Przedstaw się :)

Jesteś nowy na forum?
Przedstaw siebie innym użytkownikom, zapoznaj się z instrukcją funkcji Szukaj.

Moderator: Moderatorzy

wicherek1989
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: sob 25 paź, 2014 20:38

Re: Przedstaw się :)

Post autor: wicherek1989 »

Cześć wszystkim,
Nowa na forum nie jestem, raczej wielki come back.
Nie wiem czy ktoś pamięta ale byłam na diecie bg ze względów trądzikowych. Zabrzmi to śmiesznie ale pojechałam do byłej chirurg która przeżyła śmierć kliniczną i po niej zaczęła diagnozować ludzi z samego na nich patrzenia. Byłam sceptyczna, ale oprócz tego "wykryła" mi parę dolegliwości które potwierdziłam już tradycyjną diagnozą.

Nie jedząc glutenu nie mam trądziku, nie puchnę, nie jest mi niedobrze, nie zatrzymuję wody w organizmie, zero problemów z trawieniem, bólów głowy. Ogólnie super. Teraz długo jadłam bo postanowiłam się zdiagnozować, kupiłam to:
https://sklep.alablaboratoria.pl/pakiet ... y?new=true
Czekam na wyniki, wkleję tu na pewno. Oczywiście w celu interpretacji wyników i diagnozy szukam warszawskiego gastrologa.

Ktoś, coś?
JagaAga
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob 16 wrz, 2017 23:42

Re: Przedstaw się :)

Post autor: JagaAga »

Witam. Mam na imie Agnieszka jestem w trakcie diagnozy, Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8102
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Leeloo »

witamy serdecznie g:)
keraj83
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt 19 wrz, 2017 12:09

Re: Przedstaw się :)

Post autor: keraj83 »

Witam wszystkich. Jarek
Tusik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn 18 wrz, 2017 23:21

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Tusik »

Witam,

mam na imię Beata. U mojej 6 letniej córki zdiadnozowano celiakie. Na dziecie jest 5 dzień :) . Ja jestem w trakcie diagnozy. Jesteśmy z Katowic. Czy znacie jakiś " lokalny wątek "? Chętnie spotkałabym się z innymi osobami na diecie.
lukaszz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn 02 paź, 2017 19:13

Re: Przedstaw się :)

Post autor: lukaszz »

Cześć Łukasz ;)
niezdecydowana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 04 paź, 2017 15:16

Re: Przedstaw się :)

Post autor: niezdecydowana »

Witam. Jestem trochę obrażona na gluten i dobrze mi z tym ;) Bez diagnozy.
Natalias
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt 06 paź, 2017 08:40

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Natalias »

Cześć wszystkim :). Byłam już na forum jakiś czas temu, ale zapomniałam swoich danych. Tak więc jestem ponownie. Natalia, lat 26 - celiakia wykryta 3 lata temu. Obecnie mama półrocznej córeczki. Pozdrawiam wszystkich :)
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8102
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Leeloo »

Witamy! g:D
LucyCeliakia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr 18 paź, 2017 23:55

Re: Przedstaw się :)

Post autor: LucyCeliakia »

Witam, jestesmy tu nowe,moja Malenka prawie 2 letnia Dziewczynka ma celiakie,zdiagnozowana wczoraj, ja w trakcie badan.prosze pomozcie mi.wskazowkami,wiem ze najwazniejsza jest dieta, ale jak to.logistycznie ugryzc z higiena w kuchni?czy potrzebuje dla.Niej nowych garczkow, talerzy, sprzetu kuchennego? Czy mozna myc to wszystko razem w zmywarce razem z rzeczami uzywanymi do glutenowych potraw? Prosze o podpowiedz, porade, no nie wiem od czego zaczac aby Malenka zaczela czuc sie wreszcie lepiej?dziekuje i pozdrawiam Wszystkich
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8102
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Leeloo »

Lucy,
to jest miejsce, gdzie się witamy i krótko przedstawiamy.
Wszystkie odpowiedzi na zadane pytania znajdziesz w innych wątkach- usiądź spokojnie i zapoznaj się ze strukturą forum. W prawym górnym rogu masz wyszukiwarkę słowną: wpisujesz szukane słowo/zagadnienie i pokażą Ci się wątki, gdzie już o tym pisano, dyskutowano, informowano. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na jakieś pytanie, wówczas zadajesz je w pasującym wątku lub zakładasz nowy wątek. To zapewni ład i porządek wszystkim użytkownikom forum jak i ułatwi uzyskanie odpowiedzi.

Całe forum jest do Twojej dyspozycji, pomocy i wsparcia. Początki są zawsze najtrudniejsze, wszyscy startowaliśmy z tego samego miejsca g:)

Szczerze zachęcam i polecam dołączyć do naszego ogólnopolskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej, które założyło i prowadzi to forum. W Stowarzyszeniu zrzeszamy wszystkich bezglutenowców wraz z całymi rodzinami i wspólnymi siłami walczymy o coraz lepszą jakość życia na diecie w naszym kraju. Członkowie Stowarzyszenia otrzymują szereg benefitów, materiałów i dodatkowe wsparcie, bo po prostu w kupie raźniej :) Tutaj masz wszystkie informacje:
http://www.celiakia.pl/jak-nam-pomoc/
CymCym
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt 17 paź, 2017 19:45

Re: Przedstaw się :)

Post autor: CymCym »

Cześć,
Jestem Agnieszka, mam 34 lata, diagnoza 2 dni temu. Trochę szok, ale i ulga, że nagle wszystko stało się jasne:) Cieszę się, że jest takie miejsce jak to forum i Stowarzyszenie, do którego na pewno dołączę.
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8102
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Leeloo »

Czołem g:)
szakalka2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt 24 paź, 2017 10:48

Re: Przedstaw się :)

Post autor: szakalka2 »

Czesc , jestem Alina:)
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8102
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Leeloo »

Witamy :D
ODPOWIEDZ