyć będzie i w tym wypadku właściwa.
Awatar użytkownika
Sabnatka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 08 kwie, 2015 10:18

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Sabnatka »

Hejka wszystkim,

Mam na imię Sabrina. Jakiś czas temu po wielu przebojach u lekarzy zdiagnozowano u mnie celiakię. Wiadomo, trzeba było wywrócić całe menu do góry nogami i nagle pojawiło się mnóstwo zakazów, a zwykłe zakupy stały się udręką, głównie ze względu na ograniczoną dostępność produktów bezglutenowych. Liczę, że na forum doradzicie, co i gdzie kupować. Wielkie nadzieje pokładam w zakupach przez internet, bo u mnie w okolicy z wyspecjalizowanymi sklepami raczej słabo :(
You are just jealous because the little voices speak to me...
Awatar użytkownika
Olcza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt 10 kwie, 2015 10:27

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Olcza »

Witam, jestem Polą i obecnie studiuję. Zmagam się od wielu lat z Hashimoto (początek góry lodowej). Poza tym, że szukam wsparcia, którego mam wrażenie brakuje mi na co dzień, trafiłam tutaj z chęci poszerzenia wiedzy na temat moich chorób. Pozdrawiam forumowiczów!
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Anula80 »

Witamy na bezglutenowym pokładzie :)
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
ODPOWIEDZ