Paznokcie...

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
manu666
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 16:22
Lokalizacja: Częstochowa

Paznokcie...

Post autor: manu666 »

Witam:)

Otoz mam problem z paznokciami, dokladnie tymi dwoma duzymi u stopy. Jako, ze gram w pilke paznokcie zrobily mi sie czarne i nie chca zejsc, wiem, ze to dlugo potrwa, ale mam pytanie, czy da sie to jakos przyspieszyc zeby one zeszly??moe powinienem z tym isc do lekarza??oczywiscie to nie boli, lecz czy da sie to jakos usunac?
Dlaczego widzimy tylko źdźbło w naszym oku, a nie dostrzegamy gór, pól i gaju oliwnego??

Obrazek
Awatar użytkownika
Karolcia6
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 304
Rejestracja: pt 16 maja, 2008 08:38
Lokalizacja: Skórcz

Post autor: Karolcia6 »

Miałam kiedyś podobną sytuację, ale z paznokciem u ręki. Koleżanka delikatnie powiedziawszy nadepnęła mi na palec i też zrobił się czarny. Myślałam, że mi zejdzie, ale jakoś nie chciał i w końcu nie zszedł, po dość długim czasie wrócił do normalnego wyglądu. ;) Wiem jednak, że mój sąsiad również miał jakiś problem z paznokciem i miał ściągany - mu chyba podczas pracy jakaś deska spadła na palec.
Obrazek
Awatar użytkownika
darciak90
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 809
Rejestracja: śr 12 gru, 2007 22:31
Lokalizacja: Warszawa/Częstochowa

Post autor: darciak90 »

kiedyś na dużego palca u stopy coś mi spadło. zrobiło się czarne. i schodziło dobry rok... :/ niestety nie mam żadnej metody na przyspieszenie... :/
Obrazek
Gośka lost
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 75
Rejestracja: wt 09 gru, 2008 20:10
Lokalizacja: ok. Rzeszowa

Post autor: Gośka lost »

Lekarz może chirurgicznie ściągnąć paznokcia i odrośnie po jakimś czasie nowy.
Tylko problem w tym że nie wiem czy mógłbyś wtedy grać w piłkę
:zly2:
ODPOWIEDZ