obcy 8-wasze przezwiska

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Marko Ramius
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: wt 29 sie, 2006 10:02
Lokalizacja: Kościan

Post autor: Marko Ramius »

Linuks i Korzeń. Szybko chodze jak R.Korzeniowski stąd koledzy mówili na mnie Korzeń, natomiast Linuks nie ma nic wspólnego z systemem operacyjnim, tylko z nazwiskiem.
Awatar użytkownika
namida
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wt 06 sty, 2009 16:32
Lokalizacja: Jaworzno/Kraków

Post autor: namida »

Ja w rodzinie byłam (no dobra, właściwie jestem) Balon z racji swych olbrzymich krągłych kształtów :D [Zawsze miałam sporą niedowagę]
Wymyślił to mój brat, który mówił swoim dziewczynom, przychodzącym do nas po raz pierwszy, żeby nie śmiały się z jego siostry, bo ma sporą nadwagę...
W liceum było też krzew, to z kolei od mojego imienia, ale nie utrzymało się.
In the Kingdom of the Blind the One-Eyed Are Kings
Awatar użytkownika
Karolcia6
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 304
Rejestracja: pt 16 maja, 2008 08:38
Lokalizacja: Skórcz

Post autor: Karolcia6 »

Na mnie w SP i Gim mówili wojownicza ninja, <:>> bo zazwyczaj jak mnie któryś z chłopaków zdenerwował to się biłam :P a na studiach to jestem Zuzią, dlaczego sama nie wiem. Pan z szatni tak na mnie mówi i tak zostało. (Chyba dlatego, że jestem niskiego wzrostu i na początku chodziłam w warkoczach, więc zaczął do mnie mówić Zuzia :D)
Obrazek
Awatar użytkownika
darciak90
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 809
Rejestracja: śr 12 gru, 2007 22:31
Lokalizacja: Warszawa/Częstochowa

Post autor: darciak90 »

w podstawówce nazywali mnie kostka (od nazwiska i, że chuda byłam), ale to się nie utrzymało, teraz w LO nazywają mnie po prostu darciak, albo darcia (od imienia:P)
Obrazek
ODPOWIEDZ