Magda M

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
gundi
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 66
Rejestracja: czw 29 cze, 2006 09:28
Lokalizacja: nidom

Magda M

Post autor: gundi »

:argue:
hej
czy ktoś z was lubi magdę m ?

ja ją kocham! :lol:
liwia to ja
Awatar użytkownika
Asia S.
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: ndz 20 mar, 2005 21:57
Lokalizacja: Radom

Post autor: Asia S. »

Hmm, szczerze nie przepadam, prawie w ogóle nie oglądam seriali.
Obrazek
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

A kto to w ogóle jest??? :-s :wink:
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Gosiuuunia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 363
Rejestracja: pn 17 lip, 2006 00:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Gosiuuunia »

to jest serial na tvn we wtorki. Ja uwielbiam Magde M. i nie umiem sobie wybaczyć jak nie obejrze kolejnego odcinka :P
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Sorki, nie mogłam się powstrzymać... :D Moje pytanie było prowokacyjne. Ale nie, nie ogladam. Nie oglądam seriali, a TV baaardzo rzadko. Życie jest ciekawsze. :D
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
larry
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pt 11 sie, 2006 23:18
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: larry »

kabran pisze:Ale nie, nie ogladam. Nie oglądam seriali, a TV baaardzo rzadko. Życie jest ciekawsze.
Eee tam. Przy kuchni stoisz i non-stop pichcisz bezglutenowo, żeby głodem nie przymrzeć. Dlatego nie masz czasu, jakie tam życie ciekawsze. Ale swoją drogą, mogłabyś sobie postawić w kuchni telewizorek z małą przekątną ekranu, co byś zerkać mogła na Magdy M. i wenezeulskie tasiemce. A z drugiej strony - gdybyś przed kineskopem legła jak większość narodu, kto by nam na tym forum był Sterem, Żeglarzem, Okrętem i Drogowskazem?
Jeść czy nie jeść?
Przebierać czy wyrzucić?
Upiec czy poddusić?
Żyć czy umrzeć?
Kochać czy zdradzić?
A tak, stuk-stuk i kabran ma gotową odpowiedź, podpowiedź, radę, wskazówkę, receptę.
Niech nam żyje kabran! jupi
Z braku lepszych zajęć można zajrzeć:
www.larecki.blog.onet.pl
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

A biedny larry ciągle głodny, to i złośliwy... :D Muszę Cię rozczarować, ale nie spędzam w kuchni tyle czasu. Mam żelazną zasadę - nie gotuję potraw, które robi się dłużej niż je. To trochę zawęża pole manewru. Dziś spędziłam w kuchni jakieś 30 minut, bo tyle zajmuje mi zrobienie mielonych, do tego jakaś zielenina, marchewka z groszkiem, frytki dla reszty rodziny, dla mnie ziemniaczki... Nie przeżywam dylematów typu "zjeść albo nie zjeść", jak mam wątpliwości to po prostu rezygnuję i biorę coś innego. I nie patrzę na życie przez pryzmat żołądka. :wink: Dobrze Ci radzę, zrób sobie schabowego, to Ci humor wróci. :D
I tak znów - zaczęliśmy od TV, skończyliśmy w kuchni... :-k
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
larry
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pt 11 sie, 2006 23:18
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: larry »

kabran pisze:Dziś spędziłam w kuchni jakieś 30 minut, bo tyle zajmuje mi zrobienie mielonych, do tego jakaś zielenina, marchewka z groszkiem, frytki dla reszty rodziny, dla mnie ziemniaczki... Nie przeżywam dylematów typu "zjeść albo nie zjeść", jak mam wątpliwości to po prostu rezygnuję i biorę coś innego. I nie patrzę na życie przez pryzmat żołądka. Dobrze Ci radzę, zrób sobie schabowego, to Ci humor wróci.
No, zaimponowałaś mi kabran tymi 30 minutami. To jakiś ekspres. A już tym menu to mnie urzekłaś. A kto to wszystko ci przytachał do domu? Kto potem pozmywał gary? A kolacja? A śniadanie? A podwieczorek? A drugie śniadanie?
Jeśli jest jak piszesz, to żałuję, że czasu nie da się cofnąć, że nie spotkałem cię gdzieś w parku na ławce, że nie dałem ci kwiatka, że się nie poznaliśmy (bliżej), zaręczyli i dziś - gruchu-gruchu, gruchalibyśmy sobie jak te gołąbki. Ty byś mi te mielone, a na lepszy humor nawet i schabowego, ja bym ci sznur do prodiża naprawił. Ale cóż, to se nevrati. Idę wykończyć piętkę chleba skrobiowego z bezglutenu, kropiąc je smutną, męską, gorzką łzą. [-o<
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

larry, a kto powiedział, że bym Cię zechciała??? :lol: :lol: :lol:
(a sznur od prodiża i nie tylko umiem sama naprawić :wink: ; jedną z pierwszych rzeczy, którą sobie kupiłam w "dorosłym" życiu była lutownica :D ).
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
Patka
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 527
Rejestracja: ndz 28 lis, 2004 17:31
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Patka »

ech ta magda jak ktoś kiedyś powiedzial jest to serial dla ludzi, którrzy nigdy nie mieszkali w Warszawie i nigdy nie widzieli pracy prawnika :lol:
rozbraja mnie schematycznoscią ....
Awatar użytkownika
kfiatek
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 824
Rejestracja: czw 22 lip, 2004 11:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kfiatek »

Nie no, słuchajcie, jeden dzień mnie nie było, przyznaję bez bicia, że pojechałam pobyczyć się trochę w Helu (uroki mojego obecnego miejsca zamieszkania - do Helu pociągiem trochę ponad 1.5 h), wracam sobie, wchodzę na forum podkarmić nałóg i oczom nie wierzę :D Szczęka mi opadła z łoskotem. Kabran, larry, wyrazy podziwu! :D

Kabran, wiem, że piszę nie na temat, ale nie mogłam się powstrzymać 8) :P A może by tak wydzielić ten offtopik? :D
"Denerwować się - to karać własne ciało za głupotę innych"
Awatar użytkownika
Magdalaena
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1366
Rejestracja: pt 02 sty, 2004 13:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Magdalaena »

Patka pisze:ech ta magda jak ktoś kiedyś powiedzial jest to serial dla ludzi, którrzy nigdy nie mieszkali w Warszawie i nigdy nie widzieli pracy prawnika
Coś w tym jest . Jestem prawnikiem i denerwują mnie strasznie wszystkie idiotyzmy prawne w tym serialu. Wiem, że to nie jest najistotniejsze, ale w ogóle nie mogę się wczuć, gdy bohaterowie najpierw stoją przed sądem na Solidarności, potem chodzą po korytarzach w hipotece (gdzie z zasady nie odbywają się rozprawy), a potem wchodzą na salę rozpraw (zrobioną chyba w studiu).
Równie głupie było życie zawodowe Marty Mostowiak i dlatego nie byłam w stanie oglądać "M jak miłość"
Magdalaena
celiakia zdiagnozowana w sierpniu 2003 r.
Obrazek
Gosiuuunia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 363
Rejestracja: pn 17 lip, 2006 00:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Gosiuuunia »

Dla mnie w serialach najważniejsze są te romanse, miłości itp. Jakby zrobili z Magdy m. kucharke, sprząteczke czy panią prezes to i tak bym oglądała jeśli scenariusz był podobnie napisany.
Choć nie lubie zbyt zawiłych związków w telenowelach (brazylijskich) gdzie nie wiadmo wogóle o co be! M jak miłośc też lubie. Na wspólnej kiedyś było lepsze, teraz na sile wciskają tragedie za tragedią.
Poza tym co to są seriale? to są krótkie filmy, oglądane dla zabicia czasu :)
Co do życia w Warszawie-nie mam pojęcia jak to jest. I prawdopodobnie się nie dowiem. Ale co z tego. ważne że Magda i Piotr są razem (tylko szkoda że Piotr zachorował, żal mi go).
Awatar użytkownika
Patka
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 527
Rejestracja: ndz 28 lis, 2004 17:31
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Patka »

Magdalaena no i te płomienne mowy :lol:
a w pierwszej częsci powalał mnie styl w kropki ... 8)
ale prosie ze mnie [-X
Awatar użytkownika
Lars
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 56
Rejestracja: pt 21 kwie, 2006 14:39
Lokalizacja: Piotrków

Post autor: Lars »

Poza tym co to są seriale? to są krótkie filmy, oglądane dla zabicia czasu :)
Zgadzam sie, ale w tych tasiemcach sa same tragedie. Nie wiem jak wam ale mi tragedii starczy w zyciu codziennym i dlatego preferuje seriale komediowe. Polecam nowa serie Przyjaciol w TVN7 pn-pt o 19:40 :-)
Always Look On the Bright Side of Life :-)
ODPOWIEDZ