Fobia

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez gabinia » Wt 19 sty, 2010 21:36

A ja panicznie boję się dużych psów.
Nigdy mnie żaden nie ugryzł ale ja się ich boję. Kiedy widzę na ulicy takiego biegnącego luzem, panicznie szukam schronienia (otwratej klatki schodowej, sklepu). Nogi robią mi się jak z waty i cała się trzęsę. Tak już mam...dziwnie.
Mama 11,5 - letniej Julki :)
Julka na diecie od 10 lat...
gabinia
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Hesia » Cz 21 sty, 2010 16:12

Zdecydowanie pająki!!!! Kiedyś reagowałam na nie prawie tak jak Ron z Harrego Pottera :) Z wiekiem mi się ten wstręt zmniejszył, ale nadal nie są to moje ulubione zwierzątka....
Hesia
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz

Postprzez titrant » Cz 21 sty, 2010 19:25

Oblewa mnie zimny pot, kiedy widzę okruchy; zwłaszcza w miejscu bądź w pobliżu miejsca, w którym sobie zamierzam robić jedzenie.
Ostatnio edytowano Cz 21 sty, 2010 19:32 przez titrant, łącznie edytowano 2 razy
[tutaj to tylko moja opinia: na tym forum wydaje się, że głównie ja uważam, że gluten to śmiertelna trucizna i jej rzucenie powinno nastąpić choćby na podstawie lepszego samopoczucia]
titrant
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)

Postprzez Katarzyna35 » Pt 22 sty, 2010 12:00

Hesia, mam to samo , na widok pająka krzyczę POMOCY ;)
Obrazek
Katarzyna35
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz

Postprzez Hesia » Pt 22 sty, 2010 15:30

No, no! Teraz to już jest nic. Ale jak byłam w szkole podstawowej, to na wakacjach u babci na wsi tata musiał wszystkie pająki najpierw wyrzucić z pokoju, żebym mogła w nim usnąć w miarę spokojnie :) To samo z wychodkiem :) Kto by pomyślał, że będę to samo musiała robić dla swoich córek np. na działce.... Oczywiście jeśli nie ma pod ręką mojego męża :)
Hesia
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz

Postprzez Monisiaczka » Cz 29 wrz, 2011 20:22

Pająki nie są takie złe gorzej ze szczurami okropność.Co do lęków to mam jeden przestrzeni.
Monisiaczka
Forumowicz
Forumowicz

Poprzednia strona

Powrót do Nie na temat.