Gdzie spędzacie wakacje?

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

huilisti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 124
Rejestracja: śr 06 cze, 2007 19:44
Lokalizacja: Poznań

Post autor: huilisti »

Ja mam w lipcu konkurs we Włoszech- trzymajcie kciuki! pod koniec jadę na rejs do Chorwacji... Potem, jak się uda, drugi konkurs :)
Awatar użytkownika
manu666
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 16:22
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: manu666 »

A ja za miesiac smigam na wakacje najprawdopodobniej nad polskie morze...a dokladniej to do Miedzyzdrojow:-) zeby tylko pogoda dopisala!
Dlaczego widzimy tylko źdźbło w naszym oku, a nie dostrzegamy gór, pól i gaju oliwnego??

Obrazek
huilisti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 124
Rejestracja: śr 06 cze, 2007 19:44
Lokalizacja: Poznań

Post autor: huilisti »

o, do Międzyzdrojów? a masz jakies namiary na fajny nocleg?
Awatar użytkownika
manu666
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 16:22
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: manu666 »

No wlasnie w tym jest problem, ze jak narazie noclegu nie mam:/ I pewnie bedzie tak jak w tamtym roku, ze szukalem na miejscu i faktycznie mialem duzo szczescia, bo trafila mi sie bardzo fajna miejscowka;) Teraz tez licze na szczescie!!:D Ty tez sie tam wybierasz?
Dlaczego widzimy tylko źdźbło w naszym oku, a nie dostrzegamy gór, pól i gaju oliwnego??

Obrazek
huilisti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 124
Rejestracja: śr 06 cze, 2007 19:44
Lokalizacja: Poznań

Post autor: huilisti »

Tzn. chcemy jechać gdzieś ze znajomymi nad morze. Jakby co możemy liczyć na jakieś adresiki? Przyśl;ij pw jakby co :)
Awatar użytkownika
manu666
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 16:22
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: manu666 »

Ok. Nie ma sprawy, jak cos to przysle Ci jakies adresy. W tym roku obiecalem sobie, ze jednak bede zamiawial wczesniej spanie, ale jakos na to sie nie zbiera. Zamawianie wczesniej ma swoje wady i zalety, ja wychodze z zalozenia, ze lepiej zobaczyc niz brac cos w ciemno:) :diabelek:
Dlaczego widzimy tylko źdźbło w naszym oku, a nie dostrzegamy gór, pól i gaju oliwnego??

Obrazek
huilisti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 124
Rejestracja: śr 06 cze, 2007 19:44
Lokalizacja: Poznań

Post autor: huilisti »

ja mam zawsze wszystko "pol roku" wczesniej zaklepane :D ale dzieki :)
Awatar użytkownika
manu666
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 16:22
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: manu666 »

To jest bardzo dobry nawyk, aczkolwiek ja sie juz chyba tego nie naucze:P
Dlaczego widzimy tylko źdźbło w naszym oku, a nie dostrzegamy gór, pól i gaju oliwnego??

Obrazek
Demon
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 90
Rejestracja: śr 29 lip, 2009 23:31
Lokalizacja: Łodż

Post autor: Demon »

Ostatnio miałam mnóstwo badań, czułam się źle..W sumie baardzo dawno nigdzie nie byłam:( Ale teraz jadę nad morze, z przyjaciółmi :)
Awatar użytkownika
darciak90
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 809
Rejestracja: śr 12 gru, 2007 22:31
Lokalizacja: Warszawa/Częstochowa

Post autor: darciak90 »

Możecie podesłać mi namiary na jakieś fajne i najlepiej tanie kwatery nad morzem? :)
Będę bardzo wdzięczna.
Z góry dzięki. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Karolcia6
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 304
Rejestracja: pt 16 maja, 2008 08:38
Lokalizacja: Skórcz

Post autor: Karolcia6 »

A ja jadę we wtorek do Somin na kolonię jako opiekun kolonijny, nie wiem tylko czy będzie tam coś bg, chociaż słyszałam, że na śniadania jest tam "szwedzki stół", więc może coś się znajdzie dla mnie. A do tego biorę coś swojego no i zawsze można ładnie uśmiechnąć się do kucharek ;)
Obrazek
Demon
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 90
Rejestracja: śr 29 lip, 2009 23:31
Lokalizacja: Łodż

Post autor: Demon »

Ja tez zabieram coś ze sobą. No i muszę przyjaciół "oswoić" ze swoją chorobą. Ehhh...
Fredzia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: pn 04 maja, 2009 13:23
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: Fredzia »

Ja na koniec sierpnia wyruszam w Bieszczady :D W końcu będę mieć zasłużony urlop. A odpoczynek zakończę u rodziców, co jest o tyle świetnym rozwiązaniem, że po tygodniu wcinania pewnie głównie pieczywa ryżowego i pomidorów, zrobię sobie w domu małą bezglutenową ucztę :burger: Jeszcze się nie zastanawiałam, ile będzie ważył mój bagaż, ale na szczęście czekolady z Goplany kupię wszędzie :D
Demon
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 90
Rejestracja: śr 29 lip, 2009 23:31
Lokalizacja: Łodż

Post autor: Demon »

Goplana..mniam mniam..najlepsza biała albo z bakaliami :D
Awatar użytkownika
Karolcia6
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 304
Rejestracja: pt 16 maja, 2008 08:38
Lokalizacja: Skórcz

Post autor: Karolcia6 »

Witacie, dziś wróciłam z kolonii i tak jak pisałam byłam w Sominach, dokładnie w Ośrodku Wypoczynkowym "Kaszubski Bór".
Wszystkie dzieciaki i kierownik nie byli na diecie, każdy jadł normalnie. Jednak nie było problemu z jedzeniem dla mnie, na śniadania i kolacje był szwedzki stół, więc bez problemu zawsze było coś bezpiecznego (zabierałam tylko swój chleb), a nawet jak były np kopytka to pytali, czy nie mam też na nie ochoty i czy mają zrobić dla mnie osobno. Na obiady zawsze była zupa, więc jak wszyscy nalewali sobie z wazy to ja dostawałam już osobno w talerzu albo to samo tylko bez zawiesiny, albo robili coś innego. Tak samo było z drugim daniem, albo smażyli dla mnie bez panierki, lub podawali coś innego, ale nigdy nie było sytuacji, żebym nie miała co zjeść. W piątek nawet osobno smażyli dla mnie naleśniki ;)
A do tego wspaniała obsługo, szczególnie kelner Szymon (obiecałam mu, że go podam na forum :D )
Obrazek
ODPOWIEDZ