CZKAWKA

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cecylia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 368
Rejestracja: czw 05 cze, 2008 10:12
Lokalizacja: Wschowa

CZKAWKA

Post autor: Cecylia »

Czy ktoś jeszcze ubolewa nad czkawką w trakcie kosztowania chleba bezglutenowego??? Nigdy do tej pory nie miałam czegoś takiego.... wygląda to tak, jakbym była strasznie łapczywa a tak wcale nie jest :oops:
Ostatnio zmieniony wt 08 lip, 2008 22:21 przez Cecylia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Młoda_17
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 76
Rejestracja: wt 23 maja, 2006 20:55
Lokalizacja: Świebodzice

Post autor: Młoda_17 »

Ja miałam czkawke ale przy jedzeniu chleba glutenowego.... :)
Awatar użytkownika
manu666
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 16:22
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: manu666 »

hehe...ja tez mam czesto czkawke przy jedzeniu chleba bezglutenowego. Nie wiem czym to moze byc spowodowane:)
Dlaczego widzimy tylko źdźbło w naszym oku, a nie dostrzegamy gór, pól i gaju oliwnego??

Obrazek
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

Mnie czkawki męczyły strasznie przed dietą. Na diecie zdarzają się zdecydowanie rzadziej, ale czasem się jakaś trafi (jak zbyt szybko zjem albo za szybko wstanę od stołu po jedzeniu).
Obrazek
Awatar użytkownika
Cecylia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 368
Rejestracja: czw 05 cze, 2008 10:12
Lokalizacja: Wschowa

Post autor: Cecylia »

Widać, że nie nauczyłam się jeszcze jeść mojego chlebka. Dzisiaj po powrocie z urlopu poczęstowałam koleżanki w pracy swoim chlebem iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii wszyscy skosztowali a mnie momentalnie chwyciła kochana czkawka i było śmiechu po pasy :D
Obrazek
ODPOWIEDZ