Powiadamianie o odpowiedziach

Tutaj znajdują się informacje dotyczące wbudowanych funkcji forum: opisy i instrukcje obsługi.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Powiadamianie o odpowiedziach

Post autor: Rafal_tata »

Instrukcja, dla osób, które nie dostają powiadomień o odpowiedziach:

Obrazek PROFIL (górne menu) > PREFERENCJE (menu po lewej stronie) > ZAWSZE POWIADAMIAJ O ODPOWIEDZIACH: zaznaczamy TAK
parówka
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 76
Rejestracja: sob 17 paź, 2009 13:46
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: parówka »

:< Proszę o pomoc. Kiedy loguję się na forum, pojawia się informacja, że mam ileś tam nieprzeczytanych tematów i nieprzeczytanych postów. Co mam zrobic, żeby się do nich dobrac? Różne moje próby spełzły jak dotąd na niczym.
Może coś ważnego mnie omija tym sposobem? Help me! :<
gatta18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr 11 sie, 2010 21:55
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Post autor: gatta18 »

Wchodzisz na stronę główną forum, pod napisem wyloguj trochę z prawej strony masz posty nieprzeczytane i w nawiasie ich ilość, klikasz w to, a potem na dole klikasz na "Oznacz wszystkie posty jako przeczytane" czy jakoś tak ;)
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

gatta18 pisze:Wchodzisz na stronę główną forum, pod napisem wyloguj trochę z prawej strony masz posty nieprzeczytane i w nawiasie ich ilość, klikasz w to, a potem na dole klikasz na "Oznacz wszystkie posty jako przeczytane" czy jakoś tak ;)
Nie, to co powyżej, to jest recepta na zignorowanie tych postów. Natomiast jeśli chcesz je przeczytać, to trzeba kliknąć na ten napis obok ilości postów "zobacz posty nieprzeczytane", wtedy się pojawi lista tematów z nieprzeczytanymi postami. Można je sobie otwierać pojedynczo i po kolei, ale można też kliknąć na nowy napis na górze: "otwórz wszystkie w nowych oknach" - oczywiście o ile ilość tych postów jest w miarę rozsądna (do kilkudziesięciu). Wtedy same się pootwierają w kolejnych kartach przeglądarki.
Obrazek
parówka
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 76
Rejestracja: sob 17 paź, 2009 13:46
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: parówka »

:053: Dzięki Sheep za instrukcję działania! Naczytałam się zaległych postów i tematów, że hej! Gatta 18, dzięki za dobre chęci, ale tak jak pisała Sheep, klikając na "zaznacz, że przeczytane" automatycznie kasuję posty. A jestem z natury ciekawa! :P
Pozdrawiam Was serdecznie. Dzięki!! :sylwester:
gatta18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr 11 sie, 2010 21:55
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Post autor: gatta18 »

Aa, no tak, źle przeczytałam, dzięki Sheep za poprawkę :)
PUMA
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 247
Rejestracja: pt 12 lis, 2010 10:33
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: PUMA »

...
Ostatnio zmieniony wt 30 lis, 2010 19:20 przez PUMA, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ