Film

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

Damian pisze:Choć założę się, że w następnych postach pojawią się propozycje ;)
A "Sexmisja"? a seria z Kargulem i Pawlakiem?, "Rejs", "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz", "Poszukiwany Poszukiwana"
jeszcze kilka by się znalazło, które warto zobaczyć :D :)
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Vabank, Kingsajz, Brunet wieczorową porą, Dzień Świra, Miś, Nic śmiesznego (!!!), Nie ma róży bez ognia, Alternatywy 4, Miodowe Lata, Świat według Kiepskich... Faktycznie, same żałosne :D
Awatar użytkownika
Manga
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 264
Rejestracja: pt 11 lip, 2008 15:00
Lokalizacja: :)

Post autor: Manga »

Rafal_tata no tak to lista najbardziej żałosnych filmów :053: :053: - żartuje oczywiście :D
prawda jest taka,ze teraz nie ma tak dobrych polskich komedii jak kiedyś - a szkoda
może kiedyś się doczekamy ...........
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

A moim zdaniem bywają: np. Vinci czy Testosteron
Obrazek
Awatar użytkownika
Karolcia6
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 304
Rejestracja: pt 16 maja, 2008 08:38
Lokalizacja: Skórcz

Post autor: Karolcia6 »

( Co do polskich komedii to mamy i to bardzo dobre, wystarczy czasem wejść do jakiegoś urzędu i już komedia się kręci ;), ale to tak odbiegając od tematu.)

Mój ulubiony serial to "Dr House", a z filmów to spodobał mi się "Slumdog. Milioner z ulicy.", "Zielona mila" i różne filmy oparte na faktach ;)
Obrazek
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Mnie cały czas rozśmieszają do łez Pawlaki i Kargule. Piękna jest cała trylogia Sienkiewicza, ale ostatnio to już nasza telewizja trochę przegięła z tą emisją na okrągło. :)
Awatar użytkownika
manu666
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 16:22
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: manu666 »

Z polskich filmów to polecam : "Czeka na nas świat" i chociazby "U Pana Boga w ogródku". Ten drugi bardziej mi sie podobal i po obejrzeniu tego filmu bylem pelen podziwu jak mozna pokazac piekno Polski:-)
Dlaczego widzimy tylko źdźbło w naszym oku, a nie dostrzegamy gór, pól i gaju oliwnego??

Obrazek
Awatar użytkownika
dmx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: wt 14 wrz, 2004 13:15

Post autor: dmx »

Rafal_tata pisze:Vabank, Kingsajz, Brunet wieczorową porą, Dzień Świra, Miś, Nic śmiesznego (!!!), Nie ma róży bez ognia, Alternatywy 4, Miodowe Lata, Świat według Kiepskich... Faktycznie, same żałosne :D
prawda, zwłaszcza tytuł z trzema wykrzyknikami, choć akurat absurd w "Misiu" ciągle (mnie) bawi i nawet wybaczam kiepsko podłożony dźwięk;) "Rejsowi" wybaczam to samo.
Na "Lejdis" byłem w kinie... film z gatunku dla mało wymagających :D (pochwalony gdzieś w mediach, a może nawet nominowany za montaż, co moim zdaniem jest grubą przesadą).
manu666 pisze:Z polskich filmów to polecam : "Czeka na nas świat" i chociazby "U Pana Boga w ogródku". Ten drugi bardziej mi sie podobal i po obejrzeniu tego filmu bylem pelen podziwu jak mozna pokazac piekno Polski:-)
Pierwszego nie widziałem, drugi.. cóż, są różne gusta ;)


Co mi się podobało? - "Wesele"
ODPOWIEDZ