prośba zwłaszcza do kobiet

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Kruczata
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czw 23 kwie, 2009 21:54
Lokalizacja: Lubartów

prośba zwłaszcza do kobiet

Post autor: Kruczata »

Dziewczyny ratunku... staram się jako tako radzić sobie z tym wszystkim ale zupełnie nie wiem co robić żeby nie wypadały mi takimi garściami włosy...została mi jedna trzecia.. błagam co stosujecie? jakie suplementy...zupełnie nie wiem czy mogę stosować np. sylice..czy cokolwiek innego... słyszałam ze skrzyp polny poprawia przemianę materii- MOJA JEST ZA DOBRA :)) np....
czy badanie włosa któraś z was robiła ? (cena 250 zł..troszkę dużo!)...co polecacie?
Awatar użytkownika
Angy
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 55
Rejestracja: śr 08 kwie, 2009 17:40
Lokalizacja: bydgoszcz

Post autor: Angy »

dobre są odżywki z serii WAX . ja używałam- treatment wax
( http://www.domzdrowia.pl/66001,wax-mase ... html#serie ) i po 4 miesiącach jest dużo lepiej. (poza tym ładnie się błyszczą i lekko rozczesują). spróbuj się podratować cynkiem, a jak nie pomoże to proponuję wizytę u dermatologa. pozdrawiam
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną- jedynie dawka decyduje o tym. - Paracelsus
Kruczata
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czw 23 kwie, 2009 21:54
Lokalizacja: Lubartów

Post autor: Kruczata »

dzięki śliczne za odpowiedź....
Awatar użytkownika
magdusia
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 59
Rejestracja: czw 27 lis, 2008 12:14
Lokalizacja: Ząbki k.Warszawy

Post autor: magdusia »

Polecam Alpicort E-na receptę ew.Piloxidil lub Loxon 5%.
Magda.
Colitis Ulcerosa+Celiakia.
Na diecie od 15.12.2008r.
martini
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 738
Rejestracja: czw 10 wrz, 2009 14:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martini »

A może zbadaj tarczycę, tak na wszelki wypadek?
Kruczata
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czw 23 kwie, 2009 21:54
Lokalizacja: Lubartów

dzięki za rady :)

Post autor: Kruczata »

wlasnie odebralam wyniki tarczycy...tsh w normie,,,,, nie wiem czego się czepić :(
Awatar użytkownika
katarzyna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: ndz 25 gru, 2005 22:37
Lokalizacja: piła

Post autor: katarzyna »

Myśle że musiałabyś udać się do endokrynologa lub dermatologa to że TSH jest w normie wcale nie wyklucza problemów z tarczycą.Ważny też jest poziom testosteronu i innych hormonów płciowych.Pozdrawiam.
kasia
Awatar użytkownika
Kasinka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 288
Rejestracja: wt 21 sie, 2007 22:36
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Kasinka »

Moje włosy wypadały garściami kiedy miałam niskie żelazo. Przyczyn może być wiele, ale warto przyjrzeć się diecie i "popracować" w kierunku żelaza. Ograniczenie kawy, czarnej herbaty itd.
Obrazek
Awatar użytkownika
kawia
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 78
Rejestracja: sob 11 kwie, 2009 18:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kawia »

MNie się polepszyło PO ROKU diety BG. Paznokcie mi odrosły - DOKŁADNIE PO ROKU - ale po drodze parę razy nakładałam żel, bo prawie ich nie było; włosy wyłaziły przy myciu garściami, teraz przestały. Sup[lementy właściwie odstawiłam, trochę magnezu biorę, bo kawę piję, ale jakieś przyjemności w zyciu trzeba mieć ;)
Obrazek
sara123321
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 56
Rejestracja: ndz 26 lip, 2009 11:40
Lokalizacja: Lubuskie

Post autor: sara123321 »

u mnie tez to sie działo z powodu braku witamin glownie zelaza... gdzies slyszalam ze rowniez wypadaja wlosy. lojotokowe zapalenie skóry wystapiło u mojego taty wypadały mu przez lata wlosy wlasnie przez to. Moja siostrA prostuje i kupuje sobie suplementy ale nic nie pomaga nie dziwie sie bo to sie gryzie ze soba, probuje je wieczorem pielegnowac a nastepnego dnia niszczy je moca temp. g:galy
ODPOWIEDZ