Wyprawa

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
titrant
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2152
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 18:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: titrant »

Dwa koła to nie problem :). Rower na kilka miesięcy można kupić dość tanio.

Hehe, ja nie jestem jakimś hardcorowcem, jestem tylko mocny w gębie :). W maratonach nie jeździłem. Raz tylko jechałem, ale scentrowało mi się koło po drodze, a że nie miałem sprzętu ze sobą, musiałem jechać bez tylnego hamulca. I wolałem zawrócić w połowie drogi...
[tutaj to tylko moja opinia: na tym forum wydaje się, że głównie ja uważam, że gluten to śmiertelna trucizna i jej rzucenie powinno nastąpić choćby na podstawie lepszego samopoczucia]
Awatar użytkownika
Katarzyna35
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: ndz 10 maja, 2009 18:06
Lokalizacja: Łomianki k.Warszawy

Post autor: Katarzyna35 »

Wyprawa rowerowa GENIALNE . Swego czasu sporo jeździłam rowerem :) tak na 50 km jednorazowo też się zdażyło.
A co do organizacji, to może cos w stylu pielgrzymek. Wynająć kogoś z samochodem do wiezienia większych bagaży, a na rower tylko podręczny :)
Jak tylko sytuacja domowa nie przeszkodziłaby mi w tym, to sie zapisuję :)
Uwielbiam jazdę rowerem i wiatr we włosach :D
Obrazek
martini
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 738
Rejestracja: czw 10 wrz, 2009 14:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martini »

titrant pisze:. Z 50 dziennie daleko nie zajedziemy...
No to na pewno. Co Cię tak na bicie rekordów wzięło? Ale ja bym chętnie jeszcze coś po drodze zobaczyła, no wiatr we włosach to mam nawet w Warszawie nad Wisłą;)
A może, jak się zbierze więcej chętnych, to można podzielić - grupa turystyczna i grupa kilometrowa?
Awatar użytkownika
Katarzyna35
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: ndz 10 maja, 2009 18:06
Lokalizacja: Łomianki k.Warszawy

Post autor: Katarzyna35 »

:D Zobaczymy jak się temat rozwinie ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ