Poszukje dobrego lekarza specjalisty gastroenterologa w Biał

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Rossa68
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz 16 sie, 2009 19:42
Lokalizacja: Białystok

Poszukje dobrego lekarza specjalisty gastroenterologa w Biał

Post autor: Rossa68 »

Czy możecie polecić mi dobrego lekarza gastroenterologa w Białymstoku od celiakii dorosłych, bo po kilku wizytach u specjalistów odnoszę wrażenie, że nie rozumieją o czym ja wogóle mówię. Proszę o pomoc, nie mam gdzie zdiagnozować i leczyć tej choroby. Mam dużo różnych powikłań, min. początek osteoporozy, chroniczny brak magnezu, wapna, wit D3, wcześniej z grupy B, przeróżne diagnozy włącznie z zespołem jelita drażliwego, nerwicy lękowej, ostanio objawy tęzyczki przez ten magnez. Lekarze nie widzą problemu, nie chcą lub nie potrafią pomóc. Leżałam kilka razy w szpitalu, a diagnozy bardzo różne. ostani jestem stałą bywalczynią pogotowia. Nic nowego stres, przemęczenie, nerwica.
bunkowa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015 21:04

Re: Poszukje dobrego lekarza specjalisty gastroenterologa w

Post autor: bunkowa »

Też jestem zainteresowana informacją kto z lekarzy gastrologów w Białymstoku (NFZ) jest dobry w temacie celiakii.
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? ...
gucia17
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt 20 kwie, 2007 19:06
Lokalizacja: Biała Piska

Re: Poszukje dobrego lekarza specjalisty gastroenterologa w

Post autor: gucia17 »

W poprzednim roku na konferencji "Żyj szczęśliwie z celiakią" jeden z wykładów prowadził pan dr Maciej Kralisz. Pan dr jest gastroenterologiem dorosłych i na wykładzie mówił właśnie o przebiegu celiakii u dorosłych. Pracuje chyba w szpitalu wojewódzkim o ile nie zmieniło się to od października.
Obrazek
bunkowa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015 21:04

Re: Poszukje dobrego lekarza specjalisty gastroenterologa w

Post autor: bunkowa »

gucia17 pisze:W poprzednim roku na konferencji "Żyj szczęśliwie z celiakią" jeden z wykładów prowadził pan dr Maciej Kralisz. Pan dr jest gastroenterologiem dorosłych i na wykładzie mówił właśnie o przebiegu celiakii u dorosłych. Pracuje chyba w szpitalu wojewódzkim o ile nie zmieniło się to od października.
Też słyszałam o nim pozytywne słowa. Niestety pan doktor pracuje tylko na oddziale szpitala wojewódzkiego, nie przyjmuje w poradni. Ma prywatną praktykę na ul. Wiejskiej.

Polecona mi została dr Motkowska - przesympatyczna doktor. Wczoraj robiła mi gastroskopię. Jaki będzie ciąg dalszy zobaczymy :)
ODPOWIEDZ