Jak spędzacie weekend?

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

Jak spędzacie weekend?

Postprzez arti » So 07 lut, 2015 23:44

Witam szanowne grono ( trochę osłody zimową porą nie zaszkodzi :sylwester: )
Piszcie śmiało jeżeli macie jakiekolwiek pomysły , doświadczenia , sugestie ...
Mnie osobiście np. interesuje towarzyskie spędzanie czasu wolnego , nie długo jestem na diecie i ciężko się odnajduję w gronie znajomych, wręcz czuję się jak przysłowiowy "wampir", nie mogę jeść ...nie mogę pić to co reszta a apetyt przybiera. To jest chyba jeden z głównych powodów.
Ciekawy jestem jak sobie w tej kwestii radzicie, po jakim czasie przywykliście, czy często spotykacie się w bezglutenowym gronie?
arti
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz

Re: Jak spędzacie weekend?

Postprzez Joanna Struzik » N 08 lut, 2015 18:45

Moi znajomi są już tak "wyszkoleni", że zanim przyjdę do nich, to dzwonią do mnie ze sklepu i czytają mi składy produktów :D
Joanna Struzik
Forumowicz
Forumowicz

Postprzez arti » Pn 09 lut, 2015 23:38

No to nieżle :D :D ale początki pewnie bywały trudne co nie , mnie wkurza i zniechęca to że tyle potencjalnie bezglutenowych produktów nie potrzebnie jest "skażona" śladowymi ilościami , oka człowiek zmrużyć nie może <:>>
arti
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz

Postprzez Kania78 » Wt 10 lut, 2015 15:30

My rodzinnie spędzamy weekendy, jeśli spotykam się z towarzystwie przyjaciół po prostu nie jest, tego co Oni.
Bliscy znajomi wiedzą, że jestem na diecie i jak czymkolwiek mnie częstują najpierw sprawdzają skład.
Rodzice też już jak zapraszają Nas na obiad, to dla mniej jest wersja bg :-)
"...zbudujmy enklawę przed codziennym stresem, i jak dzieci cieszmy się każdym sukcesem..."
Kania78
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz

Postprzez Joanna Struzik » Wt 10 lut, 2015 18:38

Teraz po 10 latach diety śmieją się że ja jestem najlepszym gościem, bo potrzebuję tylko wody na herbatę, wszystko przynoszę ze sobą, albo nic nie chcę dla pewności :D

Masz rację, trzeba mieć oczy naokoło głowy ;)
Joanna Struzik
Forumowicz
Forumowicz

Postprzez arti » Wt 10 lut, 2015 21:53

Kania78 napisał(a):My rodzinnie spędzamy weekendy, jeśli spotykam się z towarzystwie przyjaciół po prostu nie jest, tego co Oni.
Bliscy znajomi wiedzą, że jestem na diecie i jak czymkolwiek mnie częstują najpierw sprawdzają skład.
Rodzice też już jak zapraszają Nas na obiad, to dla mniej jest wersja bg :-)

Mi do rodziny jeszcze sporo brakuje , jeżeli chodzi o dalszą to lepiej zostać na fotografii :053: , pewnie zanim coś od znajomych zjesz to sama sprawdzisz skład...znając życie :P Na początku diety rodzice dużo wtop miewali?

Joanna Struzik napisał(a):Teraz po 10 latach diety śmieją się że ja jestem najlepszym gościem, bo potrzebuję tylko wody na herbatę, wszystko przynoszę ze sobą, albo nic nie chcę dla pewności :D

Masz rację, trzeba mieć oczy naokoło głowy ;)

Też zacznę ze sobą żarcie nosić i herbatę w kieszeni...może sobie sprawię jakiś pojemnik , taki ala na papierosy :053:
arti
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz

Postprzez Roman Knapik » So 11 lip, 2015 14:33

w domu z dziećmi ;) i jutro na basen pójdę ;) a w poniedziałek znów praca,...
Tabletki na spalenie tłuszczu są niezastąpionym produktem jeśli chodzi o odchudzanie. Polecane są przez wiele znanych osób nie bez powodu - są skuteczne, a nadwaga znika w ciągu kilku tygodni.
Roman Knapik
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Daria82 » Pn 14 wrz, 2015 10:11

Jak przychodzi weekend, to ja się tak cieszę z tego weekendu, że mogę skakać z radości. Weekend osobiście spędzam z narzeczonym, później będziemy go spędzać jeszcze bardziej razem. Nie lubię siedzieć w domu, więc idziemy gdzieś na spacer, albo potańczyć, albo sobie pobiegać razem. Nie zdajecie sobie sprawy, ile radości jest w takim wspólnym spędzaniu czasu razem. Wszystko idzie łatwiej i o wiele łatwiej można zrobić pewne rzeczy.
Daria82
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez lianka » Pn 14 wrz, 2015 15:05

W soboty siedzę w kuchni i piekę oraz gotuję bezglutenowo i glutenowo na zapas, bo w tygodniu nie mam czasu. Niedziela to bezwzględnie czas dla rodzinki.
lianka
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz

Postprzez arti » Cz 17 wrz, 2015 22:57

Daria82 no to przyznam że fajnie spędzasz wolny czas. Ja też jestem z tych osób co w domu nie usiedzą :)

lianka do Ciebie to bym wpadł popichcić :P
arti
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz

Postprzez ksenia » Pn 14 gru, 2015 18:52

Ja lubię sobie czasem wyjść na jakiś koncert żeby po prostu posłuchać dobrej muzyki. Czasem organizuje jakies spotkania w gronie najblizszych znajomych bo tak to każdy zabiegany jest i zyje swoim życiem. Jesli masz fundusze to na Twoim miejscu wyjechalabym na weekend w jakies fajne miejsce (najlepiej cieple!) :P
ksenia
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez arti » Pn 14 gru, 2015 20:46

A wiesz że też za mną chodzi jakiś dobry koncert , a nawet posiedziałbym sobie w jakimś dobrym klubie przy piwku , bezglutenowym oczywiście :) Ale u nas w Starogardzie takich chyba nie ma. A z tym zabieganiem dokładnie tak jest , hehe , dopóki nie znajdzie się wodzirej co wszystkich skrzyknie.
Zbyt gorącego klimatu nie lubię , za to chętnie bym pojeździł po Polsce , odwiedził sąsiadów , może wybrał się na północ.
Polecasz jakieś miejsca ?
arti
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz

Postprzez kotabez » Pn 16 kwi, 2018 14:41

U nas weekendy raczej rodzinnie, więc najbliżsi już dobrze wiedzą, że nie ma ze mną co szaleć pokarmowo. Ale rozumiem, że życie towarzyskie może przymierać szczególnie wśród młodych ludzi, którzy chca wolny czas spędzać z rówieśnikami.
kotabez
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Nie na temat.