Urodziny 21.10 bezglutowe

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Kochana Mikrusiu.
po pierwsze witaj znowu i się nie załamuj. Pomyśl, będziesz miała okazję częściej bywać na tym Forum, to chyba nie jest takie straszne? :wink: Szczerze życzę Ci końca diety (wiem, wiem, pizza...), może się doczekasz szybciej niż myślisz?
po drugie - jeszcze raz serdeczne życzenia! (BTW my tu sobie składamy życzenia w SB, więc i Ty swoją porcję dostałaś, jeszcze zdążysz przeczytać :D ).
po trzecie - tak na szybko mogę Ci dać ze 3 przepisy na ciasta i ciastka "które zawsze wychodzą". Żeby było Ci łatwiej z tego skorzystać, wyślę Ci na PW gotowe przepisy (żeby nie dublować), jeszcze dziś, tylko teraz nie bardzo mam czas.
A na gorąco? To chyba może być wszystko (co Ci nie szkodzi ze względu na CD), najłatwiej chyba zrobić zapiekanki a`la pizza (z bagietki Bezglutenu, może jeszcze zdążysz kupić). Bagietkę kroisz na odpowiednie kawałki, smarujesz masłem, na wierzch np. uduszone na masełku pieczarki, żółty ser starty na tarce, zioła prowansalskie i już, do pieca. Między pieczarki a ser można włożyć pokrojonego na plasterki pomidora bez skórki (lekko posolić). A z trudniejszych potraw to chyba można zrobić wszystko.... tylko bezglutenowe :wink: . Jeśli masz na coś ochotę, a nie wiesz jak to zrobić to napisz, na pewno coś razem wymyślimy.
Pozdrawiam i czekaj na PW.
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
ODPOWIEDZ