Wspólne tańsze zakupy internetowe

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
maja-rudolf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr 20 wrz, 2006 17:44
Lokalizacja: Łódź

Wspólne tańsze zakupy internetowe

Post autor: maja-rudolf »

Szukam kogoś z Łodzi, najchętniej dąbrowa lub widzew, kto chciałby wspólnie kupować przez internet- nie płaci się przy większych zamówieniach za paczkę a produkty są zdecydowanie tańsze niż w sklepie. :) Trudno mi zamówić za np.400 i jeszcze to wszystko gdzieś przechować. Czekam na chętnego
Awatar użytkownika
Patka
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 527
Rejestracja: ndz 28 lis, 2004 17:31
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Patka »

Tak Maju pomysł super ale ma to sens gdy ludzie są z jednego miasta
maja-rudolf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr 20 wrz, 2006 17:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: maja-rudolf »

Też napisałam że kogoś z Łodzi i jeszcze najlepiej z tego samego osiedla. Ale możesz to samo zaproponować u siebie.Wysłałam też wiadomości bezpośrednio do osób z Łodzi i czekam na odp. :)
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

W Łodzi nie ma sklepów ze zdrową żywnością, które sprzedają produkty BG? :029:
Awatar użytkownika
Natko_
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 298
Rejestracja: wt 12 gru, 2006 22:07
Lokalizacja: Wodzisław

Post autor: Natko_ »

Rafał - chodzi o zakupy ze sklepów internetowych - od producentów - jednak nawet liczac przesyłkę wyjdzie sporo taniej niż zamawiac i czekac w sklepie, gdzie do tego wezmą od Cieie marżę ;)

A jak się na przesyłkę zrzuci kilka osób, to już w ogóle miodzio ;)

Sama jestem ciekawa, czy nie ma gdzies bliżej mnie drugiego zdesperowanego bezglutka? Idę do podforum ślaskiego ;)
Nati mama Madzi '03, Maćka '05 i Mileny '13
Celiakia '07
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Tak z ciekawości - za ile zamawiacie jednorazowo? U mnie chleb słonecznikowy kosztuje 4,85 - a w sklepie internetowym 4,07. Przesyłka kosztuje ponad 20 zł, więc trochę tych produktów trzeba zamówić, żeby wyszło taniej, niż w zwykłym sklepie.
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Rafal_tata pisze:Tak z ciekawości - za ile zamawiacie jednorazowo?
Ja za trochę więcej niż stówę. Ale nie wynika to z oszczędności, tylko z tego, że 15 chlebów trzeba gdzieś przechować, a lodówka/zamrażarka z gumy nie są... :D A zamawiając przez internet - zamawiam i mam to co chcę, a nie 2 gatunki wymęczonego chleba z jedynego sklepu w L-nie. No i jeszcze czas - naprawdę nie mam kiedy biegać po sklepach, jak zamawiam to mam wszystko przyniesione do domu (abstrahuję od przygód z dostawami ;) ).
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
Natko_
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 298
Rejestracja: wt 12 gru, 2006 22:07
Lokalizacja: Wodzisław

Post autor: Natko_ »

100-150 zł
ale mam dużą, pojemną, chłodną i ciemną piwnicę i zamrażarkę jak sklepową :D

Chleba zamawiam około 10 szt - mam na 2 miesiące spokojnie, nawet ostatnio zamawiam mniej szt, bo mam już 3 w zamrażarce ;)

Głównie makarony i mąki - a akurat tego drugiego używam "dla wszystkich", to idzie :(

No i Rafale - zazdroszczę taniego sklepu - ja za chleb płaciłam 6 zł (u prod. 4,07), a za makaron 7,20 (u prod. 4,99) - więc już po 4 szt i mam na dostawę ;)
No i w necie - zamawiam kiedy chcę, co chcę i dostaję do odmu, a tak miałam dostawy co 2 tyg, jak "zapomniałam" o terminie, to byłam bez jedzenia 3 tyg (bo zamówienia były przyjmowane tydzień przed dniem dostawy wcześniejszej).
Nati mama Madzi '03, Maćka '05 i Mileny '13
Celiakia '07
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Ja ok. 100 zł. Tym bardziej że u mnie nie ma sklepu z żywnością bg,a najbliższy ok 50km. Właśnie składam kolejne zamówienie do Bezglutenu i niespodzianka-koszt przesyłki od 25.01.2008 -14,99. Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ