konie

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

madllene
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sob 01 mar, 2008 14:21
Lokalizacja: Kunin

Post autor: madllene »

przeglądałam sobie posty na forum i trafiłam na ten temat, ja od zawsze kochałam koniki (moi dziadkowie hodowali konie i chyba tą pasję dostałam w genach) teraz postanowiłam spełnić swe marzenia i zapisałam się na jazdę :)
Życie pędzi jak karetka.....
son3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: śr 09 sty, 2008 19:21
Lokalizacja: Poznań

Post autor: son3 »

Ja kocham konie od kąd tylko pamiętam (pasja po matce) xD Mam zdjęcia na koniach których nawet nie pamiętam. Byłam malutka i już jeździłam.
Pare lat temu miałam nawet jechać na zawody ale po upadku i dwuch latach w kołnieżu ojciec zakazał mi jazdy. Ale w wakacje chce pracować w stajni a w zamian troche pojeździć tylko nie wiem czy mnie przyjmą bo nie mam jeszcze 16 lat :(

Konie to najcudowniejsza zwierzęta jakie znam. Wystarczy trafić na takiego z miłą osobowością i łatwo się zakochać na zawsze. I pamiętajcie jak się spadnie trzeba natychmiast wstać i wsiadać z powrotem! wiem co mówie jeździłam z niestabilnością kręgów szyjnych i nadal nie żałuje! xD
ODPOWIEDZ