Euro 2008- Mecz Polska:Niemcy (08.06)

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

Kto wygra?

Polska
7
70%
Niemcy
3
30%
 
Liczba głosów: 10

huilisti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 124
Rejestracja: śr 06 cze, 2007 19:44
Lokalizacja: Poznań

Post autor: huilisti »

eee tam, tyle szumu... jak się kogoś szarpie za koszulkę na polu karnym, to ędzia chyba ma prawo ukarać, nie? od tego jest... :] ja jestem i tak za Holandią i Czechami :D:D:D
Awatar użytkownika
manu666
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 16:22
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: manu666 »

Własnie Czechy odpadly:( moim zdaniem czarnym koniem mistrzostw bedzie Chorwacja, maja swietny mlody i zdyscyplinowany zespol...ten zespol bedzie nastepca dawnej pieknie grajacej Chorwacji za czasow Sukura:D
Dlaczego widzimy tylko źdźbło w naszym oku, a nie dostrzegamy gór, pól i gaju oliwnego??

Obrazek
huilisti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 124
Rejestracja: śr 06 cze, 2007 19:44
Lokalizacja: Poznań

Post autor: huilisti »

Moje Czechy :(:(:( No jeszcze Portugalii kibicować można. Chorwacja mówisz?
Awatar użytkownika
manu666
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 16:22
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: manu666 »

Byc moze Chorwatom podwinie sie noga dzisiaj z nami:P bo zagraja pewnie w rezerwowym skladzie, ale jestem przekonany ze dojda spokojnie do polfinalu!! graja naprawde dojrzala pilke!
Dlaczego widzimy tylko źdźbło w naszym oku, a nie dostrzegamy gór, pól i gaju oliwnego??

Obrazek
huilisti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 124
Rejestracja: śr 06 cze, 2007 19:44
Lokalizacja: Poznań

Post autor: huilisti »

hm... no ten rezerwowy sklad- roznie mowia... zobaczymy, :)
Awatar użytkownika
manu666
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 16:22
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: manu666 »

Jako patriota i człowiek łudzący sie na jakikolwiek pozytywny wynik obstawiam Polska 2:1 Chorwacja :564:
Dlaczego widzimy tylko źdźbło w naszym oku, a nie dostrzegamy gór, pól i gaju oliwnego??

Obrazek
Awatar użytkownika
manu666
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 16:22
Lokalizacja: Częstochowa

Euro 2008;)

Post autor: manu666 »

Zalozylem ten temat, poniewaz w owczesnej Europie toczy sie batalia o najlepsza reprezentacje i uwazam, ze powinnismy przedstawic swoje opinie na temat meczow itd:) Moim faworytem, teraz jak niestety Chorwacja odpadla jest Holandia;) napewno wygraja mistrzostwa:) a kogo Wy typujecie? :028: <lala>
Dlaczego widzimy tylko źdźbło w naszym oku, a nie dostrzegamy gór, pól i gaju oliwnego??

Obrazek
ODPOWIEDZ