Pytanie do Premiera

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

bogusia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 243
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 14:26
Lokalizacja: Katowice

Post autor: bogusia »

W tym tygodniu niestety premiera nie było w programie"Teraz my".Cały czas jednak można zadawać pytania,więc może w najbliższy wtorek będzie?
Awatar użytkownika
Lars
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 56
Rejestracja: pt 21 kwie, 2006 14:39
Lokalizacja: Piotrków

Post autor: Lars »

Rafal_tata pisze:Polsat to nie TVN :)
poczytaj tutaj o co chodziło z Polsatem:
Przepraszam za lekki zamet na forum. Polsat czy TVN jedna i ta sama masonska telewizja jak mowi pewne radio :-P
Always Look On the Bright Side of Life :-)
Awatar użytkownika
Nastka
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 638
Rejestracja: czw 29 sty, 2004 01:12
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Nastka »

Może wprowadzę zamęt, bo ostatnio sporo się dzieje, ale koleżanka dzisiaj opowiadała mi, że w Faktach na TVN w ubiegłym tygodniu była wiadomość na temat celiakii. Zdziwiłam się i zapytałam czy może nie pomyliła z Polsatem. Była przekonana że to TVN Fakty. Mówiono podobno o tym, jakie groźne powikłania może mieć celiakia, jaka droga jest żywność. Wspominała o jakimś sklepie w Zakopanem (?). Hmm.. czyżby się jej pomieszało czy może ktoś widział to w Faktach??
Awatar użytkownika
Lars
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 56
Rejestracja: pt 21 kwie, 2006 14:39
Lokalizacja: Piotrków

Post autor: Lars »

Sklep w Zakopanem to na 90% byl na Polsacie. A wlasciwie to chyba byl sklep, w ktorym az caly regal byl z produktami bezglutenowymi. :-)
Always Look On the Bright Side of Life :-)
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Może w TVN też było, a nie wiemy o tym, bo nikt z nas nie występował... :D Te telewizje na ogół nadają to samo, więc mało dziwne że się powtórzyło i to. Nawet lepiej (dla nas). Co do sklepów (na Polsacie), to najpierw był w Lublinie (i ta pani co wszystko waży, marchewkę itp.), a potem w Zakopanem (cały regał artykułów bg, ale mnie się rzuciły w oczy głównie pudełka z mlekiem dla niemowląt ;) ).
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
bogusia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 243
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 14:26
Lokalizacja: Katowice

Post autor: bogusia »

No, niestety i w ten wtorek premier nie udzielał odpowiedzi.Pojawił się na krótko w programie -chodziło o przedstawienie Jego wizerunku jako czlowieka z poczuciem humoru.
Może kiedyś sie doczekamy.
Żem naiwna -już słyszałam :)
ODPOWIEDZ