Jaką dać odpowiedź ?

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

Jaką dać odpowiedź ?

Postprzez Cecylia » Cz 24 lip, 2008 22:26

To zaskakujące... rozmawiałam z lekarzem przez telefon o tym jak na wszystko muszę zwracać uwagę w przestrzeganiu diety bg. Usłyszałam pytanie " czy również przestrzegam diety i uprawiam sex bezglutenowy" ? I cóż miałam odpowiedzieć ??? :oops: :hahaha:
Obrazek
Cecylia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz

Postprzez Sheep » Pt 25 lip, 2008 08:24

Yyyyy albo to miał być taki świetny żart :galy: :galy:
Albo chodziło lekarzowi o ewentualną zawartość glutenu w tabletkach anty? Czy może w gumkach, ja wiem, może jak jakieś aromatyzowane są?
Ale poważnie mówisz? :galy:
Obrazek
Sheep
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez Cecylia » Pt 25 lip, 2008 08:31

Poważnie ... nie chodziło tu o gumki czy tabletki... dobrze, że była to rozmowa przez telefon i nie widział mojego :galy: zdziwienia na twarzy. Może on jest bezglutkiem ???i ... no teraz sobie zażartowałam.
Obrazek
Cecylia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz

Postprzez renata85 » Śr 30 lip, 2008 08:04

No na pewno nie chodzilo mu o gumki ani tabletki :D haha
renata85
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz

Postprzez ruda52 » Śr 30 lip, 2008 22:05

Świetne......i jak to się onegdaj mówiło:"nadaje się do prasy.." :)
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz

Postprzez Natko_ » So 02 sie, 2008 09:58

Żarty żartami, ale w luźnej rozmowie imprezowej padło do mnie pytanie, czy mój ślubny też trzyma dietę, bo jak nie to z pewnych elementów sexu chyba nici :D :D :D

Rechotałam równo ze wszystkimi (po drobnych %, sami dobrzy znajomi), ale jak sie nad tym głebiej zastanowić, to w sumie chyba nikt żadnych badań w tym kierunku nie robił hmmmm..... :P
Nati mama Madzi '03, Maćka '05 i Mileny '13
Celiakia '07
Natko_
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz

Postprzez Cecylia » So 02 sie, 2008 10:11

Mój lekarz od czasu kiedy zadał mi to pytanie unika rozmów na ten temat :okulary2: , poczekam na odpowiedni moment i spróbuję jeszcze raz podjąć dyskusję na zadane mi wcześniej pytanie tj. sexu w jego mniemaniu bezpiecznego dla bg. :053:
Obrazek
Cecylia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz

Postprzez kfiatek » So 02 sie, 2008 13:23

Wiecie co, śledzę ten wątek z zapartym tchem, po poziom absurdu w nim jest zaiste piękny ;)

Moim zdaniem, facet zrobił sobie taki "świetny" dowcip. I tyle. Niektórzy lekarze tak mają. Niedawno zostałam skierowana na konsultację do ginekologa, który niemal od wejścia rzucił tekstem "No i co, no i co?" Ja na to inteligentnie: "Co co?" (bo w końcu facet trzyma w ręku skierowanie, na którym ma czarno na białym powód wizyty) On: "No proszę opowiadać!" Ja: "Ale co mam opowiadać?" On (z entuzjazmem): "No, jest pani w ciąży. No i jak to było? Proszę odpowiadać, tylko wszystko, od samego początku!" :galy: Na co ja: "Jestem przekonana, że pan doktor doskonale wie, jak się zachodzi w ciążę..." [to się chyba nazywa erotoman gawędziarz ;) ] Po czym przez całą wizytę, zwłaszcza podczas badania, robił mi quiz na znajomość historii regionu :galy: Wyszłam z opadniętą z lekka szczęką, bo tak zakręconego przypadku dawno nie spotkałam. Z jednej strony rozumiem, ginekolog, parszywa w sumie praca, to sobie umila czas, jak może, ale z drugiej strony, zważywszy że był to szpital, w którym mam zamiar rodzić, to jak mi się trafi ponowne spotkanie podczas porodu, może być, hm, interesująco ;) Już to widzę, pomiędzy skurczami pytania o to, co wiem o Piaśnicy i kto to był Sołdek :D
"Denerwować się - to karać własne ciało za głupotę innych"
kfiatek
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez Rafal_tata » Pn 04 sie, 2008 02:45

Cecylia napisał(a):czy również przestrzegam diety i uprawiam sex bezglutenowy"
Natko_ napisał(a):czy mój ślubny też trzyma dietę, bo jak nie to z pewnych elementów sexu chyba nici :D :D :D

No, w sumie gluten to też białko :D Chyba się Panu Doktorowi skojarzyło :)
Jajcarz, że tak powiem :036:
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez ajolek86 » So 24 mar, 2012 02:11

Z tego co się dowiedziałam osoba chora nie powinna całować się z partnerem któy np przed chwilą zjadł bułkę, albo pił piwo bo gluten zostanie przeniesiony przez ślinę.... Myślę jak by tu jeszcze można przenieść gluten podczas sexu, ale hm nic mi nie przychodzi do głowy, poza tym że faktycznie w takbeltach antykoncepcyjnych może byc gluten i w gumkach pewnie też.... Także nie do końca musiał to być żart ze strony lekarza.. ;)
ajolek86
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Nie na temat.