Wasz wykonywany lub wyuczony zawód

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
titrant
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2152
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 18:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: titrant »

Skończyłem fizykę, potem próbowałem uprawiać działalność naukową, ale jad mączny stanął mi na przeszkodzie. Teraz jestem bezrobotny, a jak czasem coś gdzieś złapię, to z nazwy pokrewne mojemu wykształceniu - pracownik fizyczny :).
Matina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 01:03
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: Matina »

ja jestem charakteryzatorem teatralnym i filmowym i w tym też kierunku się kształciłam :okulary:
madllene
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sob 01 mar, 2008 14:21
Lokalizacja: Kunin

Post autor: madllene »

ja kończę w tym roku studia licencjackie, kierunek Ratownictwo Medyczne :) mam nadzieję że uda mi się pracować w zawodzie, planuję jeszcze magisterkę ze zdrowia publicznego i może (jeśli się uda) zrobić drugi kierunek...
Życie pędzi jak karetka.....
Awatar użytkownika
namida
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wt 06 sty, 2009 16:32
Lokalizacja: Jaworzno/Kraków

Post autor: namida »

Ja studiuję psychologię, a na życie zarabiam w różny sposób :P
Awatar użytkownika
Karolcia6
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 304
Rejestracja: pt 16 maja, 2008 08:38
Lokalizacja: Skórcz

Post autor: Karolcia6 »

Ja skończyłam liceum o kierunku administracyjno - ekonomicznym, a aktualnie jestem studentką trzeciego roku matematyki nauczycielskiej i mam nadzieję, że bedę pracować w zawodzie. Dodatkowo w wakacje pracuję w sklepie, a w czasie roku akademckiego udzielam korepetycji :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Katarzyna35
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: ndz 10 maja, 2009 18:06
Lokalizacja: Łomianki k.Warszawy

Post autor: Katarzyna35 »

U mnie jest tak że mam dwa zawody wyuczone tj. technik odzieżowy i dyplomowana pielęgniarka , a robie zupełnie coś innego;P
A co do pracy to robiłam już wiele rzeczy :)))
Czasami o sobie żartuje , że jestem Irena Kwiatkowska i żadnej pracy się nie boje ;P na swoim koncie mam : pracę w sklepie spożywczym , magiel , rejestratorka medyczna , sprzątaczka , akwizytorka(książki , płyty ; zakładałam tez filtry do wody:) , szycie odzieży i ciężkich rzeczy typu materace , praca w pasmanterii , ..... a obecnie od 9 lat w poczcie polskiej - obecnie jako kontroler:D
Troche sie tego uzbierało ;P
Obrazek
bogusia83
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt 30 paź, 2007 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bogusia83 »

Ja też jestem dyplomowaną pielęgniarką, pracuję w zawodzie, ale też studiuję dziennie psychologię- o której zawsze marzyłam:). Podoba mi się praca pielęgniarki, zwłaszcza teraz, gdy pracuję na pół etatu:).
Pozdrawiam serdecznie
B.
Awatar użytkownika
Katarzyna35
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: ndz 10 maja, 2009 18:06
Lokalizacja: Łomianki k.Warszawy

Post autor: Katarzyna35 »

Bogusiu83 <brawo> fajnie że jednak pracujesz w zawodzie , a czy po skończeniu studiów nadal będziesz pracować jako pielęgniarka ?
Ja po skonczeniu szkoły medycznej , pracowałam prawie rok na neurologii dziecięcej, to jeden z trudniejszych oddziałów , nie dałam rady emocjonalnie, zabrakło mi trochę dystansu , nie umiałam po wyjściu z pracy przestać o niej mysleć <hmm> . Trochę żałuje że zrezygnowałam.
Obrazek
Accipiter
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: wt 15 mar, 2005 15:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Accipiter »

To ja się też dołączę :)
Zawody, na które mam papier: magister dziennikarstwa, edytor, magister teologii, nauczyciel j. francuskiego, za dwa tygodnie jak dobrze pójdzie dojdzie do tego samodzielny księgowy
Zawody (i sposoby na zycie, które trudno nazwać zawodem) wykonywane: dziennikarz prasy leśnej, korektor książek, grafik, składo-łamacz (DTP), wydawca, pracownik kancelarii cmentarnej, nauczyciel w przedszkolu, nauczyciel francuskiego... Poza tym zdarzało mi się śpiewać na ślubach i czasami grać (pozdrawiam wszystkich flecistów :) czy ta zapowiadana sztafeta pokoleń na MDC to już była, czy jeszcze można się dopisać? ;) )
Awatar użytkownika
Jena
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: czw 21 sty, 2010 17:10
Lokalizacja: Nowe Miasto Lub.

Post autor: Jena »

O mnie : Jeżeli chodzi o zawody wyuczone to jestem magistrem ekonomi o specjalności biznes elektroniczny, czyli wszystko co związane z kreowaniem wizerunku/biznesu w internecie oraz jestem specjalistą z zakresu handlu.
Pracowałam w zawodzie (handlowiec) ok. 3 lata, teraz natomiast pracuje wśród "niebieskich misiaczków" czyli w Policji :D Jestem sekretarką komendanta KPP Nowe Miasto Lub. :) i tak sobie "przerzucam papiery" ponad 2 lata....o matko jak to zleciało :] Pozdrawiam :043:
Obrazek
Pobierz Deklarację Członkowską i przyłącz się do nas!
Awatar użytkownika
Angy
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 55
Rejestracja: śr 08 kwie, 2009 17:40
Lokalizacja: bydgoszcz

Post autor: Angy »

dawno mnie nie było na forum, no to się usprawiedliwię, co mi zajmuje tak dużo czasu- uczę się na dietetyka:) kierunek studiów zainspirowany chłopakiem i tym forum:)
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną- jedynie dawka decyduje o tym. - Paracelsus
Awatar użytkownika
ES
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: śr 16 gru, 2009 17:35
Lokalizacja: woj.Mazowieckie

Post autor: ES »

A ja Studiuję kosmetykę i chcę zacząć Zdrowie publiczne:) choć gdybym miała inne życie na pewno chciałabym studiować na lekarkę..lub zostać Policjantką...ale niestety nie można robić wszystkiego czego się pragnie :( :)
Może zedrzesz sobie łokcie i kolana,
ale warto jeśli uda się trafić w dziesiątkę...
-Mia Hamm-
-Na diecie od Kwietnia 2010- Października 2010
martini
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 738
Rejestracja: czw 10 wrz, 2009 14:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martini »

Ja się uczę, żeby nsuczać (angielskiego) i od dobrych paru lat uczę obcokrajowieców (taka jest według większości z nich forma, jak się zaczynają uczyć) polskiego.
Czyli jestem i mam nadzieję pozostać panią Frau.
grubymiś
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 281
Rejestracja: sob 12 gru, 2009 19:33
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: grubymiś »

A ja w zeszłym roku skończyłam studia I stopnia.
Pracuję już 16 lat w zawodzie wyuczonym i jestem kustoszem w bibliotece powiatowej w pewnym miłym mieście na Górnym Śląsku.

Jeśli Forum odwiedzają studenci Uniwersytetu Warszawskiego, to serdecznie ich wszystkich pozdrawiam. :D
martini
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 738
Rejestracja: czw 10 wrz, 2009 14:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martini »

grubymiś pisze: Pracuję już 16 lat w zawodzie wyuczonym i jestem kustoszem w bibliotece powiatowej w pewnym miłym mieście na Górnym Śląsku.

Jeśli Forum odwiedzają studenci Uniwersytetu Warszawskiego, to serdecznie ich wszystkich pozdrawiam. :D
A ja kiedyś pracowałam jako wolontariuszka w bibliotece u siebie na poprzednim wydziale, bo mieliśmy książki, pomieszczenie (adaptowane z gospodarczego), ale na pracowników nie starczyło pieniędzy:)
Jestem z UW, też pozdrawiam;)
ODPOWIEDZ