MIEJSCA GODNE POLECENIA

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

asiar pisze:Wybieramy się właśnie do Tlenia na kajaczki. Przekazać pozdrówki od Ciebie?
No jasne!!! :D
kfiatek pisze:Jeśli dobrze pamiętam, to było właśnie to jezioro, przez które nie mieliśmy już siły płynąć (na mapie widać dlaczego - długie i ciężkie godziny wiosłowania )
No i właśnie na tym polega jego niepowtarzalny urok... Takiej hmmm... lini brzegowej nie widziałam nigdy. To po prostu trzeba zobaczyć. No i jeszcze jeden "smaczek". Ja zawsze pomieszkiwałam z drugiej strony owego zalewu/jeziorka (dla wtajemniczonych - za Grzybkiem), pod namiotem. Jeśli bywało zimno (jak to latem :wink: ), to trzeba było pilnować, kiedy pobliska elektrownia zrzuca wodę - wtedy woda w akwenie miała naprawdę "wannową" temperaturę...
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
kfiatek
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 824
Rejestracja: czw 22 lip, 2004 11:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kfiatek »

asiar pisze:Wybieramy się właśnie do Tlenia na kajaczki. Przekazać pozdrówki od Ciebie?
przekażcie pozdrówki ode mnie. Rany, jak ja bym sobie pojechała na jaki spływ! A widoki na urlop w tym roku marne :(
"Denerwować się - to karać własne ciało za głupotę innych"
Awatar użytkownika
salcia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: pt 08 paź, 2004 21:16
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: salcia »

W Polsce to zdecydowanie oczywiście morze -Rewal,Niechorze,Jastrzębia Góra.Natomiast bardzo dobrze czujemy się na Słowacji-Besenova i okolice.W tym roku może uda się wyskoczyć na jeden dzień do Tatralandii w okolicach Liptowskiego Mikulasza.Piękne doliny ze szlakami turystycznymi i termalnymi wodami.Polecam gorąco.
Mama 26-letniej Moniki,córka chora praktycznie od urodzenia.Zdiagnozowana celiakia 2004 r.wrzesień/październik.12 lat zabiegów o zdrowie dziecka...
Awatar użytkownika
Ola*
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: śr 15 lut, 2006 10:41
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ola* »

salcia pisze:W tym roku może uda się wyskoczyć na jeden dzień do Tatralandii w okolicach Liptowskiego Mikulasza.Piękne doliny ze szlakami turystycznymi i termalnymi wodami.Polecam gorąco.
Piekne miejsca - od 5 lat jeżdzę na Chopok na narty :D Zatrzymuję się oczywiście w Mikulaszu, a wieczorkiem relaksuję moję obolałe ciało w Tatralndii - od czasu jak ją otwarli.
W tym roku planujemy się tam wybrać ze znajomymi na jakiś weekend - jeszcze niegdy nie widziałam Chopoka latem.

A na Słowacji jest jeszcze jedno miejsce, w którym się zakochałam... Słoweński Raj.
Ola
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 63
Rejestracja: pt 16 sty, 2004 10:52
Lokalizacja: Bla

Post autor: Ola »

Podonie jak moja imienniczka Ola* polecam Słowacki Raj... na Słowacji. To rzeczywiście miejsce pełne rajskich widoków a do tego przyjazne bezglutkom.

Ze Słowackiego Raju można w każdej chwili wyskoczyć na "bezglutenowe zakupy" do Popradu.

Ponadto po "ciężkiej wędrówce" zawsze można odpocząć w AquaCity w Popradzie.

Pozdrawiam

Ola
Awatar użytkownika
dmx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: wt 14 wrz, 2004 13:15

Post autor: dmx »

Przede wszystkim warto bywac w domu :wink:
ODPOWIEDZ