WASZE MARZENIA

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

son3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: śr 09 sty, 2008 19:21
Lokalizacja: Poznań

Post autor: son3 »

Ja marze żeby dostać się na medycyne i zostać lekarzem. Mieć własnego konia i owczarka nowofunlandzkiego. Kiedyś też marzyłam żeby wyzdrowieć ale już się pogodziłam z celiakią i zaczynam się nawet cieszyć że ją mam ;)

A z takich kompletnie nierealnych marzeń to chciałabym żeby ludzie zrozumieli że są tylko zwierzętami i przestali niszczyć nature!
Awatar użytkownika
smerfetka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 227
Rejestracja: ndz 02 lip, 2006 13:44
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: smerfetka »

moim najwiekszym marzeniem jest praktyka zagraniczna po 3 roku studiow gdzies w Australi lub Ameryce południowej :P
Awatar użytkownika
manu666
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 16:22
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: manu666 »

Ja chcialbym jechac na stadion Manchesteru United, na Old Trafford. Najlepiej na jakis mecz ligowy, a jeszcze lepiej na finał Ligi Mistrzow w Manchesterze;P
Dlaczego widzimy tylko źdźbło w naszym oku, a nie dostrzegamy gór, pól i gaju oliwnego??

Obrazek
olusia15
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: śr 26 mar, 2008 09:44
Lokalizacja: slask

Post autor: olusia15 »

Moim wielkim marzeniem jest aby obudzić się z koszmaru sennego. Aby być zdrowym.....
Paker
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw 14 lut, 2008 20:37
Lokalizacja: Skoczów

Post autor: Paker »

moim największym marzeniem jest to aby wyzdrowiec choc wiem ze to jest niemozliwe...bo juz bede do konca życia na diecie...troche mnie to martwi taka perspektywa ale cóż trzeba żyć pełnią życia wiec moim marzeniem jest znaleźć sobie wartościową kobiete i pojechac na mecz ligi mistrzów na stadion chelsea londyn:D
MK1988
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn 03 gru, 2007 20:42
Lokalizacja: Warszawa/Suwałki

Post autor: MK1988 »

Paker pisze:moim największym marzeniem jest to aby wyzdrowiec choc wiem ze to jest niemozliwe...bo juz bede do konca życia na diecie...troche mnie to martwi taka perspektywa ale cóż
to jednak nie jest takie straszne w moim odczuciu. Dieta bezglutenowa niweluje wszelkie objawy, a sama w sobie nie jest tak uciażliwa (jak pomysle sobie o ludziach bezmlecznych, bezjajecznych, o zgrozo!!), sa gorsze choroby, z mniej ciekawymi perspektywami. ja po prostu staram się znajdowac w zyciu jego dobre strony. a co do tematu: to marze by wyjechac do Japonii, kupic sobie klarnet, taki pieknie brzmiacy, najlepiej ellite:P aha, i zaliczyc ta sesje;)
ps.:Rafal_tata-nie masz zeza;)
Awatar użytkownika
marta_kostencka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt 09 mar, 2007 20:21
Lokalizacja: P-ń

Post autor: marta_kostencka »

A ja... Ja nie marzę o tym żeby wyzdrowieć, bo celiakiem jestem od zawsze i nie wyobrażam sobie innego życia.

Marzę by jechać do Japonii - by wreszcie spróbować swoich sił w tym języku, tak życiowo.

Ale moim największym marzeniem jest mieć zdrowe dzieci :)
Obrazek
Awatar użytkownika
manu666
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 16:22
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: manu666 »

Ja mialem taki komfort(w sumie nie wiem czy to mozna nazwac komfortem) ze przez 18lat moglem jesc glutenowo i zasmakowalem wszystkich potraw. Lecz chyba jednak wolalbym byc chory od urodzenia, bo nie ciagnelo by mnie do glutenowych potraw:) Ale wyzdrowiec, owszem CHCIAŁBYM :gitara:
Dlaczego widzimy tylko źdźbło w naszym oku, a nie dostrzegamy gór, pól i gaju oliwnego??

Obrazek
krystna
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 448
Rejestracja: sob 09 kwie, 2005 14:45
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Post autor: krystna »

Moim marzeniem jest, żeby w każdym meni było zaznaczone, która z potraw jest bezglutenowa, a student mógłby spokojnie coś znaleźć do jedzenia w każdej stołówce studenckiej lub barze. <prosze> <prosze>
Obrazek

Gazeta Internetowa "Małpia Gazeta" - Serwujemy bardzo dobre wiadomości!
predator
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: śr 21 maja, 2008 11:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: predator »

Nie mieć problemów zdrowotnych, nie mowie tu o celiakii bo to nie problem- to tylko dieta.
ODPOWIEDZ